NHL کمیسر گری Bettman است که انتظار می رود به اعلام لیگ بازگشت به بازی با فرمت شنبه بعد از ظهر.

Bettman تنظیم شده است را به یک آدرس تلویزیونی در 4:30 p. m. و در مورد آنچه هاکی را مانند نگاه کنید اگر NHL می توانید سر فصل تابستان امسال است. این بدان معناست که 24 تیم مستقیم به پلی آف فرمت با لیگ های دیگر هفت تیم خود را فصل به فصل به پایان رسید.

بازیکنان’ Association رای دادند و در هفته گذشته به تصویب 24-تیم قالب پیشنهاد بازگشت به بازی بازی های کمیته. آن را شامل چهار تیم برتر در هر یک از کنفرانس بازی مینی مسابقات به صورت بذر در حالی که دیگر 16 در بهترین پنج سری به مجموعه در این زمینه است.

هنوز هم وجود دارد هیچ جدول زمانی برای از سرگیری بازی اکشن و یا زمانی که بازیکن می تواند بازگشت به تیم امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات.

سازمان دیده بان | NHL بازیکنان تصویب 24-تیم حذفی پیشنهاد:

لیگ منتشر شد 21 صفحه سند که تحت پوشش همه چیز را از COVID-19 تست به سفر. راب پیزو شکسته شدن آنچه شما نیاز به دانستن از انتشار. 2:31

در روز سه شنبه لیگ بود که مجبور به توقف آن فصل 12 مارس به دلیل COVID-19 گیر منتشر شد یادداشت دوشنبه اعلام این هدف اوایل ماه آینده به عنوان تاریخ شروع فاز 2 آن بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل از جمله باز کردن تمرین میدان و اجازه می دهد, کوچک, گروه های داوطلبانه تمرینات و خاموش کردن یخ.
“آن هنوز مشخص نشده است که دقیقا فاز 2 شروع خواهد شد و یا چه مدت آن در ماه مه گذشته” این یادداشت بخوانید. “ما در ادامه به نظارت بر تحولات در هر یک از باشگاه های بازار است و ممکن است تنظیم زمان بندی کلی اگر مناسب پس از بحث و گفتگو با همه احزاب مربوطه.”

  • اگر فاز 2 طرح می شود چراغ سبز روی یخ جلسات را بدون تماس و شامل تا شش بازیکن خواهد شد که انتظار می رود برای حفظ فاصله فیزیکی در تمام زمانها. بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام ورود و خروج از امکانات و هنگامی که قادر به جسمی در فاصله.
  • “پوشش صورت [پارچه یا فولاد-نوع ماسک] باید در تمام زمانها — به غیر از در حالی که ورزش — در هنگام ورود و یا خروج از باشگاه و امکانات و در حالی که در داخل باشگاه امکانات اجتماعی که در آن فاصله نمی توان حفظ” این یادداشت بخوانید. “بازیکنان ملزم به پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در حال ورزش یا بر روی یخ.”
  • تیم ها نیز مجاز به نیاز به یک بازیکن به بازگشت به باشگاه را خانه شهر برای تکمیل هر لازم قرنطینه اقدامات قبل از تمرینات آغاز خواهد شد. مربیان و مدیریت خواهد شد مجاز به تماشای اما نه شرکت در, رسمی اسکیت.

سازمان دیده بان | چگونه NHL فاز 2 طرح کار خواهد کرد:

NHL بازیکنان در انجمن مجاز است “مذاکرات بیشتر” در یک 24-تیم حذفی قالب لیگ مناقصه به سر 2019-20 فصل و جایزه جام استنلی. عکس های اعتباری: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی 6:02

نهایی دو مرحله بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل — اردوگاه های آموزشی به دنبال از سرگیری بازی اکشن — ذکر شد در این یادداشت. فاز 1 که همچنان پس از تعدادی از پسوند دیدم بازیکنان توصیه به خود قرنطینه پس از رمان coronavirus متوقف شد بسیاری از ورزش ها در جهان برخی از 10 هفته پیش.

باید NHL بازگشت مدتی در این تابستان آن را تقریبا قطعی تیم خواهد بود خوشه در مرکز شهرستانها در سراسر شمال امریکا — ونکوور ادمونتون تورنتو و لاس وگاس هستند که در ترکیب با بازی برگزار می شود در خالی کردن عرصه است.

جام استنلی اعطا شده است و هر سال از سال 1893 صرفه جویی برای سال 1919 به دلیل شیوع آنفولانزای اسپانیایی و 2005 زمانی که تحریم منجر به لغو تمام مبارزات انتخاباتی.

سازمان دیده بان | چه خواهد هاکی در عرصه خالی بود؟:

اگر (و هنگامی که) هاکی می آید و ما می دانیم که طرفداران وجود خواهد داشت. راب پیزو به نظر می رسد در چه تیم های این ممکن است صدمه دیده است. 2:24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im