جورج دبلیو بوش: “ما نه حزبی رزمندگان در مبارزه با کروناویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به نام آمریکایی ها را رها حزبی تقسیم در چهره “محض تهدید” از coronavirus همه گیر در روز شنبه منتشر شد.

بوش به نظر می آیند به عنوان دموکراتیک فرمانداران برخورد با جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر کاخ سفید را coronavirus پاسخ و حتی مواد مخدر است که می تواند درمان این ویروس سیاسی.

بیش از یک میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 60,000 نفر کشته شده اند از این ویروس در ایالات متحده است. کاخ سفید گفته است که انتظار دارد کل مرگ و میر به افزایش 74,000 در ماه اوت.

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک ما تفاوت در چهره این محض تهدید” بوش گفت. “در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان. ما انسان ها به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما افزایش یا کاهش با هم.”

در حدود 3 دقیقه ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط George W. Bush Presidential Center, بوش گفت: او را دیدم ملت “در آغوش اجتناب ناپذیر وظایف جدید” پس از 9/11 حملات تروریستی و “روح زنده است و به خوبی در امریکا است.” رئيس جمهور سابق نیز با صدور یک هشدار است که تاثیر این بیماری همه گیر را نمی خواهد احساس به همان اندازه.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید که درد و رنج تجربه ما به عنوان یک ملت نمی افتد به طور مساوی. در روز به آن خواهد شد به خصوص مهم برای مراقبت در راه های عملی برای افراد بیمار و بیکار” بوش گفت. بیش از 30 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در شش هفته به عنوان اقتصاد تا حد زیادی تعطیل برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>