دولت آلمان طول می کشد کنترل در لوفت هانزا با نجات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برلین — عصر بخیر خانم ها و آقایان این است که کاپیتان خود صحبت … آلمان فدرال دولت است.

برلین به توافق €9 میلیارد دلار معامله در روز دوشنبه به صرفه جویی در حامل پرچم لوفت هانزا عطف دولت آلمان به بزرگترین سهامدار در اروپا و دومین شرکت هواپیمایی به عنوان آن به نظر می رسد به راه اندازی مجدد پروازها در ماه آینده هفته بعد از مستند.

تأکید مشکل مواجه هواپیمایی لوفت هانزا در حال حاضر بازار سرمایه کمتر از اندازه نخواهد کرد. اما به عنوان یک دارایی استراتژیک برای صادرات ملت نگه داشتن آن پرچم حامل پرواز بدون brainer است, در برلین با گسترده حمایت سیاسی با وجود برخی نگرانی ها از اپوزیسیون سبزها و لیبرالها.

که به دلیل ضعف لوفت هانزا خواهد صدمه دیده فرانکفورت موقعیت به عنوان یک جهانی حمل و نقل هوایی توپی است که توسعه آن بین قاره ای لینک های بیش از چند دهه. آن را نیز به دست مقصد مهم در آمریکای شمالی و چین برای صادرات با ارزش بالا آلمانی ساخته شده کالا و مدیران اجرایی که در اجرای این شرکت است که آنها را به رقیب حامل.

این مذاکرات بیش از این کمک مالی که شامل یک تا سه سال €3 میلیارد وام بودند هیچ راز است, اما نتیجه این است که بزرگترین شرکت هواپیمایی بسته نجات و بزرگترین backstop هنوز از آلمان عظیم اقتصادی راه اندازی صندوق تثبیت برای حفظ اقتصاد این کشور از سقوط تحت استرس ناشی از این بیماری همه گیر.

آن را نیز بزرگترین شرکت هواپیمایی نجات در اروپا; Air France کردم €7 میلیارد دلار وام از دولت فرانسه در حالی که Alitalia شده است renationalized برای €3 میلیارد.

پول نقد تزریق می شود برلین 20 درصد سهام در لوفت هانزا و گزینه ای به افزایش است که توسط یک 5 درصد اضافی — به اندازه کافی به اجازه دولت برای جلوگیری از هر گونه ناخواسته تصاحب. دو هیئت نظارت صندلی را شامل می شوند و این قرارداد همچنین شامل محدودیت در مدیریت پرداخت و پرداخت سود به سهامداران است.

“هنگامی که این شرکت شناور دوباره دولت را به فروش سهام خود” وزیر دارایی اولاف شولز روز دوشنبه گفت اضافه کرد که او امیدوار است برای انجام این کار با سود کم.

این معامله هنوز هم نیاز به تایید از کمیسیون اروپا رقابت مقامات لوفت هانزا خود سهامداران است. تلاطم می آیند اگر لوفت هانزا خواسته شده است که به برخی از آن فرودگاه شکافها و مسیرهای ناظر در بروکسل.

“بسته کمک برای لوفت هانزا … نباید در معرض خطر توسط بروکسل overregulation” گفت: Ulrich لانج یک نماینده برای حاکم مسیحی اجتماعی, اتحادیه اروپا, باواریا, خواهر, حزب اتحادیه دموکرات مسیحی. “فرانکفورت و مونیخ هاب نباید ضعیف در مقایسه با پاریس و آمستردام. “

لوفت هانزا بوده است به شدت زخمی coronavirus. مدیریت گفت: در ماه گذشته آن را از دست دادن حدود €1 میلیون یک ساعت و حمل تنها حدود 1 درصد از آن مسافر عادی بارگذاری.

لوفت هانزا که همچنین شامل مارک های مانند اتریش سوئیس و بروکسل شرکت های هواپیمایی و Eurowings مجبور شد به زمین تقریبا تمام ناوگان خود را و آن انتخابات تابعه. نجات قرار می دهد باد پشت لوفت هانزا طرح به پرواز دوباره رفتن به محبوب نقاط توریستی مانند مایورکا و ونیز از ماه آینده.

دولت وعده داده است به تعیین “کارشناسان مستقل” به آن دو کرسی هیئت مدیره است که قوانین از سیاستمداران است. در آلمان چند لایه حاکمیت شرکتی ساختار است که حکم کارگر نمایندگی در نظارت بر تخته نگه داشتن سیاستمداران خارج از شهرستان است مهم برای مدیران است که ممکن است نیاز به انتخاب های دشوار است.

“فقط به خاطر شما bailed آن معنا نیست که شما نمی خواهد نیاز به مردم آتش” به گفته یک مقام صنعت مشغول به کار در صنعت حمل و نقل هوایی, چیزی که ممکن است مشکل تر است اگر سیاستمداران در هیئت مدیره.

به عنوان با دیگر خطوط هوایی نجات تاکید بر حفظ شرکت رفتن و کمتر بر محیط زیست اهداف مانند برش تولید گازهای گلخانه ای. این معامله شامل تنها یک مجتهد مرجع به لوفت هانزا موافقت خود را برای ادامه آن “اهداف پایداری” اما توقف کوتاه الزامی سبزتر راه رو به جلو است.

“بازنشستگی هواپیما های قدیمی است که یک پیروزی آسان” گفت: اندرو چارلتون, مدیریت, مدیر, مشاوره, حمل و نقل هوایی حمایت. “انتقال ترافیک از کوتاه-بخش حمل و نقل ریلی نیز مطرح شده است. است که تا اسلات برای مسافت های طولانی پرواز که البته منتشر می کنند بیشتر در تولید گازهای گلخانه ای اما که به طور کلی بیشتر سود آور است.”

شرکت هواپیمایی کمکهای مالی را به خود جلب انتقاد شدید از کارفرمایان از اروپا کم هزینه شرکت های هواپیمایی از جمله شرکت هواپیمایی رایان ایر این قاره بزرگترین حامل و بوداپست-بر اساس Wizz Air.

شرکت هواپیمایی رایان ایر, رئیس, مایکل اولری تشبیه لوفت هانزا و دیگر حامل پرچم به drunks در یک عروسی. “آنها فقط hoovering تا کمک های دولت به آنها نامحدود شلیک به تحریف رقابت در بازار هنگامی که ما همه پشت پرواز دوباره” او گفت: POLITICO.

“همه این شرکت های هواپیمایی شده است مدیریت ضعیف و ضعیف اجرا و در حال حاضر آنها می توانند به نوبه خود به دولت های خود را برای دریافت bailed است و قطعا تحریف بازار” József Váradi Wizz Air مدیر عامل شرکت گفت: سیاسی قبل از لوفت هانزا معامله موافقت شد.

متی Karnitschnig کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>