گرجستان دموکرات ها فکر می کنم این است که سال خود را — و بایدن را به معاونت انتخاب می تواند کمک به

Category: پلیتیکو Comments: No comments

گرجستان دموکرات ها در حال نزدیک شدن به اوج دولت راه خود را برای اولین بار در سال در ماه نوامبر و آنها می خواهند جو بایدن به آن اشاره کردن با یک خانه رشد همسر در حال اجرا.

بازنشستگی, استعفای سیاسی تقویم و coronavirus همه گیر تمام توطئه به بار گرجستان رای گیری با کلید مسابقه این سقوط از جمله دو مجلس سنا صندلی است که می تواند تصمیم گیری کنترل اتاق یک خانه دولت است که می تواند تلنگر فقط قبل از قانونگذاری آغاز redistricting رقابتی خانه نژادها و 16 رای کالج انتخاباتی آن هستند تا برای grabs برای اولین بار از ’90s. و دو از گرجستان دموکرات بالاترین-مشخصات رهبران — آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و 2018 فرمانداری نامزد استیسی آبرامز شده اند بخشی از monthslong گفتگو در مورد بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

نیم دوجین گرجستان دموکرات اعطا گمنامی به بحث در مورد این موضوع با صراحت اذعان کرد که هر دو زنان عدم قبل از فدرال تجربه می تواند آنها را طولانی عکس برای معاون ریاست جمهوری است. برخی به ذکر است که آبرامز قابل ملاحظه ای کم رنگ از معاونت گمانه زنی ها در هفته های اخیر در حالی که کف می برد بالا مشخصات او به عنوان جنگ گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بیش از پاسخ به کوروناویروس. اما آنها همچنین گفت که بایدن یک فرصت نادر به نوک یک آرزو دولت به دموکراتیک ستون با موجی از توجه سرمایه گذاری و شور و شوق است که خواهد آمد با چیدن یک همسر در حال اجرا از گرجستان است.

“با توجه به این که گرجستان پس رقابتی و آن را سخت ترین مبارزه در میدان جنگ در این کشور در سال, من فکر می کنم که یک استدلال قانع کننده برای اضافه کردن کسی از گرجستان به بلیط” گفت: دموکرات جان Ossoff سابق کنگره aide است که به چالش کشیدن جمهوری خواه ایالت دیوید پردو.

کشیش رافائل وارناک که در حال اجرا در یک انتخابات ویژه برای گرجستان دیگر بسازید برگزار منصوب بهداشت ، کلی Loeffler گفت: گرجستان در بلیط “تنها می تواند به کمک” اگر او و Ossoff اشاره کرد که بایدن “را به تصمیم می گیرید که او فکر می کند بهترین نامزد برای او.”

“آن را می خواهم در حال حاضر سوپر دموکراتیک رای دهندگان به سطح بعدی گفت:” باب Trammell دولت خانه دموکراتیک رهبر اقلیت که کشیده چند دلار صرف تعهدات در برابر او از روحانی ملی دولت قانونی مبارزات انتخاباتی کمیته.

در اوایل این هفته بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC که چهار نفر از زنان هستند معاون ریاست جمهوری کوتاه. در علاوه بر این به آبرامز و کف دیابت کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) مظنونان حمله به دانشگاه وال Demings (D-Fla.) و کارن باس (D-کالیفرنیا.) و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس همه پتانسیل تراکم برای بایدن.

زمانی که بایدن به فاش برخی از الزامات مورد نیاز برای این کار او با تمرکز بر روی چیزهایی مثل روز یک آمادگی در روابط کاری قوی و یک “simpatico” جهان بینی. برنده خاص متحده نیست که در آن معیارهای عمومی و کسانی که ملاحظات باید به ندرت نقش بزرگ در انتخاب همسر در حال اجرا گفت: Joel گلدشتاین محقق معاون ریاست جمهوری و استاد بازنشسته در سنت Louis دانشگاه مدرسه قانون است.

یک افزایش در یک حالت خاص “گرایش به شکر و تخم مرغ در کیک برای یک انتخاب است که شما در حال ساخت به دلایل دیگر” گلدشتاین گفت.

اما جدا از برنده شدن خود را به دولت دموکرات اشاره کرد که چیدن یک معاون رئیس جمهور از گرجستان خواهد ارسال یک پیام واضح و روشن در مورد تکامل از حزب دموکرات هر دو از نظر بایدن را 2020 استراتژی و که در آن حزب نقاط قوت دروغ خواهد شد در آینده. جنوب و آفتاب کمربند کرده اند “تا حد زیادی رها شده است توسط دموکرات ها” در سال های اخیر گفت: Adrianne Shropshire, مدیر اجرایی BlackPAC.

“این امر می تواند یک سیگنال است که دموکرات ها دیگر واگذاری جنوب و همچنین ارسال سیگنال مورد اهمیت از رای دهندگان به حزب دموکراتیک” Shropshire ادامه داد.

بلافاصله انتخاب یک معاونت از گرجستان خواهد “یک شاخص است که وجود واقعی سرمایه گذاری در کشور را بالقوه” که “ایجاد یک فرصت واقعی برای یک اثر آبشاری پایین رای گیری گفت:” ابیگیل Collazo گرجستان بر اساس استراتژیست که موفق سارا Riggs Amico دموکراتیک سنا کمپین در اوایل این سال است. “اگر شما سرمایه گذاری در گرجستان وجود دارد بسیاری از فرصت ها در اینجا, بنابراین بسیاری از رقابتی نژادها در اینجا به آن می تواند یک اثر موج دار شدن.”

جمهوری خواهان در حال حاضر در حال آماده شدن برای یک مبارزه برای حفظ خود را نگه دارید و بر دولت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آغاز شده است پخش آگهی های تلویزیونی در دولت, در حالی که رهبری مجلس سنا صندوق و یک ملت فوق العاده PAC و غیر انتفاعی هم تراز با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باید محفوظ بیش از 20 میلیون دلار در ترکیب جلوتر از نوامبر.

خواه دولت رهبری کمیته که هدایت پول ملی به دولت در سطح مسابقات به نام Trammell, دموکراتیک, دولت, خانه, رهبر, “بالا هدف ملی.” دموکرات ها از 16 کرسی به دور از کوه در می رم اتاق که آنها را به یک صندلی در جدول زمانی که دولت قانونی و کنگره مناطق در حال تصریح پس از سرشماری سال 2020.

دموکرات ها هم باید هزینه های برنامه ریزی شده در دولت است. اکثریت رو به جلو, یک سازمان غیر انتفاعی هم تراز با رهبر اقلیت سنا چاک شومر به تازگی آغاز شده $3 میلیون تبلیغ علیه پردو در حالی که دموکرات کنگره کمیته کمپین محفوظ است 2 میلیون دلار در آتلانتا که می تواند دفاع از تشکر. لوسی می کنند (D-Ga.) و پس از یک همسایه باز کنگره منطقه. (ملی جمهوری خواه کنگره نیز رزرو 1.4 میلیون دلار در آتلانتا تبلیغات است.) اما بایدن انتخاباتی نشده است رزرو اعتبار در دولت هر چند این کمپین به نام گرجستان بخشی از آن “توسعه” میدان نبرد نقشه.

“تا آنجا که من می توانم به شما بگویم در مورد چقدر خوب ما چشم انداز هستند و هیچ چیز من می توانم شهادت می تر به شدت به آن از خود سرمایه گذاری” Trammell گفت. “اگر یکی از آنها معاونت و آن را می خواهم حتی بیشتر را با توجه به دولت است.”

آبرامز’ باریک از دست دادن در سال 2018 فرمانداری مسابقه چشمان باز در سراسر کشور به دموکراتها پیشرفت در گرجستان و او از قوی ساخته شده است, مشخصات ملی تقریبا مطابق با به رسمیت شناختن نام لذت می برد توسط هریس و الیزابت وارن در سال های اخیر نظر سنجی عمومی با وجود این واقعیت است که آبرامز است و نه اجرا به صورت ملی ،

اما کف یکی از بایدن اولین حامیان حمایت او یک روز پس از او دچار سختی ضربات خود را ضبط بیش فدرال busing از هریس در اولین انتخابات ریاست جمهوری اصلی بحث است. او همچنین مبارزه کرد و برای او در آیووا. که در اوایل وفاداری “معامله بزرگ” و “می رود راه طولانی در بایدن جهان” گفت: یکی گرجستان دموکرات اعطا گمنامی به بحث در مورد این موضوع با صراحت.

کف — که کشید قوی اوایل ستایش از خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-S. C.) یک کلید بایدن متحد — به دست آورد جدی کشش در طول تابستان به عنوان او مواجه دوقلو بحران: تربیع خاموش در برابر کمپ در یک طرح دعوی در دادگاه بیش از شهرداریها الزامی ماسک سفارشات و پرداختن به سراسر کشور تظاهرات پلیس پاسخگویی و نژادی و بی عدالتی است.

“این لحظه ای است ایجاد یک فضای منحصر به فرد برای [کف] به ملی پوشش در اطراف Covid-19 و در اطراف تمام منازعات و برخورد با مشخصات بالا به کشتار مردان سیاه است [نشان داد] او توانایی واکنش نشان می دهند به عنوان رهبر محلی و رانندگی یک پیام است که گالوانیزه کشور گفت: Glynda Carr رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ارتفاعات بالاتر با استناد به قتل هر دو Ahmaud Arbery و Rayshard بروکس.

پس از مرگ جورج فلوید کف تحویل یک درخواست مهیجی به معترضان آنها گفتن که اگر آنها “رایت کردن این شهرستان در حال سوختن پایین جامعه ما است.” او خواست آنها را به ثبت نام برای رای دادن و افزود که او “صدمه دیده است مثل یک مادر خواهد صدمه دیده است” هنگامی که او را دیدم تصویری از فلوید مرگ است.

“من تماشا کرده ام شما مانند میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلویزیون از اواخر سال” بایدن گفت: از کف در طول مبارزات انتخاباتی در افغانستان ، “شور و شوق خود را خود آرامش تعادل خود را شده است واقعا باور نکردنی است.”

ماه گذشته آبرامز گفت: در مصاحبه با CBS’ استفان کلبرت که اگر چه او “بارها گفته است که اگر به نام من پاسخ خواهد داد اما من دریافت نکرده اند هر گونه تماس.” در مصاحبه های بعدی آبرامز کارگردانی سوالات به بایدن کمپین برای نظر و اضافه کرد که او معتقد است که او “نشان داد ظرفیت من به سرب و من نشان داده علاقه من در این کار اما اساسا و در نهایت از آن است که معاون رئیس جمهور بایدن تصمیم.”

در ضمن آبرامز ساخته شده سیاسی سازماندهی دستگاه اختصاص داده شده به ثبت نام و تبدیل کردن رای دهندگان در این ایالت یک زیرساخت است که در حال حاضر کمک به تحویل رکورد مشارکت در ژوئن اولیه.

در سال 2018 او “آمد و در عرض یک تار مو از برنده شدن در [حکومت] که همه را متعجب کرد و گفت: سابق گرجستان و رژیم صهیونیستی است. Roy بارنز آخرین فرماندار دموکرات به خدمت دولت است. او به دست آورده که بیشترین آرا را از هر حزب دموکرات در گرجستان تاریخ و همچنین سه برابر میزان مشارکت در میان آسیایی آمریکایی جزایر اقیانوس آرام و لاتین رای دهندگان بیش از گذشته ميان ترم سال است. او ماشین آلات بر روی صفحه نمایش در طول ماه ژوئن اولیه زمانی که دموکرات ها outvoted جمهوری خواهان و تنظیم یک رکورد جدید برای مشارکت مردم است.

“هر کدام از آنها را افزایش شوق و شور و شوق همیشه به ارمغان می آورد بالاتر و مشارکت” بارنز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>