حقایق سرگرم کننده در مورد رپتورز’ winning streak

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این یک نسخه وب از CBC ورزش روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر:

رپتورز طولانی ترین پیروزی در تاریخ کانادا

شب گذشته 137-126 پیروزی بیچاره تیمبرولوز تحت فشار قرار دادند تورنتو به پیروزی 15 بازی. که طولانی ترین تا کنون توسط یک کانادایی مبتنی بر تیم در NBA, NHL, لامپ کم مصرف یا لیگ اصلی بیس بال. در اینجا برخی از حقایق جالب در مورد رنگ اثر خط:

این است که حتی نزدیک به طولانی ترین پیروزی در تاریخ NBA. رپتورز کمتر از نیمه راه به 33 بازی متوالی لیکرز برنده در طول فصل 1971-72. بسکتبال همیشه روزه خود به رگه برد و با وجود 32 در تاریخ NBA بیش از رپتورز’. یکی از این اتفاق در ماه های نوامبر و دسامبر هنگامی که میلواکی موفق به کسب 18 در یک ردیف. بنابراین تورنتو نیست حتی طولانی ترین پیروزی این فصل است.

رپتورز در حال برنده شدن در بازی بسیار راحت است. آنها به طور متوسط حاشیه پیروزی در طول خط است 10.6 امتیاز. آنها برنده یک بازی با 29 و 27. دو برنده آمد توسط یک تک نقطه, اما کسانی که تنها آنهایی که تصمیم توسط یک تک اختیار (سه نقطه یا کمتر).

نرم برنامه بسیاری کمک کرده است. تنها سه نفر از 13 تیم تورنتو مورد ضرب و شتم یک رکورد برنده در حال حاضر. کسانی که Oklahoma City, فیلادلفیا و ایندیانا است. هیچ یک از آنها در بالا و نه در رده بندی کلی. در ضمن تورنتو مواجه شده است و چهار از پنج بدترین تیم در لیگ. فعلی ترکیب رکورد تورنتو مخالفان در طول خط است 275-418. که یک درصد برنده از 39.7 — تقریبا معادل ساکرامنتو کینگز که 21-32 و رتبه 20 از 30 تیم NBA.

اما رپتورز را به غلبه بر برخی از چالش های بیش از حد. چهار نفر از شش تورنتو بازیکنان به طور متوسط دو رقمی در نقاط از دست رفته حداقل یک بازی در طول خط. نورمن پاول شنبه گذشته پنج با یک دست در حالی که فرد VanVleet دهکدهای از دست رفته دو بازی در طول خط و کایل لوری و Serge Ibaka یک هر. خوشبختانه پیشرو گلزن پاسکال Siakam نه از دست رفته. نه OG Anunoby. رپتورز’ بازیکنان و سر مربی نیک پرستار را به انجام یک کار استادانه متصل کردن این شکاف از شب به شب.

این یک تیم واقعی تلاش کنند. این نادر است که در NBA که در آن بسیاری از بهترین تیم ها (و حتی برخی از بدترین) تکیه بر رفتن به ستاره یا دو سطل. Siakam است رپتورز’ بهترین گلزن اما او از این تیم, از خود راضی رهبر در نقاط تنها سه بار در طول خط. VanVleet, Ibaka و پاول نیز منجر به سه بار هر کدام و لوری دو بار. دیگر رهبر بود ترنس دیویس که کاهش 31 در گاو با وجود به طور متوسط تنها هشت امتیاز در هر بازی در این فصل است.

رپتورز در حال تیراندازی چراغ. در طول دوره از رگه هیچ تیم در NBA است که ساخت یک درصد بالاتر از آن سه اشاره گر دو اشاره گر یا کلی عکس از کف. به عنوان یک نتیجه تورنتو با دالاس برای بیشترین امتیاز در هر 100 اموال (119.9) که در طول. رپتورز نیز یکی از بهترین دفاعی رتبه در لیگ برتر در طول خط.

به نظر می رسد این چیزی که می رفتن نگه دارید در حالی که برای. فردا یک ماه “سالگرد” از تورنتو گذشته از دست دادن بود که ژان. 12 در مقابل سن آنتونیو. اگر رپتورز ضرب و شتم بروکلین در جاده ها فردا شب خط خواهد زنده بماند تا زمانی که حداقل Feb. 21 — اولین بازی خود را پس از این همه ستاره. تورنتو به پست ققنوس که شب به دنبال یکی دیگر از بازی خانگی مقابل ایندیانا که آن را در حال حاضر مورد ضرب و شتم دو بار در طول خط. یک سوم را خط به 18 بازی — مطابق میلواکی NBA را نجومی بالا است. و حدس می زنم که رپتورز را برای برنده شدن شماره 19? بله دیگران. که فوریه. 25 در تورنتو است.

زمانی که ترنس دیویس شروع به پرتاب کردن شما می دانم که شما در رول. (Kevin C. Cox/گتی ایماژ)

به سرعت…

کانر McDavid است 2-3 هفته با چهار آسیب است. Oilers مدیر کل کن هلند گفت: این ربطی به عمده مصدومیت زانو McDavid رنج می برد در بازی پایانی فصل گذشته (یکی از آنها ساخته شده است که فیلم مستند در مورد). از دست دادن بهترین بازیکن هاکی بدیهی است که یک ضربه بزرگ به Oilers که قفل شده است و همزمان در چند تیم بازی جنگ های هوایی در اقیانوس آرام بخش و کنفرانس غرب وحشی-کارت چیس. اما آن را نیز یک فرصت بزرگ برای Leon Draisaitl. او منجر McDavid با چهار امتیاز برای NHL نمره منجر شود اما اگر MVP رای گیری برگزار شد و امروز, McDavid خواهد او را ضرب و شتم. بعد از دو تا سه هفته می تواند باعث شکستن و یا Draisaitl را هارت مورد جایزه. بیشتر بخوانید درباره McDavid آسیب در اینجا.

NHL هنوز سرد در بازی های المپیک است. بازیکنان و طرفداران می خواهم پشت در برای 2022 بازی ها در پکن پس از لیگ حاضر به هر کسی اجازه رفتن در سال 2018 است. همه امید خود را تا این هفته با کلمه ای که IIHF (هاکی جهان حاکم بدن) وعده داده است برای پوشش هزینه های بازیکنان, سفر, اقامت و بیمه. اما هر کس به نظر می رسد که IIHF موافقت به انجام این کار در زمان گذشته و از آن مهم نبود. چه NHL واقعا می خواستم برای کمیته بین المللی المپیک برای درمان این لیگ مثل یک حامی بالا. که اجازه می دهد NHL به استفاده از برخی المپیک محتوای خود را در آن سیستم عامل و به دست آوردن سایر فرصت های بازاریابی در ازای loaning آن بهترین بازیکنان برای چند هفته. اما شرکت های پرداخت مقدار زیادی از پول است که وضعیت طوری که کمیته بین المللی المپیک نمی خواهید به فقط آن را — حتی اگر آن را به معنی بسیار افزایش کیفیت (و علاقه در اطراف) خود رویداد. مگر جنبش در این موضوع نمی تواند بیش از حد هیجان زده در مورد هر گزارش که NHL ممکن است بازگشت به بازی های المپیک است. بیشتر بخوانید درباره چگونه چیزهایی که اینجا ایستاده.

کانادا و میدانی ورزشکاران به نام ملی بدن حاکم برای حفاظت از مگان قهوه ای است. در صورتی که شما از دست رفته آن قهوه ای ادعایی در جهان و ایمیل داستان منتشر شده بیش از آخر هفته که سابق در سطح ملی پیگیری و صلیب کشور مربی دیو اسکات توماس مرتب او را برای یک رابطه جنسی آغاز شده است که زمانی که او 17 و انجام به او زمان کوتاه در دانشگاه گوئلف جایی که او مربی او در پاییز سال 2004. قهوه ای است که در حال حاضر 35 و می گوید: او عمیقا آسیب دیده و با تجربه. دو و میدانی کانادا در پاسخ به این داستان گفت: آن را “نگران کننده” است که این سازمان تا به حال دریافت نکرده مستقیم شکایت در مورد اسکات توماس بود که از کار اخراج شده توسط گوئلف در ماه دسامبر به صورت حرفه ای انجام. بین زمان خود را به اتهام ارتباط جنسی با قهوه ای و شلیک از Guelph, اسکات توماس مربی برای تیم کانادا در سال 2016 بازیهای المپیک و مسابقات قهرمانی جهان است. در نامه سرگشاده ای به دو و میدانی کانادا, سازمان ورزشکار شورا گفت: “این انفعال و اخراج مرتکب فرهنگ disempowerment از سوء استفاده جنسی قربانیان است.” خواندن کل بیانیه و بیشتر در مورد این مشکل مورد در اینجا.

لیگ اصلی بیس بال است که با توجه به برنامه ریزی برای اضافه کردن بیشتر حذفی تیم است. بیس بال استفاده می شود نادر ورزشی که در آن فصل به طور منظم در واقع اهمیت. قبل از سال 1969 این تیم با بهترین رکورد در لیگ آمریکا مواجه تیم با بهترین رکورد در لیگ ملی در مسابقات جهانی است. که در آن بود. حتی در اواخر سال 1993 زمانی که جیز آبی برنده دوم خود را پشت به پشت قهرمانی تنها چهار تیم ساخته شده پس از فصل. سال آینده یک بخش جدید و یک کارت وحشی تیم اضافه شد در هر لیگ. سپس یکی دیگر از کارت های وحشی در سال 2012 آوردن تعداد کل پست-فصل تیم تا 10. در حال حاضر MLB شناور است این ایده از رفتن به 14 — سه بخش برندگان و چهار کارت های وحشی در هر لیگ. بهترین AL و NL تیم هر کدام یک خداحافظ و دیگران مربع در بهترین سه باز گرد. و پیچ و تاب است که بهتر است تیم را انتخاب کنید حریف خود را با تراکم پرده برداری کرد در یک برنامه تلویزیونی زنده. جزئیات بیشتر در مورد این ایده در اینجا.

و در نهایت…

لطفا لذت بردن از این gifs متی Tkachuk به ثمر رساند یکی دیگر از باور نکردنی هدف است. از مردی که ما به ارمغان آورده است که بین-the-پاهای یک تایمر در OT در اوایل این فصل می آید این تغییرات:

اگر شما می خواهید برای دیدن یک ویدئو با کیفیت بالاتر با چند پخش زوایای تماشای این.

که در آن است. شما به سرعت. می خواهید بیشتر نوشتن مثل این ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را? مشترک شدن در به زنگ در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>