Georges St-Pierre رهبری به UFC سالن از شهرت

کانادا Georges St-Pierre که حکومت سبک وزن UFC بخش قبل از قرار دادن یک کمان بر روی یک پر زرق و حرفه ای با پیروزی در این میان عنوان آخرین تفرج رهبری به UFC سالن از شهرت.

اعلام شده بود سه شنبه شب در UFC 249 در جکسون ویل فلوریدا., UFC اولین نمایش زنده در دو ماه با توجه به جهانی همه گیر.

این جنگنده مخلوط هنرهای رزمی شناخته شده به عنوان GSP بود pay-per-view معدن طلا برای UFC. و در بزرگداشت 38 ساله از St-Isidore, Que., UFC رئیس دانا سفید دوباره بحث از St-Pierre محل در کانادا ورزشی پانتئون است.

“Georges St-Pierre پیشگام کانادا MMA که کمک به ساخت این ورزش در سطح جهانی” سفید در بیانیه ای گفت.

“او است که معروف ترین ورزشکار برای همیشه بیرون آمدن از کانادا و یکی از بزرگترین هنرمندان رزمی از همه زمان. ما مفتخر به induct او را به UFC سالن از شهرت کلاس از سال 2020 است.”

در سال 2010 سفید موجب بحث زمانی که او گفت: St-Pierre بود “یک میلیارد بار معروف تر از هر ورزشکار دیگر که تا به حال بیرون آمدن از کانادا. از جمله Wayne Gretzky.”

کانادا پرس-هریس Decima بررسی درجه بندی کانادا مشاهیر در ژانویه 2011 مخالف خواستار Gretzky شماره 1 و GSP هفتم. هنوز هم جنگنده MMA پایان رسید پیش از آن نخست وزیر استفن هارپر.

St-Pierre موفقیت در داخل قفس سوخت توسط ساعت از آماده سازی دقیق قرار داده و MMA بر روی نقشه در کانادا و کمک به سوخت UFC را در سراسر جهان گسترش.

St-Pierre (26-2-0) را به طور رسمی پذیرفته به سالن از شهرت بعد از این سال.

“این یک افتخار بزرگ برای القاء شد به UFC سالن از شهرت” St-Pierre گفت: از طریق یک بیانیه منتشر شده.

“من می خواهم برای تشکر از لورنزو و فرانک Fertitta دانا و کل UFC تیم, خانواده من, مربیان و هم تیمی های من گذشته همکاران من مخالفان و البته همه طرفداران UFC. این یک سفر شگفت انگیز بدون آنها هیچ کدام از این می شده اند ممکن است.”

وارد “مدرن گرا”

او را وارد سالن “مدرن گرا” که افتخارات مبارزان ساخته شده است که اولین آنها در دوران یکپارچه قوانین است که تاثیرات آن در UFC در 28 نوامبر سال 2000 و کسانی که حداقل 35 یا بازنشسته شده اند برای یک سال یا بیشتر.

او می پیوندد فارست گریفین (2013), B. J. (نابغه) پن (2015), Urijah (کالیفرنیا بچه) فابر (2017), (Rowdy) روندا راسی (2018) مایکل (تعداد) Bisping (2019) و رشاد (Suga) Evans (2019).

St-Pierre ضرب و شتم دو نفر از کسانی که Hall of Famers (Bisping و پن).

نیز وجود دارد که 15 مبارزان پیشگام بال از جمله امثال شیدا (طبیعی) مدل Royce Gracie, Matt Hughes و چاک (The Iceman) لیدل.

سنت-Pierre پا به دور از MMA پس از دقت شکست Johny (Bigg Rigg) Hendricks در UFC 167 در نوامبر 2013. در حالی که برنده مشخص شده نهم مستقیم عنوان دفاع St-Pierre گفت که او نیاز به یک استراحت از استرس از ورزش است.

او رفت و به مبارزه فقط یک بار دیگر برنده این میان عنوان کردن Bisping در UFC 217 در نوامبر 2017. St-Pierre داد تا 185 پوند تاج یک ماه بعد با استناد به مسائل مربوط به سلامت (کولیت).

او رسما بازنشسته Feb. 21, 2019.

“وجود دارد هیچ اشک. من بسیار خوشحال به آن را انجام دهد او گفت:” از حلق آویز کردن ، “در آن طول می کشد مقدار زیادی از نظم و انضباط هر چند بازنشسته در بالا. این یک فرایند طولانی در ذهن من اما از آن زمان به آن را انجام دهد. تنها تعداد کمی از مردم آن را انجام داده اند. و من همیشه می گفت که من می خواهم به بازنشسته در خود من و نمی توان گفت به بازنشسته شود.”

St-Pierre بود کلاس عمل در داخل و خارج از قفس

1 از 7 جنگجویان UFC برای برنده شدن عنوان در 2 وزن های مختلف کلاس

آمادگی خود را برای مبارزه با افسانه ای بود ترکیب همه چیز را از ژیمناستیک به قدرت بلند کردن اجسام. Pull-ups با 75 پوند وزن زنجیر به کمر شد و روال.

در حالی که دیگر مبارزان عینک عرق و حامیان’ T-پیراهن St-Pierre — در نظر گرفتن یک صفحه از برخی از بوکسورهای قهرمان — همیشه عینک یک دست کت و شلوار برای پست خود-مبارزه با اخبار کنفرانس ها.

