جانی Gaudreau بود در Calgary Flames نیمکت در یک حالت شوک پس از آندره Svechnikov به ثمر رساند اولین چوگان سرپهن هدف در تاریخ NHL در برابر دیوید Rittich.

آن بود Oct. 29 و چپ-تیراندازی Svechnikov تا به حال گهواره جن در تیغه چوب خود پیچیده در اطراف سمت راست کلگری خالص و شلاق آن را از طریق شکاف کوچک بین پست صلیب نوار و Rittich ،

مطمئن Gaudreau امیدوار هدف خواهد بود دست تکان داد به دلیل بالا چوب. و مطمئن شوید که او bemoaned این واقعیت است که Svechnikov کشیده کردن به ظاهر غیر ممکن است در یک بازی کلگری را بر روی از دست دادن 2-1.

اما در همان زمان, او نمی تواند کمک کند اما متوجه او شد و شاهد آغاز چیزی NHL تا به حال هرگز قبل از دیده می شود.

“این یک چیز بسیار سخت به انجام” Gaudreau گفت: با تحسین. “هنگامی که شما سعی می کنید آن را در تابستان و یا عمل — حتی بدون دروازه بان — آن را سخت به انجام است. پس به دیدن او آن را به جلو و در NHL و در برابر NHL goaltender, آن را بسیار سرد را ببینید.

سازمان دیده بان | تکامل از چوگان سرپهن هدف:

ما برای اولین بار شاهد آن انجام می شود توسط مایک Legg در سال 1996 در دانشگاه میشیگان. در آن زمان 24 سال انجام شود تا در NHL اما در حال حاضر چوگان سرپهن هدف اتفاق افتاده است سه بار در این فصل است. چگونه می خواهم به حرکت منحصر به فرد رسیدن به هاکی بالاترین سطح ؟ 2:43

“ما فقط در شوک و ترس وقتی که آن اتفاق افتاد. بسیاری از بچه ها می توانید آن را خاموش. آن را سرگرم کننده به تماشای.”

سرگرم کننده به تماشای برای به جلو ، اما برای goalies — و defencemen پرداخت می شود برای محافظت از آنها چوگان سرپهن هدف این است که یک مشکل حل شود.

این یک تهدید جدید را در نظر بگیرید که برخی از بازیکنان در حال پارک شده در منطقه شناخته شده به عنوان Wayne Gretzky را پشت net.

“آن را دشوار می گوید:” St. Louis Blues netminder اردن Binnington. “این یک بازی جدید و من فکر می کنم این نوع از سرگرم کننده برای مربیان برای پیدا کردن یک راه برای انطباق و goalies به شکل یک راه جدید برای جلوگیری از. شما فقط با استفاده از هاکی خود را حس و اعتماد خود را بار خوانده شده است را امتحان کنید و آن را اداره کند.”

در حقیقت چوگان سرپهن هدف این است که هیچ چیز جدید است. در سال 1996 NCAA منطقه ای غرب نیمه نهایی میشیگان به جلو مایک Legg شوکه جهانی هاکی زمانی که او scooped جن و شلاق آن را پشت سر مینه سوتا دروازه بان استیو Debus.

Legg را چوب بازی به پایان رسید تا ساکن برای یک بار در هاکی سالن از شهرت آن در چه است که به سادگی شناخته شده به عنوان “میشیگان.”

فلش رو به جلو از 26 سال. Svechnikov به ثمر رساند اولین NHL چوگان سرپهن هدف در Oct. 29. او تکرار feat on Dec. 17 برابر کانر Hellebuyck و Winnipeg Jets.

در Jan. 14 Nashville را Filip Forsberg ثابت چوگان سرپهن هدف است نه یک پدیده بلند کردن اجسام جن در تیغه های خود و پارو آن را در زیر دستکش از ادمونتون netminder مایک اسمیت.

“بچه های جوان فوق العاده ماهر در آینده در حال حاضر می گوید:” ونکوور دروازه بان یعقوب Markstrom. “با رسانه های اجتماعی و یوتیوب, آنها یادگیری ترفندهای جدید و تمام چیزهای که در حال رفتن به خلاق تر.

“بازیکنان در حال گرفتن بیشتر خلاق و با اعتماد به نفس بیشتری به جلو و آن را در بازی. بدیهی است که سرگرم کننده برای طرفداران.”

چوگان سرپهن هدف این است که به وضوح اما بحث در اطراف واقعی و قانونی از این بازی — به خصوص با توجه به Rittich در زمان یک چوب از طریق ماسک صورت در Svechnikov نشانگر.

چوب باید زیر شانه میره

تحت قوانین فعلی یک چوگان سرپهن هدف این است که حقوقی به عنوان طولانی به عنوان چوب تیرانداز است که در زیر شانه و میره. به موضوع ایمنی “تصادفی تماس با ما” در بالای چوب مجاز است “اگر قانون متعهد است به عنوان یک طبیعی خوف یا از طریق پیروی از یک تیراندازی در حال حرکت است.”

“من واقعا فکر می کنم آن را فقط به خطر شما را به بازی این موقعیت می گوید:” کلگری دروازه بان کم تالبوت. “من می دانم که بیشتر بچه ها در تلاش هستند تا آن را در حال حاضر آنها را دیده ام آن انجام می شود. آن را به تغییر راه من بازی در پست من و یا هر چیزی شبیه به آن.

“آنها در حال هیجان انگیز اهداف است. اگر شما ماهر به اندازه کافی به جلو و که خاموش تمام قدرت به شما.”

تالبوت نیز با تکیه بر defencemen به عنوان خوانده شده در زمان واقعی بازی و در صورت امکان هک می شود مهاجم چوب قبل از جن راه اندازی شده است.

Defencemen در حال تبدیل شدن به آگاه باشید که این گزینه برای برخی از بازیکنان– کلگری نوح Hanifan

“بیشتر به شما آن را ببینید بیشتر D-مردان آگاه شدن از آن می گوید:” کلگری rearguard نوح Hanifin. “شما آگاه باشید از آنچه که بازیکنان تمایل به انجام آن چیزهایی است. آن را بسیار منحصر به فرد اما defencemen در حال تبدیل شدن به آگاه باشید که این گزینه برای برخی از بازیکنان است.”

گزینه یا نه ونکوور دروازه بان تاچر Demko نیست به دوباره اختراع خود را سبک بازی به نام جلوگیری از چوگان سرپهن اهداف است.

“این نوع از یکی از کسانی که در بازی می خواند که در آن هر آنچه که شما در حال دیدن ممکن است کمک به شما را متوقف جن” Demko می گوید. “شما فقط آن را انجام دهید آن است که آیا پرتاب سر خود را و یا شاید با استفاده از خود را در مقابل دست و آن دست کشیدن پایین. آن را فقط سریع بخوانید.

“من فکر نمی کنم آن چیزی که در آن شما نیاز به تغییر سیستم خود را از بازی. شما باید برخی از آگاهی برای آن مانند ” آه این پسر به زمان کمی بیشتر از حالت طبیعی چه هستند گزینه های خود را?’ که نوع از چیزی که اما شما نمی خواهید به تغییر هر چیزی واقعا….”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de