سوخت با کاهش شور ؟ چه نرمتر تقاضا برای Winnipeg Jets بلیط به معنی واقعی شمال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در طول که برای اولین بار نشئه فصل NHL بازگشت به مانیتوبا کن Lotocki رفت و به وینیپگ جتز بازی در هر یک از این تیم 41 به طور منظم فصل بازی های خانگی است.

نه فصل بعد فصل-بلیط دارنده در حال رفتن به, شاید پنج یا شش بازی خود را برآورد. دوستان و اعضای خانواده در حال رفتن به بقیه بازی ها.

“این چیزی مرتبط با این تیم به طور خاص. من سعی می کنم برای رفتن به کمتر بازی. این مطلب فقط چیزهایی که متفاوت از آنها در وضعیت” گفت: Lotocki یک فن پرشور از روز قبل از جت های اصلی نقل مکان به ایالت آریزونا.

کار و تعهدات خانوادگی در حال گرفتن بیشتر از Lotocki زمان او به عنوان کامل انتقال از جوانی به میانسالی. اما نیز وجود دارد رقابت تقاضا برای منابع مالی است.

“به عنوان سال رفتن شما شروع به نگاه به عقب و شما هزینه های زیادی از پول در اوایل فصل. و در حال حاضر همه چیز را بدست گران تر,” او گفت همه چیز را از, قیمت بلیط امتیازات در بل MTS محل Winnipeg Jets کالا پارکینگ در نزدیکی مرکز شهر عرصه و شام در مجاورت.

“چیزهای دیگر وجود دارد که ما باید برای انجام این کار نیز هزینه پول ، پس از آن می شود برای ما رقابت اولویت است.”

کن Lotocki اختصاص داده شده است Winnipeg Jets فن که می یابد خود را برای رفتن به کمتر از او استفاده می شود برای حضور در. تقاضا برای جت بلیط پایین است در این فصل است. (والتر برنل/CBC)

در بسیاری از Lotocki معمولی جت فن. نه فصل پس از NHL هاکی بازگشت به مانیتوبا او هنوز پرشور در مورد جت. او فقط نمی تواند به عنوان بسیاری از بازی ها.

او تنها نیست, به عنوان تقاضا برای Winnipeg Jets بلیط از فردی نجومی-بلیط دارندگان گروه های که به اشتراک گذاشتن صندلی و گاه به گاه بلیط-خریداران یکسان هستند را به نقطه که در آن Winnipeg Jets دیگر فروش تمام بازی های خود راه را در طول اولیه خود فصل است.

و همچنین بیش از یک هزار صندلی ممکن است در دسترس در بازار فروش مجدد برای فرد بازی بسته حریف.

یک بلیط برای دیدن این Winnipeg Jets — یک بار بیشتر به دنبال بعد از صندلی در لیگ ملی هاکی — در حال حاضر بسیار آسان برای به دست آوردن بسیاری به عنوان یکی از نه کرسی در بل MTS محل در دسترس هستند به صورت قانونی خرید ساعت قبل از جن رها ارائه حریف که بعد از ظهر یا شب های اصلی است شش قرعه کشی مانند تورنتو افرا برگها یا Montreal Canadiens.

این مفاهیم بزرگ است برای درست شمالی با توجه به آنچه اعتقاد بر این بود نسبتا نازک حاشیه سود برای NHL حق رای دادن در لیگ کوچکترین بازار است.

در مقایسه با دیگر NHL شهرهای وینیپگ دارای تنها متوسط ثروت محدود قدرت خرید مصرف کننده و نسبتا کوچک پایدار از پتانسیل شرکت های بزرگ حامیان مالی. هر نرمی در تقاضا برای حرفه ای هاکی در نتیجه تبدیل به یک نگرانی.

