بازی پرتاب dummies, H-یا-S-E: چگونه 5 کانادا المپیک در حال عبور زمان در خاموش کردن

بیشتر از همیشه کایلی مرتبه متوجه می شود او عاشق شنا کردن و بودن در آب است.

دو بار قهرمان جهان شده است, بدون, استخر, دسترسی در طول COVID-19 همه گیر و در حالی که او می کند ديم آموزش و تمرینات برای تناسب اندام, هیچ چیز نمی تواند شبیه سازی سکته مغزی شنا در آب است.

“شما را درک نمی کنند چه مقدار از آن را به شما تا زمانی که آن را دور گرفته شده” مرتبه گفت: از خانه خانواده اش در LaSalle, Ont., در نزدیکی ویندزور. “من احساس می کنم من بیشتر سپاسگزار برای رفتن به تمرین هنگامی که ما عقب تر از من بود.”

در اوایل این هفته, شنا کانادا پرده برداری از طرح خود برای بازگشت از آبزیان ورزشی و گفت: بازگشت به استخر برای یک گروه کوچک از ورزشکاران از جمله 24 ساله مرتبه خواهد بود یک رویکرد مرحله به مرحله.

“من در تلاش برای مثبت فکر می کنم و این شکستن را داشته اند فوق العاده برای بدن من هر دو جسمی و ذهنی و من قادر به رشد شخصا” گفت: مرتبه که می داند وجود خواهد داشت یک دوره تنظیم و پس از بازگشت او به استخر. “در آن شما را کمی از زمان, اما من شنا برای چنین مدت طولانی بدن من را نمی خواهید را فراموش کرده ام چه باید بکنید.”

CBC Sports صحبت می کرد با چهار نفر دیگر در کانادا ورزشکاران – بریتنی خدمه (پرتاب وزنه), Jay Blankenau (والیبال), Mike میسون (پرش ارتفاع) و اریکا Wiebe (کشتی) – در مورد چگونگی آموزش آنها نهفته شده است با جهان ورزش در مکث و چگونه عملکرد خود را ممکن است تحت تاثیر قرار در سال 2021 پس از اخراج.

برای مرتبه داشتن قبل از همه گیر روزمره که اغلب برجسته دو روز شیوه های او را مجبور به نظم در خارج از آب به طوری که او می خوردن وعده های غذایی در زمان های خاص و در بستر 9:15 p. m. او در تلاش است برای حفظ روال این روزها اما با اشاره به “روز و هفته زمانی که من بوده ام آرام تر.”

مرتبه کار به سمت حرکت شناسی رشته

مرتبه هدف به ساخت قدرت پا در طول این توقف می تواند منجر به بهبود سکته مغزی برای backstroke متخصص. اما او پذیرفته نیست بهترین بودن در کاهش و تمرین شنا-خاص یوگا و مدیتیشن و تمرکز حواس است.

“آنها بسیار مهم است برای کمک به روانی بازی,” او گفت:. “آن چیزهایی هستند که در طول سال که برای من آسان به فشار را کنار بگذارند. من باید به خودم راحت و با اعتماد به نفس انجام آن چیزهایی بنابراین من می تواند برنامه های آنها را به زندگی روزمره زمانی که ما به عقب بر گردیم.”

سازمان دیده بان | مرتبه رها با المپیک به تعویق افتادن:

کانادا در بازیهای المپیک شناگر گفت: CBC Sports’ اندی Jen که او احساس می کند حتی بیشتر از قدردانی برای این ورزش در حال حاضر که او از لحاظ جسمی قادر به شنا کردن نیستند. 2:24

مرتبه است که به دنبال کامل در رشته حرکت شناسی در ماه دسامبر پیش بینی آینده در حوزه بهداشت و درمان به ویژه پس از توسعه احترام بیشتر برای کارگران خط مقدم چند ماه گذشته ،

“من می دانم که تعدادی از پرستاران شاغل در بیمارستان ها و کسی که زندگی در یک RV در جلوی خانه. من فکر می کنم تمام جهان به رسمیت شناخته شده است [آنچه آنها انجام می دهند برای ما],” مرتبه گفت. “آن را فوق العاده برای دیدن مردم امیدوارم کمی بهتر به مراقبت های بهداشتی حرفه ای پرستاران و مردم در انجام شغل خود را به آنها کمک کند.”

خدمه با استفاده از امکانات خانه موقت

مدت کوتاهی پس از او کانادا شکستن رکورد عملکرد در فوریه. 8 در انتاریو داخل سالن قهرمانی خدمه نقل مکان کرد و از تورنتو به یک خانه رعیتی در Breslau, Ont., در نزدیکی کیچنر که در آن او زندگی می کند با دایی ، و دو.

