آلمانی ها به نفع تشدید کنترل مرز نظرسنجی می گوید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اکثریت آلمانی ها می خواهند اتحادیه اروپا برای متوقف کردن پناهجویان از ورود به بلوک در یک شیوه ای غیر مجاز اما در عوض باید پناهندگان به ارمغان آورد بیش از به طور مستقیم از اردوگاه اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط Welt Am Sonntag.

پنجاه و نه درصد از این بررسی پاسخ دهندگان به حمایت اینصورت بلوک مشترک اروپایی سیستم پناهندگی به “جلوگیری از پناهجویان از ورود به اتحادیه اروپا به طور غیر قانونی در آینده” و به جای تمرکز بر آوردن “بیشتر مردم آسیب پذیر به طور مستقیم از بحران مناطق است.” سی درصد از پاسخ دهندگان مخالف بودند به این سناریو در حالی که 11 درصد مردد بودند.

پس از سال 2016 مهاجرانی کمیسیون اروپا در محل قرار داده و اقدامات لازم برای کاهش مهاجرت نامنظم اما آن پیشنهاد رسمی در این موضوع شده است با تاخیر چندین بار و یک اجماع گسترده تر در بلوک مهاجرت سیاست را فراموش شورای.

در حالی که کشورهای جنوب اروپا را به نام و به منظور همبستگی میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا, اروپای مرکزی و شرقی دولت تا کنون را رد کرد و تلاش برای به دست آوردن آنها را به قبول اجباری سهمیه پناهجویان.

در اوایل این هفته, آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer گفت که آلمان تلاش برای به دست آوردن اعضای اتحادیه اروپا برای رسیدن به یک معامله سیاسی در مهاجرت اصلاحات در حالی که برلین دارای بلوک دوار شورای ریاست جمهوری و یک دوره در حال اجرا تا 31 دسامبر.

آلمان بوده است عضو اتحادیه اروپا را در بیشترین تعداد متقاضیان پناهندگی از کمپهای پناهندگان ترکیه به عنوان بخشی از یک 2016 معامله زده بین بروکسل و آنکارا به ساقه جریان پناهندگان ورود به اروپا و اسکان دادن 9,967 از 26,835 مهاجران به ارمغان آورد بیش از, با توجه به کمیسیون ارقام ذکر شده توسط ولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>