آلمانی حکم دادگاه می تواند اشک اتحادیه اروپا از هم جدا هشدار ارشد قاضی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک مقام ارشد اتحادیه اروپا قضاوت کرده است با ابراز “نگرانی عمیق” در مورد اخیر نقطه عطفی حاکم آلمان دادگاه قانون اساسی و هشدار داد که خطرات آن از بین بردن حاکمیت قانون در اتحادیه اروپا و به طور بالقوه حتی بلوک خود را.

در غیر معمول بیانیه عمومی مشترک با POLITICO, Marc van der Woude, رییس عمومی دادگاه اتحادیه اروپا بلوک دوم-بالاترین دادگاه توضیح داده شده در ماه گذشته حکم توسط آلمان دادگاه قانون اساسی به عنوان “دخالت مستقیم در عملکرد اروپا در نظم حقوقی” و هشدار داد که آن می تواند در تشویق برخی از کشورها به ترک این منظور قانونی و در نتیجه انجام یک “مبدل خروج” از اتحادیه اروپا.

در مارس 5, دادگاه آلمان حکم داد که یک 2015 خرید اوراق قرضه برنامه توسط بانک مرکزی اروپا (ECB) خواهد بود غیر قانونی تحت قانون آلمان مگر اینکه بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا می تواند ارائه توجیه کافی در سه ماه آینده. تصمیم گیری شده است به طور گسترده ای به عنوان تفسیر به چالش کشیدن استقلال بلوک بالاترین اختیارات قانونی این دادگاه عدالت اتحادیه اروپا که مجاز به خرید اوراق قرضه برنامه.

گفت که بر اساس لوکزامبورگ-دادگاه اتحادیه اروپا عمل کرده بود در یک “غیر قابل درک” راه و “خارج از حدود اختيارات فوق العاده,” و یا فراتر از آن اقتدار آلمان قضات تحویل پژمرده ارزیابی همتایان اروپایی خود را. به عنوان یک نتیجه, رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: او با توجه به راه اندازی یک تخلف روش در مقابل آلمان.

در اظهارات خود van der Woude توصیف آلمانی حاکم به عنوان یک خطر برای اتحادیه اروپا را “شکننده و ظریف” نظم قانونی و هشدار داد که آن را “تضعیف اوراق قرضه از اعتماد بین تمام دادگاه های اتحادیه اروپا و تضعیف حاکمیت قانون است که در آن اتحادیه اروپا استوار است.”

Van der Woude نوشت که آلمان قضاوت “اگر چه دست به دست در نام این قانون می تواند تناقض تقویت دوم حتی بیشتر نگران کننده روند است که برچیدن حکومت قانون در برخی از کشورهای عضو” — یک محجبه اشاره به مجارستان و لهستان.

او هشدار داد که “گرفته تا افراطی منطق دادگاه قانون اساسی می تواند به این معنی است که هر یک دادگاه ملی خواهد بود قادر به دفاع از خود را دید که چگونه اروپایی قانون باید اعمال شود که آیا اروپا و یا نهاد های ملی.” این می تواند سوء استفاده توسط کشورهای که در آن “سیاسی اکثریت هستند به آرامی اما مطمئنا با قرار دادن خود را در دادگاه تحت قیمومیت اجرایی.”

Van der Woude استدلال کرد که این روند می تواند منجر به پیامدهای جدی سیاسی: “اگر حاکمیت قانون اروپایی دیگر امر در این کشورها آنها را در خارج از اتحادیه اروپا را در نظم حقوقی خواهد شد و عملا خروج از شایع پروژه است.”

“در نهایت برخی ممکن است تعجب که آیا این یک مبدل خروج از اتحادیه اروپا بدون درخواست رسمی از خروج بند ارائه شده طبق ماده 50 این پیمان در اروپا, اتحادیه اروپا,” او اضافه شده در مرجع به انگلستان خروج از اتحادیه اروپا با استفاده از ماده 50.

بالا قاضی به این نتیجه رسیدند سخنان خود با یک درخواست برای dialogue: “اگر [اتحادیه اروپا] به ادامه برای به دست آوردن حاکمیت است که هیچ یک از کشورهای عضو آن می تواند به دست آوردن خود به خود گفتگو و اجماع-به دنبال ضروری است.”

“در اینجا دوباره معاهدات ارائه ابزار لازم از جبران اجازه می دهد هر دادگاه یا دادگاه به مراجعه سوالات جدید به دیوان عدالت برای مقدماتی حکم تا زمانی که گفت و گو منجر به یک راه حل مورد قبول دو طرف است که جهات مشترک خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>