به عنوان دور دیگری از فصل-دارندگان بلیط به صورت یک Feb. 21 آخرین مهلت برای تمدید قرارداد خود را برای سه سال دیگر, درست, شمال ورزشی و سرگرمی می یابد خود را در موقعیت ناآشنا داشتن به فروش NHL هاکی به Winnipeg بازار است که دیگر گرسنه برای محصول راه آن بود در سال 2011 زمانی که جت 2.0 وارد شده است.

“به عنوان طولانی به عنوان آن بود تازگی از چیزی واقعا جدید و واقعا ارزش توسط مردم این بود که به خوبی انجام شده است. مردم می دانستند اهمیت در واقع نشان دادن و خرید بلیط گفت:” گلن هاجسون بازنشسته اتاوا-بر اساس اقتصاددان و همکاری نویسنده از قدرت بازی: اقتصاد کسب و کار از نرم افزار های ورزشی.

“اما ما نوع رسیده 10 سال به نقطه در این ازدواج که در آن مردم می اندیشند چقدر آنها می خواهند به صرف هاکی در مقایسه با چیزهای دیگر.”

یکی در نه صندلی برای grabs

برای تعیین کمیت و نرم شدن تقاضا CBC News شمارش تا Winnipeg Jets بلیط در دسترس برای فروش پنج ساعت قبل از جن رها در پنج بازی خود در اوایل این ماه. CBC News شمارش کرسی در فروش به طور مستقیم از جت از طریق وب سایت فروش بلیط برای فروش مجدد از طریق این تیم در خانه بلیط ارز و از طریق StubHub قانونی و دارای مجوز فروش مجدد سایت.

به طور متوسط 1,618 بلیط فروش برای کسانی که بازی در زنگ MTS محل پیکربندی شده است که برای 15,321 صندلی برای NHL هاکی. که با این نسخهها کار به 11 درصد از کرسی ها در این عرصه است.

این به این معنا نیست 1,618 صندلی باد خالی برای هر بازی داده شده است. وجود دارد می تواند بیشتر صندلی های خالی به عنوان برخی از فرد صندلی ممکن است استفاده نشده و برخی از شرکت های بزرگ متعلق به کرسی ممکن است بلامعارض.

همچنین ممکن است کمتر صندلی های خالی به عنوان برخی از فصل-بلیط دارندگان محل صندلی برای فروش مجدد به امید فروش آنها را خاموش و سپس را انتخاب کنید برای رفتن به بازی های خود را و یا به بلیط های دور زمانی که آنها به فروش نمی.

تنها شمال واقعی ورزشی و سرگرمی که آهنگ ورودی هر بلیط دارنده به میدان جنگ می داند واقعی نرخ خالی. شمال واقعی کاهش یافته و درخواست های مکرر برای مصاحبه بیش از دو ماه گذشته و همچنین کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات مطرح شده از طریق ایمیل.

سازمان دیده بان | جت بلیط برای فروش در دسترس هستند 5 ساعت قبل از جن رها:

CBC News شمارش صندلی برای فروش قبل از سه بازی خانه. 0:48

خود را در آن واحد استفاده نشده صندلی در بل MTS محل مطرح نیست یک مشکل برای شمال واقعی. اما هر صندلی خالی نشان دهنده یک فن است که می تواند خرید امتیاز یا کالا در عرصه و درآمد از دست رفته فرصت برای شمال واقعی.

به عنوان یک بخش خصوصی متعلق به کسب و کار شمال واقعی نیست و انتشار صورتهای مالی خود را.

شمال واقعی نمی گویند که چگونه بسیاری از طرفداران باقی می ماند در آن لیست انتظار بلیط فصل و نمی خواهد فاش اندازه آن فصل-بلیط پایه. آن را نیز کاهش یافته است به نظر تغییرات بلیط و امتیازات درآمد پس از 2011-12 NHL فصل.

اما درست شمالی ساخته شده است که یک سری از حرکت های این فصل است که نشان می دهد این موضوع از نرم شدن تقاضا به طور جدی.

دو بار در این فصل در ماه های نوامبر و فوریه — شمال واقعی صادر کرده است نظرسنجی به فصل-دارندگان بلیط برای تعیین آنچه آنها می خواهم و نمی خواهم در مورد همه چیز در ارتباط با رفتن به جت از پارکینگ خارج از میدان جنگ به کیفیت مواد غذایی به فروش می رسد در امتیازات داخل ساختمان به طور فزاینده فضای آرام داخل کاسه.

شمال واقعی قرار داده است معاون رئیس جمهور در اتهام از “مهمان تجربه” کاهش قیمت در پنج امتیاز آیتم های این فصل و متعهد به بهبود بازی خود را تولید فصل آینده با نصب بر روی یخ طرح سیستم.

“این نه یک هزینه ناچیز برای ما, اما ما فکر می کنم که [به عنوان] این فن آوری همچنان به بهبود با لیزر پروژکتور در حال حاضر آن را واقعا دراماتیک راه به لگد کردن بازی های خود را ارائه و لگد کردن شروع intermissions,” True North معاون ارشد رئیس جمهور کوین Donnelly به خبرنگاران گفت: در ماه ژانویه است.

یک صفحه نمایش-ضبط تصویر از یک بررسی ارسال به Winnipeg Jets فصل-دارندگان بلیط در ماه فوریه است. باشگاه جمع آوری اطلاعات در مورد فن تنظیمات. (J. D. Power)

اعتقاد به Winnipeg استفاده می شود به شمال واقعی صرفا مجبور به ارائه هاکی به عنوان یک محصول و طرفداران را نشان می دهد. طرفداران در حال حاضر به نظر می رسد خواستار بیشتر از شمال واقعی گفت: Dave بهترین که هماهنگی, ورزش, کسب و کار, مدیریت برنامه های تحصیلات تکمیلی در Algonquin College در اتاوا.

“هر کس می خواهد سرگرم شود در حال حاضر. بنابراین آنها احتمالا کمی دیر به بازی گفت: “ما باید برای انجام یک سرگرمی ثروت باد اورده برای جذب علاقه مندان به این بازی.’ هاکی هرگز تا به حال در مورد آن فکر می کنم و آنها را در حال حاضر” گفت: بهترین پیشنهاد Winnipeg Jets به تنهایی نیست.

“آیا شما تا به حال رفته به تورنتو و تماشای یک برگ بازی یک شب و یک رپتورز بازی بعدی ؟ همان ساختمان جانور کاملا متفاوت از نظر چقدر سرگرمی درایوهای NBA.

“هاکی است گفت: ما باید یک میلیون شرکت ها بلیط فروخته شده و ما واقعا نمی مراقبت به همان اندازه است.”

یک کوسن کوچک-بازار باشگاه

در مقایسه با سال 2011 Winnipeg Jets نیز بیشتر رقابت در شرایط دیگر فرانشیز ورزشی از جمله آمریکا هاکی لیگ Manitoba Moose — که شمال حقیقی نیز صاحب — و وینیپگ یخ غربی لیگ برتر هاکی.

2019 خاکستری جام پیروزی توسط بمب افکن آبی وینیپگ می تواند همچنین لیگ فوتبال کانادا جذاب تر به آینده نگر طرفداران این سال است.

اما نرم شدن تقاضا برای NHL در وینیپگ بستگی دارد ممکن است کمتر در چه اشکال دیگر از سرگرمی های در دسترس هستند و کیفیت تجربه فن در بل MTS محل از آن را در ساده اقتصاد در حال اجرا لیگ ملی هاکی حق رای دادن در بازار است.

“همیشه وجود دارد رفتن به محدودیت در قدرت خرید ظرفیت در بازار به دلیل آن را به یک شهر چه, 800,000 مردم؟” هاجسون گفت.

“Manitoba کردم تا یک میلیون به علاوه یک کمی اما این که یک بازار کوچک در مقایسه با هر کس دیگری. وجود دارد تعداد زیادی از ادارات در Winnipeg, یا, و آنها به خرید جعبه و پرداخت هزینه برای تمام تبلیغات.”

به عبارت دیگر حاشیه برای موفقیت و عدم اعتقاد به توان نسبتا باریک است.

“به پرده این رفتن نیست به خوبی کار می کنند مگر اینکه این ساختمان فروخته شده است هر شب” NHL کمیسر گری Bettman گفت: در سال 2011 زمانی که شمال حقیقی صاحبان علامت Chipman و دیوید تامسون اعلام کرد لیگ بازگشت به مانیتوبا.

به ارائه شمال واقعی با چیزی از یک کوسن لیگ بازگشت بود با کمک یک بسته از مستقیم و غیر مستقیم شهری و استانی یارانه ها.

آنها شامل یک ملک-فرار مالیاتی در بل MTS جای دلار تخمین زده می 931,000 در سال 2019 یک کسب و کار-بازپرداخت مالیات ثابت در $249,000 در سال گذشته و توانایی برای جمع آوری $8.1 میلیون ارزش سرگرمی مالیات بر حوادث در این عرصه است.

درست شمالی نیز دریافت حدود 5.5 میلیون ارزش درآمد از 140 دستگاه های بازی در کوسه باشگاه در Cityplace بازار. نخست وزیر سابق گرگ Selinger را NDP دولت در آن گفت: ایجاد این بودجه تنظیم برای کمک به شمال واقعی زنده ماندن در آینده با چالش های اقتصادی از جمله تغییرات به کانادا-ایالات متحده آمریکا نرخ دلار.

NHL بازیکنان پرداخت می شود در دلار ایالات متحده است. حقوق بازیکن به تنهایی در حال حاضر “بیش از $110 میلیون” در کانادا بودجه شمال حقیقی معاون رئیس جمهور Donnelly گفت: در ژانویه توضیح اینکه چرا قیمت Winnipeg Jets بلیط را افزایش 2.1 درصد در فصل آینده.

کوین Donnelly, درست, شمالی, معاون ارشد رئیس جمهور از سالن و سرگرمی گفت: این شرکت نصب خواهد شد بر روی یخ طرح در بل MTS محل در زمان برای فصل آینده است. (جف استاپلتون/CBC)

این معلوم نیست چه مدت وینیپگ طرفداران ادامه می توانید به استطاعت NHL بلیط در مقادیر آنها خرید بلیط در حال حاضر.

“این Manitoba اقتصاد است نه رشد رهبر در کانادا. آن را احتمالا تنها به رشد در حدود یک درصد در این سال وجود دارد دلیل برای نگاه در دراز مدت عملکرد بازار و از آنچه در آن به معنی برای نرم افزار ورزشی franchises — و آن را واقعا پایین می آید به آنچه که مصرف کنندگان در حال رفتن به انجام” گفت: هاجسون اقتصاددان.

“بیایید می گویند درآمد خود را رشد است برای رفتن به کندتر به جای رفتن به دو درصد و پس از آن آنها شروع به جیره. آنها شروع به سوال سخت در مورد, در خانواده, بودجه چقدر من می خواهم به صرف سرگرمی های ورزشی در مقایسه با خوب غذا خوردن و یا در نظر گرفتن تعطیلات و یا تعمیر کلبه در گراند ساحل ؟

“در یک بازار مانند وینیپگ است که در یک بازار محدود است که این نوع از تصمیم گیری است که اتفاق می افتد در حال حاضر: مردم یا تمدید نمی بلیط فصل خود را یا ندارند تا از این فرصت برای رفتن به یک بازی است.”

کمک از NHL خود

از شمال واقعی صحبت نمی کنم در مورد عملکرد مالی خود کارشناسان در ورزش حرفه ای کسب و کار تنها می تواند به برآورد چگونه به خوبی حق رای دادن در حال انجام است.

بر خلاف در سال 1996 زمانی که جت های اصلی ترک وینیپگ لیگ ملی هاکی ساز در محل برای اطمینان حاصل شود همه از آن franchises زنده ماندن گفت: هنجار o’reilly مدیر موسسه ملی, ورزش, کسب و کار در دانشگاه گوئلف.

این مکانیسم شامل حقوق و دستمزد و کلاه است که تضمین مالی نیروگاهی مانند تورنتو افرا برگها و نیویورک رنجرز نمی outcompete کوچک-بازار تیم مانند وینیپگ برای بازیکنان ماهر. کلاه را فراهم می کند هزینه یقین به NHL فرانچایز o’reilly گفت.

NHL نیز فراهم می کند و درآمد آن باشگاه در قالب پخش-حقوق موافقت نامه با امثال راجرز و NBC. لیگ نیز سهام درآمد در میان آن باشگاه نگه می دارد اما بودجه فرمول به خود o’reilly گفت.

شمال واقعی نمی گویند چقدر درآمد-های بودجه آن را دریافت از NHL.

O’reilly گفت: به عنوان به عنوان بهترین او می تواند بگوید درست در شمال باریک سود-و-زیان حاشیه هاکی عملیات به تنهایی.

“قطعا Winnipeg خواهد بود در یک وضعیت که در آن این امر می تواند یک [گزاره] در واقعا سال خوب شاید یک سود کوچک,” او گفت: با توجه به عواملی مانند فروش بلیط درآمد های و پخش درآمد.

“اگر واقعا چیزهای بد اتفاق می افتد شما ممکن است یک جزئی از دست دادن اما امیدوارم در آن محله است. اما نگه داشتن در ذهن مردم مانند دیوید تامسون استفاده می شود به شکستن حتی خواص.”

سود و زیان ممکن است مهم نیست

شمال واقعی اکثریت صاحب تامسون یکی از ثروتمندترین افراد در جهان استفاده می شود به بازده بیشتر در سرمایه گذاری o’reilly گفت.

اما او باور ندارد سود و انگیزه اصلی پشت تامسون نقش در هزینه $110 میلیون برای خرید آتلانتا Thrashers به علاوه یکی دیگر از $60 میلیون در حق رای دادن-جابجایی هزینه.

“او این کار را به خاطر او می خواهد برای حمایت از هاکی. او را دوست دارد وینیپگ. اگر او می خواست برای ایجاد مقدار زیادی از پول او قرار داده اند که چند صد میلیون دلار در جایی دیگر” o’reilly گفت.

هاجسون اقتصاددان موافق است.

“این Thomsons می توانیم به صراحت از دست دادن یک کمی از پول هر سال در جت. خانواده خود ثروت است به میلیاردها. و علامت Chipman بسیار زیرک تاجر که ساخته شده یک بازی بزرگ. او اساسا خریداری جت برای $100 میلیون,” او گفت:.

“در حال حاضر که نسبت به ارزش دارایی ها از دیگر دیگر فرانچایز یا ارزش یک حق رای دادن جدید است که تا یک و نیم میلیارد دلار است.”

شمال واقعی مالک دیوید تامسون و خانواده اش در میان ثروتمندترین افراد در کانادا است. (Fred Thornhill/فردا نیوز)

هاجسون گفت: این مهم نیست که آیا Winnipeg Jets در حال ساخت و یا از دست دادن کمی پول که ارزش حق رای دادن رفته است. وگاس شوالیه طلایی پرداخت NHL $500 میلیون هزینه حق رای دادن. جدید سیاتل تیم صرف 600 میلیون دلار در همان هزینه.

جت ممکن است ارزش است که مقدار آنها به وضوح به ارزش بیش از $170 میلیون دلار سرمایه گذاری ساخته شده توسط شمال واقعی در سال 2011.

“اگر شما از دست دادن دو یا سه میلیون دلار در سال در مجموع, اما دارایی های خود را در حال رشد در ارزش در طول زمان … شما می توانید به استطاعت از دست دادن پول به صورت سالانه برای مدت زمان طولانی” هاجسون گفت. “بنابراین برای علامت گذاری Chipman, او به دنبال در ارزش دارایی ها و همچنین زمان نتایج عامل.”

