گرجستان ماسک در معرض دشمنی امریکا خطوط گسل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در آن صورت قانونی در مرحله نهایی مسابقات بین گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف بیش از قانونی بودن این شهر صورت دستور است که اختلاف بر سر حق تعادل بین آزادی های فردی و بهداشت عمومی.

اما به طور فزاینده ای تلخ دشمنی بین جمهوری خواه و فرماندار یک دستیار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک شهردار احتمالی معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید که خودش دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 همچنین یک عالم صغیر از خطوط گسل — سیاسی-نژادی و جغرافیایی — مانع این کشور در پاسخ به کروناویروس همه گیر و سوخت شیوع است که در حال حاضر به نظر می رسد در حال چرخش خارج از کنترل.

آتلانتا و عضو شورای شهر Antonio Brown می گوید: عدم حاوی ویروس است که صدمه زدن به “ما آسیب پذیرترین جوامع که سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع” است. “در حالی که ما با اشاره انگشتان دست, ما در حال گرفتن کار مردم انجام می شود. ما در حال صرفه جویی در زندگی. ما در حال حفاظت از جوامع ما است که نیاز به محافظت می شود.”

داده ها مسابقات خود را ادعا می کنند: بخش هایی از کشور که در آن شیوع کروناویروس در حال حاضر بزرگترین آنها در مناطق مترو در سراسر کشور را به جنوب و غرب و مناطق محلی با رهبران دموکرات و بزرگ جوامع از رنگ در ایالات متحده هستند که عمدتا توسط اداره خواهان. که تشدید تنش های سیاسی بین حکام مانند کمپ که در حال پخش است به یک حوزه در دولت و کف و سایر شهرستان رهبران مبارزه برای محافظت از خود و جوامع محلی.

کمپ ظ کت و شلوار در برابر لنس کف و آتلانتا در شورای شهرستان در روز پنج شنبه با این استدلال های شهر ماسک نیاز نقض یک ایالت اجرایی منظور او امضا شنبه که حفره های محلی, ماسک, حکم.

این حرکت گفت: “این است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است.” که پژواک استدلال های ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار ایران فرمانداران که با اعتراض این کشور در پاسخ به overreacted در آن مستندات و محدودیت های آن را به عنوان به دنبال حاوی ویروس و اقتصادی و شخصی آسیب مستندات باید وزن بیشتر به شدت. لفاظی نقش خوبی با آمریکا عمدتا سفید پایگاه سیاسی شده اند که شک و تردید از بهداشت عمومی مشاوره یک بی اعتمادی دامن زد و از داخل کاخ سفید است.

روز سه شنبه کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو حمله Dr. Anthony Fauci, قبل از هر چیز آمریکا و متخصص در بیماری های عفونی در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed, نوشتن که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است “اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.”

در یک مصاحبه با “امروز نمایش” جمعه کف گفت که او فکر نمی کنم آن تصادف که کمپ را طرح دعوی در دادگاه “آمد روز پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آتلانتا” اشاره کرد که رئیس جمهور نمی پوشیدن ماسک در فرودگاه. “این همان است فرماندار که نمی دانم تا به خوبی به این بیماری همه گیر که می توان آن را گسترش بدون علامت انتقال است. او هیچوقت به اموری برای راهنمایی. او هیچوقت به CDC برای راهنمایی.”

کمپ و دیگر فرمانداران جمهوریخواه تحت فشار قرار دادند که بیشترین شدت به بازگشایی جوامع و راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در حال حاضر ریاست تیز upticks در coronavirus عفونت و به سرعت در حال پر کردن بیمارستان. و آن را در مناطق شهری و اماکن با جوامع رنگ مانند آتلانتا که به صورت سخت ترین عواقب.

پس از کمپ دوباره باز جورج کسب و کار در اواخر ماه آوریل روزانه موارد شده اند در حال افزایش در بیش از 3000 نفر تست مثبت در هر روز. از بیش از 3,100 کل گزارش مرگ و میر در کشور نزدیک به نیمی از آنها آمریکایی آفریقایی با وجود ساخت 32 درصد از جمعیت.

و آتلانتا و حومه آن در کانون. Fulton County, که در آن آتلانتا است بر اساس گزارش کرده 335, مرگ و میر, در حالی که شهرستانهای اطراف از Gwinnett, دکالب و کاب گزارش داده اند که یک ترکیب 642. منطقه 51 درصد ،

یک مرکز کنترل بیماری ها مطالعه منتشر شده در ژوئن 17 یافت می شود که 79 درصد از Covid-19 بیماران بستری در منطقه مترو آتلانتا در ماه مارس و آوریل سال 2020 شد ،

با توجه به CDC گرجستان در رتبه چهارم در میان ایالات آمریکا وقتی که می آید به تعداد Covid-19 موارد گزارش شده در هفت روز گذشته, پشت, همکار خورشید کمربند ایالت تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و فقط پیش از آریزونا. اطلاعات موجود بر عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در این کشورها نشان می دهد یک شبیه نژادی تقسیم با نامتناسب اثر سیاه و لاتین جمعیت.

CDC برای مثال نشان داده است که اسپانیایی ساکنان شهرستان هریس به هوستون در حال چهار بار به احتمال زیاد به بستری با توجه به Covid-19 از همتایان سفید.

پوشش صورت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق هستند یکی از بهترین راه ها برای آرام coronavirus انتقال است.

“هدایت روشن است از ديدگاه بهداشت عمومی. چگونه آن را به اجرا گذاشته است چیزی متفاوت,” دکتر گفت: استفانی کیلومتر-ریچاردسون استاد سلامت جامعه و پیشگیرانه پزشکی در Morehouse دانشکده پزشکی. “Coronavirus ندارد هر نوع سیاست و یا هر گونه وابستگی سیاسی.”

در حالی که ماسک-پوشیده باقی می ماند نفرت به بسیاری از محافظه کاران بیشتر و بیشتر مقامات جمهوری خواه هستند اذعان ضرورت خود را. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت معکوس دوره و صدور ایالت ماسک قیمومیت در آغاز ماه ژوئیه. بینالملل آسا هاچینسون به دنبال این هفته است. فلوریدا رژیم صهیونیستی است. Ron De Santis همچنان به باک فشار برای انجام همان, اما دستیاران همچنین گفت که او نمی خواهد به چالش محلی ماسک مورد نیاز خود را در دولت است.

شرکت های بزرگ مانند وال مارت و هدف نیز به تازگی شروع نیاز به پوشش صورت در فروشگاه خود را.

در گرجستان چند رهبران محلی را به دنبال کف’ به عنوان مثال و به مبارزه طلبیده کمپ را سفارش ساخت ماسک اجباری در فضاهای عمومی. کلی Girtz شهردار آتن کمپ زادگاه گفت: او قصد دارد برای نگه داشتن ماسک حکم در محل در شهرستان خود را.

“من آن را پیدا کنید متاسفانه اتلاف ما وقت با ارزش و انرژی که ما واقعا نیاز به کار با هم به انجام کارهایی هستند که آشکارا سالم,” او گفت:. “من در دولت های محلی در حال حاضر برای 14 سال است. و من دیده ام باد سیاسی و اتحاد می آیند و بروید. من فکر می کنم آنچه که به طور مداوم در حال انجام کار درست برای مردم, جامعه و درست در حال حاضر در حال اجرای یک پایه و اساس ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>