St-Pierre یکی از تنها هفت مبارزان در UFC تاریخ را به نفع خود عنوان در دو وزن طبقات است. او 13 پیروزی متوالی و 13 عنوان مبارزه برنده هستند برای دوم در UFC تاریخ است.

او 20 برنده هستند برای سومین بیشتر در UFC و او در تمام جنگجویان UFC در اکثر حملات فرود آمد (2,591), مهم ترین حملات زمینی (461) و اکثر takedowns (90).

او avenged تنها دو باخت ضرب و شتم هیوز دو بار و مت سرا یک بار.

Georges St-Pierre دیده می شود در اینجا در فوریه. 21, 2019, یکی از هفت جنگجویان UFC برای برنده شدن با عناوین مختلف در دو وزن طبقات است. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

St-Pierre کمک کرد MMA سابقه در کانادا جذب و سپس-MMA رکورد جهانی جمعیت از 55,724 به راجرز مرکز UFC 129 در مارس 2011 زمانی که او به ضرب و شتم Jake Shields.

کمربند قهرمانی St-Pierre دفاع در برابر پن در UFC 94 باقی می ماند بر روی صفحه نمایش در کانادا موزه تاریخ.

او در طول زندگی حرفه ای St-Pierre جان سالم به عمل جراحی زانو و آسیب های دیگر و همچنین اثبات نشده و اتهامات تقلب (استروئیدها با توجه به نیک دیاز و لیز کننده با وازلین با توجه به پن). سفید, سوال های ذهنی خود را قدرت پس از او از دست رفته خود را به عنوان اولین دفاع سرا.

از طریق آن همه St-Pierre نگه داشته retooling و برنده.

St-Pierre حرفه ای ساخته شده از مصرف به دور حریف خود را ، از آن ساخته شده به صورت روشمند اگر نه همیشه بسیار برنده است. او نه سبک وزن عنوان دفاع هشت شد با تصمیم.

در UFC 87 در اوت 2008, St-Pierre موفق شد در هفت نه takedown تلاش در برابر Jon Fitch انجام شده سابق پوردو کشتی گیر. پس از آن Fitch شبیه او شده بود در یک تصادف رانندگی خون به trickling پایین صورت خود را مانند اشک.

GSP برنده کمربند در UFC 65

St-Pierre تحت سلطه پن پس از آن به عنوان سبک وزن-دارنده یک قهرمان در مقابل قهرمان مرحله نهایی مسابقات در UFC 94 در ژانویه 2009.

St-Pierre برنده 170 پوند عنوان در UFC 65 در ساکرامنتو در نوامبر سال 2006 توقف هیوز در دور دوم. دو سال پیش در UFC 50 کانادا ارسال شده بود توسط هیوز با یک دوم باقی مانده در دور اول.

St-Pierre بستری بعد از او در هیبت مبارزه با بت خود را اولین بار با آنها ملاقات پیوست کارلوس نیوتن به عنوان تنها کانادا برای همیشه نگه UFC عنوان.

وجود برجستگی در طول راه. St-Pierre اول سلطنت به عنوان قهرمان به طول انجامید کمتر از پنج ماه به عنوان او خود را از دست داد اولین عنوان دفاع مبهوت یک سرا ضربه به سر در یک شوک ناراحت UFC 69 در مارس 2007.

St-Pierre آموزش برای مبارزه بوده است فاجعه بار باشد. پدر او به طور جدی بیمار و یک پسر عموی در کما پس از با یک ماشین تصادف. وجود دارد دیگر مسائل خانواده. آسیب های برش را به او آماده است.

St-Pierre تغییر مدیران آموزش و قرار دادن کار خود را در مسیر بازگشت.

در زمان کاراته به جای هاکی

در مشاوره از روانشناس ورزشی برایان قابیل او را به خلاص شدن از شر خود را از روان آلباتروس از عنوان خود را شکست scrawling سرا نام بر روی یک آجر و پرتاب آن به آبهای یخی کردن مونترال ساحل جنوبی است.

او تحت سلطه سرا در پیروزی عنوان خود در UFC 83 در مونترال در مارس 2008. او هرگز از دست داده دوباره.

St-Pierre می آید از آغاز فروتن در ساحل جنوبی. پدر خود را صرف بیش از 60 ساعت در هفته در یک طبقه-دوره نقاهت, کسب و کار, نصب فرش و سرامیک. مادر خود را nursed افراد مسن.

او در زمان کاراته به عنوان یک بچه بلکه تصمیم مخلوط هنرهای رزمی بیش از هاکی — به خاطر خانواده اش نمی تواند استطاعت هر دو — پس از تماشای Gracie در اوایل روز از UFC.

در حالی که رفتن به مدرسه و آموزش در MMA او برگزار کردن سه شغل — به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش در, Fuzzy بروسار کلوپ شبانه کار در یک طبقه بازیابی ذخیره و برای دولت کار فعالیت های آموزشی برای کودکان و نوجوانان بزهکار. در این روز او باقی می ماند و افتخار است که او به دست آورده خود را از کف-گواهی دوره نقاهت.

St-Pierre برنده مبارزه اول خود را به عنوان یک حرفه ای در ژانویه سال 2002 شکست ایوان Menjivar. چهار برد و او در UFC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر