گرجستان AG به دنبال فدرال پروب هل دهنده مرگ

گرجستان دادستان کل کریس کار به طور رسمی درخواست وزارت دادگستری به بررسی دست زدن به سیاه و هل دهنده Ahmaud Arbery مورد که مرگ مشتعل گسترده اعتراض مقامات محلی صبر بیش از دو ماه بازداشت عاملان.

“ما متعهد به کامل و شفاف بررسی چگونگی Ahmaud Arbery مورد به کار گرفته شد از ابتدا” Carr گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “خانواده, جامعه و دولت گرجستان شایسته پاسخ و ما را با دیگران در اجرای قانون در سطح فدرال و ایالتی برای یافتن پاسخ آن.”

Arbery, 25 کشته شد به مرگ Feb. 23 در نزدیکی Ga., در حالی که آهسته دویدن. آن را در اختلاف که منجر به کشته شدن او: دو مرد سفید, Gregory McMichael و پسرش تراویس McMichael باید اذعان کرد ، اما آنها ادعا کردند که آنها تا به حال به دلیل مشکوک Arbrey از تخلف و که او به ضرب گلوله کشته شده بود در یک درگیری با آنها.

اما یک ویدیو گرافیک ظاهر در مارس 5 نمایش آنها را تعقیب Arbrey پایین و تیراندازی او را. مردم نگرانی در مورد نژادی و بی عدالتی و موجب اجرای قانون مقامات در نهایت به دستگیری McMichaels دو روز بعد.

آنها به اتهام قتل و تشدید حمله.

“من فکر می کنم تا به حال ما دیده نمی شود که من باور نمی کنم که آنها خواهد بود به اتهام” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” افزود: “آن دلخراش است که آن را 2020, و این مجازات از یک آفریقایی-آمریکایی است.”

Carr درخواست یکشنبه شامل بررسی ارتباطات و بحث شده و بین منطقه وکلای مربوط به این مورد است.

در فوریه. 27 به نیوبرانزویک, دادستان منطقه recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael — سابق افسر پلیس محلی — تا به حال نیز دیرین محقق در دفتر او.

دوم دادستان های ویکراس دادستان منطقه توصیه پلیس که وجود دارد کافی باعث به دستگیری McMichaels. پس از مواجهه با فشاری که پسر خود را کار کرده بود با گرگوری McMichael دوم دادستان نیز recused خود را.

مورد منتقل شد به یک سوم دادستان در اقیانوس اطلس قضایی مدار. هنگامی که تصویری از Arbery مرگ ظهور گرجستان دفتر تحقیقات گفت که این امر می تواند مصرف بیش از.

در شنبه Carr به حال در توئیتر خود نوشت: “ما نیاز به دانستن دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

دیوید کوهن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر