Gary Bettman دان Fehr تن کار باقی مانده است به مختل NHL فصل در مسیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پس از ماه ها مذاکرات NHL کمیسر گری Bettman و بازیکنان NHL’ Association, مدیر اجرایی, همین Fehr در نهایت فرصتی برای نفس کشیدن شنبه.

هر دو مردان نیز اذعان کرد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار جلوتر به همه گیر-آمار نجومی در مسیر بازگشت.

NHL و nhl on nbc جمعه اعلام کرد دو طرف به تصویب بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی و چهار سال تمدید به توافق دسته جمعی از طریق حداقل 2025-26.

با اردوگاه های آموزشی در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن پنج شنبه, 24 تیم های تنظیم شده برای سفر به مرکز شهرهای ادمونتون و تورنتو در جولای 26 قبل از بازی شروع به شمارش Aug. 1.

معاون کمیسر لایحه روز گفت: در روز شنبه تصویری کنفرانس تلفنی با خبرنگاران سنبله در رمان coronavirus موارد در لاس وگاس — که تا به حال مدت طولانی است که به عنوان یک مرکز پیشتاز بود از جمله دلایل این لیگ در نهایت تصمیم گرفت در دو کانادا بازار به مرحله خود را راه اندازی مجدد.

و در حالی که جوهر در بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل و CBA فرمت است که هنوز خشک شدن این Edmonton Oilers و تورنتو افرا برگها هر دو به طور ناگهانی لغو رسانه availabilities برنامه ریزی برای بعد شنبه. Bettman گفت: هنوز هم وجود دارد برخی از جزئیات نهایی به اتو کردن با دولت کانادا در برنامه ریزی برای برگزاری بازی ها در شمال 49th parallel.

سازمان دیده بان | ترسیم NHL بازگشت طرح:

CBC News’ Raffy Boudjikanian تشریح NHL بازگشت-به-بازی بازی های طرح از جمله تصمیم به استفاده از ادمونتون و تورنتو به عنوان دو “hub شهرستانها.” 2:31

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>