با امکانات بسته خدمه عموی ساخته شده است یک شات قرار داده, دایره, در, اموال او را به عمل و کار به سمت دومین بازی های المپیک تابستان آینده در توکیو.

“این اتاق به اندازه کافی برای من به پرتاب و آشفته شود,” او گفت:. “من فکر کردم از من شریک آموزش, سارا Mitton که پدر و ساخته شده است یک دایره در گاراژ خود را برای پرتاب به tarp.”

خدمه 26 نیز تبدیل شده و خانواده اش را در اتاق نشیمن به یک بدنسازی کامل با دمبل عموی او تا به حال در زیرزمین و وزنه برداری, صفحات او قرض گرفته شده از سابق دبیرستان معلم.

“من تا به حال هر گونه وقفه در آموزش من” گفت: 2019 Pan Am به مدال نقره که نقش گیتار و بازی های ویدئویی با او 12 ساله پسر عموی هنگام پرتاب نمی. “من قادر به انجام همه چیز را به قطار. من فقط از دست رفته من هم تیمی ها و مربی [ریچارد پارکینسون]. من سعی می کنم برای ارسال ویدئوها به او برای انتقادات و پیشنهادات و با او صحبت کنید هر چند روز به ماندن در دوره.”

الماس لیگ دیدار همچنان کاهش یافته و از تابستان برنامه را به صورت موقت برای Aug. 14 در موناکو.

“همه ما آن را از دست. احساس رقابت ما را نگه می دارد رفتن در آموزش ما” گفت: خدمه است که اعتماد به نفس یک اخراج نمی اخلال در پیشرفت او. “بدترین قسمت این است که عدم قطعیت است. من نمی دانم چگونه آن را به تاثیر, ورزش, حمایت, بازی های المپیک, هر چیزی.”

Blankenau روانی قدرت تست شده

جانباز گذارنده برای کانادا والیبال مردان, تیم Blankenau شده است زندگی در پدر و مادر خود را’ کابین در مکگرگر دریاچه 170 کیلومتری جنوب کلگری پس از ورود به خانه در اواخر ماه مارس از یک فصل با نرم افزار باشگاه Arkas ورزش است.

30 ساله بومی شروود پارک آلتا., برد برخی از زمان پایین – اول خود را خارج از فصل در هشت سال – با استفاده از این شکستن برای اضافه کردن قدرت و بازگشت به اوج سطح پس از بازی pro نجومی در کمتر از 100 درصد پس از بازگشت از عمل جراحی در ماه اوت گذشته.

“در همان زمان من بشود و آماده برای رفتن در این تابستان برای بازی های المپیک گفت:” Blankenau عضو المپیک 2016 تیم ملی که قرار می گیرد پنجم در ریو. “ما اهداف بزرگ و من به دنبال به جلو به کار را از طریق فشار و استرس با بچه ها.”

Blankenau و هم تیمی های خود را که در رتبه 10 در جهان به تازگی شروع یک توده عضلانی/قدرت برنامه مشخص شده توسط مایک کوک, تیم ملی قدرت و وضعیت مربی. زمانی که Blankenau برای اولین بار از ترکیه بازگشت او صرف یک ماه با استفاده از الاستیک گروههای مقاومت و انجام تمرینات وزن بدن به سیستم عصبی کار می کند اما نه استرس بدن خود را.

“آنها ما را در یک app بنابراین ما می توانیم تمام ورود به سیستم ما وزن حجم کار و زمان تمرین” گفت: Blankenau که قطار در زیر زمین از داخل کابین. “این یک نجات دهنده زندگی.”

سخت ترین قسمت وی افزود ماندن ذهنی قوی است. Blankenau پیدا کرده است بازی مانند بازی H-یا-S-E با برخی از طراحان از سابق خود, دهان, دانشگاه سلطنتی تیم در کلگری به خوبی برای آموزش روانی (پایین را ببینید).

“از آن زمان 40 تا 50 تلاش می کند” اذعان خنده Blankenau از بادام-in-the-دهان ترفند. “مغز خود را دریافت نمی کند روشن مانند آن را در بازی آموزش-اما من دوست داشتم چالش این است.

“وقتی همه چیز باز, من قصد دارم برای حفظ مهارت های من. کسانی که ریشه دوانده در آمریکا پس از یک بازی حرفه ای است. آن را فقط چند روز برای رسیدن به بازی سرعت.”