از سوی دیگر هیچ مدرکی وجود ندارد که شمال حقیقی تا کنون در نظر دارد به فروش Winnipeg Jets. شرکت املاک و مستغلات بازوی سرمایه گذاری به شدت در مرکز شهر بلوک در نزدیکی بل MTS محل هر دو در Centrepoint توسعه شمال حمل خیابان و شمال واقعی مربع در جنوب گراهام خیابان.

NHL می خواهد همه از آن تیم باقی می ماند در محل برای اطمینان از حق رای دادن ارزش نمی کاهش هاجسون گفت.

یک عامل ناشناخته در دراز مدت آینده برای شمال واقعی مالی سرمایه گذاری مورد نیاز برای حفظ بل MTS محل که در حال حاضر 15 سال است. تنها شش NHL عرصه هستند جدیدتر اما سالن های چنین به عنوان باغ میدان مدیسون قرار گرفته اند قابل توجه makeovers.

شمال واقعی کاهش یافته است به نظر در نگهداری طولانی مدت نیاز دارد برای این عرصه است.

“این فقط تصویری’

چشم انداز Winnipeg Jets همیشه ترک, Manitoba دوباره از راه دور است در سال های آینده o’reilly گفت.

“من فکر می کنم باشگاه امن است,” او گفت: با توجه به تقریبا دو سوم از کانادایی ها به دنبال NHL. “زمانی شما در حال صحبت کردن در مورد تعدادی که شما می تواند بسیار با اعتماد به نفس.

“در حال حاضر 30 یا 40 سال از در حال حاضر اگر همه مردم در مورد مراقبت از e-sports و هیچ کس تا کنون می رود خارج و مردم نمی دیده بان هاکی هر که یک داستان متفاوت است. اما در کوتاه مدت قابل پیش بینی آینده آن را بسیار امن شرط می بندم.”

این بدان معنا نیست که Winnipeg هرگز دوباره همان شور و شوق برای هاکی به عنوان آن را در سال 2011 زمانی که جت بازگشت.

“شاید داستان واقعی است که آنها تا به حال 10 سال بزرگ پس از گرفتن حق بازگشت” گفت: هاجسون surmising جدید نرمتر و تقاضا است که در اینجا به ماندن بگیرید. “شاید این بازگشت به چه ممکن است دیده می شود به صورت عادی برای مدت طولانی.”

بهترین اما معتقد است که این نرم تقاضا در این فصل آنومالی.

“من فکر می کنم آن را بر روی صفحه رادار در حال حاضر. من فکر می کنم انتظارات بسیار بالا در سال گذشته گفت: با اشاره به این تیم در دور اول حذفی خروج در سال 2019. “من فکر می کنم آن را ناامید کننده بود اما من فکر نمی کنم آن را کامل طلاق. من فکر می کنم [طرفداران] تنها در تلاش به آن می گویند کمی جدایی برای یک سال.

NHL کمیسر گری Bettman و شمال واقعی ورزش & سرگرمی صندلی علامت Chipman اعلام NHL بازگشت به Winnipeg, on May 31, 2011. (David Lipnowski/کانادا مطبوعات)

Lotocki طولانی-زمان جت فصل-بلیط دارنده گفت که او باور نمی طرفداران هر گونه کمتر پرشور است.

“من فکر نمی کنم که رفته. آن را فقط چیزهایی تغییر,” او گفت, نشان می دهد تقاضا برای بلیط می توانید به راحتی افزایش است.

“من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند به راه های دیگر به زودی به صداقت آیا این شغل بیشتر و یا بلیط ارزان تر و یا ثانویه بلیط در بازار شروع می شود کمی ساده تر برای دسترسی از شمال واقعی آن را می سازد.

“شاید که بر میدارد تا سرعت در نظر گرفتن مسائل حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>