میسون می توانید همه چیز را در خانه… به جز پرش

33-year-old بالا جهنده ندارد تلاش برای آموزش در این بیماری همه گیر از آنجا که اکثر تمرینات خود را در دو سال گذشته نشات گرفته از خانه دوران کودکی خود را در جزیره ونکوور در Nanoose Bay B. C. جایی که او زندگی می کند و پدر و مادر.

“من یک ورزشگاه با همه وزن و فضای کافی است که من می توانید تقریبا همه چیز من نیاز به جز پریدن” گفت: میسون که امید به رقابت در چهارم بازی های المپیک تابستان آینده.

او وزنه سه روز در هفته کار در سرعت استقامت به مدت دو روز و sprints و دیگر اجرا می شود یک روز دیگر. میسون نیز صرف زمان انجام plyometric موانع دیگر پرش تمرینات کار اصلی و کشش.

سازمان دیده بان | مایک میسون پس از اتمام 7 در سال 2019 و میدانی جهان:

مایک میسون از Nanoose Bay B. C. پایان رسید در 7 محل پس از پاکسازی 2.30 متر در پرش ارتفاع در جهان و میدانی قهرمانی در دوحه. 1:17

باید پتانسیل برای یک الماس لیگ رقابت بوجود می آیند بعد از این تابستان و یا اوایل پاییز او با اشاره به مربی جف Huntoon یک طرح در مکانی که می توانست 2019 Pan Am به مدال نقره آماده در شش تا هشت هفته.

“من حداقل چند هفته به روال خوب برای پریدن,” او گفت: “اما تا زمانی که من در یک مسیر [در آینده] من نگران نیست. بدن من می داند که چه چیزی برای انجام روش عاقلانه در حال حاضر و من احساس اعتماد به نفس.”

رتبه چهارم در جهان میسون در حال آمدن است موفق ترین فصل کار خود را با هفت بالا-دو طرح در 11 رویدادها از جمله پنجم کانادا عنوان شده است. او شروع به پریدن کرد یک فصل-بهترین 2.31 متر زیر “بسیاری از” پرش شیوه های پس از صدمه زدن به پشت او در اوایل سال 2019.

Wiebe هیجان زده با چالش عدم قطعیت

2016 قهرمان المپیک فقط به پایان رسید زوم تماس با یک آرکانزاس بر اساس دبیرستان کشتی, تیم ملی, یکی از چندین چت Wiebe تا به حال با تیم های سراسر شمال امریکا در طول این بیماری همه گیر.

“من آموزش تمام زمان های ورزش من تجارب و امیدوارم تشویق مردم به ماندن با انگیزه و هیجان زده در مورد ورزش گفت:” کلگری ساکن ،

و هر روز او گفتگو می کند و ورزش در FaceTime با نه ساله نوه سابق دبیرستان مربی. و یک بار در هفته Wiebe و کلگری Dions کشتی باشگاه مربی پل راگوسا میزبان آنلاین شیوه های که در آن آنها را تجزیه و تحلیل ویدئو و شکستن مسابقات از نظر فنی.

با بیشتر وقت آزاد کردن حصیر از او تا به حال در 15 سال تا 30 سال می تواند حقه سوار چرخش دوچرخه در آپارتمان و یا نگاهی به جاده. او نیز لذت می برد خواندن داستان فانتزی و خاطرات. گاهی Wiebe انجام خواهد شد جایگزین آموزش و تمرین خود حرکت می کند در یک پرتاب ساختگی او را به خانه آورد از باشگاه و یا نگاهی به چالش های دیگر از دوستان (پایین را ببینید).

“من استفاده می شود به کشتی هشت تا 10 ساعت در هفته در شدت بالا گفت:” Stittsville, Ont., بومی و دو بار مدال طلای بازی های کشورهای مشترک المنافع. “این جمله یک تغییر بزرگ در من روز به روز زندگی نمی کنید بر روی حصیر و گریبان است.”

یک شب او نشستم به تماشای اولین قسمت از 10 قسمت مستند مایکل جردن شیکاگو بولز تیم از سال 1980 و ’90s.

“من نمی دانستم چقدر گرسنه هستم به رقابت,” او گفت:. “من نمی دانم اگر توکیو خواهد بود من تاریخ و زمان آخرین رقص اما واقعا قرار دادن همه چیز به یک دیدگاه متفاوت برای من است.

“این یک هدیه جدید ما و چالش های جدید [برای بهتر خودمان را در insolation]. آن را هیجان انگیز برای من به شکل از چگونه به مطلوب زمانی که این مهم با وجود تمام این شرایطی نامشخص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر