آلمان گل به فرانسه در coronavirus طرح بازیابی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برلین — Coronavirus ادعا کرده است یک قربانی جدید: آلمانی صرفه جویی.

برلین کاهش دیرینه مقاومت مشترک اروپا اوراق قرضه به عنوان صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توافق به یک طرح برای یک €500 میلیارد بازیابی صندوق برای کمک به کشورهای در سخت ترین ضربه گیر عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

بر اساس این طرح بازیابی صندوق خواهد بود به طور کامل تامین مالی بدهی صادر شده توسط اتحادیه اروپا و با حمایت تمام 27 عضو دارد. پول خواهد بود توزیع شده توسط کمیسیون اروپا در قالب کمک های مالی به عنوان بخشی از بلوک بودجه عادی و بازپرداخت دراز مدت توسط اتحادیه اروپا.

در حالی که پیشنهاد شد و مورد استقبال کمیسیون اروپا این امر نیاز به تصویب همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا — که وعده داده می شود یک کابوسی روند — به توان متوجه شد. کشورهایی مانند اتریش و هلند و فنلاند که به سنت های آلمانی از parsimony هستند به احتمال زیاد به مخالفت با این طرح و یا حداقل سعی کنید به.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz هدر رفته هیچ زمان در ساخت روشن است که hard-خط صرفه جناح تغییر کرده است مخالفت خود را به کمک های مالی برای coronavirus-آمار کشور است.

“ما آماده برای کمک به آسیب دیده ترین مناطق با وام” Kurz توییتی پس از مشاوره با همتایان خود از دانمارک و هلند و سوئد.

حتی پس از فرانسه و آلمان توافق علائم عمده دستیابی به موفقیت.

“شرایط فوق العاده تماس برای اقدامات فوق العاده آنجلا مرکل” گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از تماس تصویری با پاکسازی که در آن مهر و موم شده توافق کنند.

پاکسازی زده مشابه داشته باشید.

“بحران که ما در حال تجربه بی سابقه است و آن نیاز به یک پاسخ است که کارآمد جمعی و بالاتر از همه, اروپایی,” او گفت:. “ویروس نمی داند هیچ مرزهای و تحت تاثیر تمام اروپا است.”

برلین مقاومت کرده است خواستار به اصطلاح یوروباندز برای سال در میان نگرانی که مشترک ابزار بدهی را ترک آلمان برگزاری کیسه برای دیگر کشورها هزینه می شود.

در حالی که کسانی که حساسیت نیست و از بین می رود (هر دو مرکل و پاکسازی اجتناب اصطلاح “eurobond” در روز دوشنبه) عمق بحران سیاسی و اقتصادی باعث coronavirus به نظر می رسد که متقاعد مرکل که آلمان تا به حال هیچ انتخاب دیگری اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از شکاف در اتحادیه اروپا.

رهبران سیاسی در سراسر جنوب اروپا شده اند و خواستار همبستگی بیشتر از آلمان و دیگر کشورهای شمالی برای هفته هشدار داد که جمعیت خود شده اند که walloped توسط coronavirus خواهد به نوبه خود در برابر اتحادیه اروپا اگر کمک بیشتر نیست آینده.

“آلمان و فرانسه در حال ایستاده تا برای اروپا” مرکل گفت.

اقتصاددانان که هل دادن آلمان به دنبال جسورانه عمل تشویق می کردند این طرح در بخشی به دلیل آن را نمی کند تکیه بر اهرم و یا برخی دیگر مالی تردستی به باد مقدار پول در دسترس برای دریافت کنندگان.

“این خیلی خوب پیشنهاد گفت:” لوکاس گوتنبرگ سابق بانک مرکزی اروپا اقتصاددان است که در حال حاضر معاون ژاک دلور مرکز برلین-بر اساس فکر می کنم تانک. “این بسیار روشن. آن را نه مالی جادوگری آن را ساده و اروپایی اوراق قرضه در اتحادیه اروپا هزینه ها.”

کمیسیون اروپا است که با توجه به آن بهبود طرح در هفته آینده مورد ستایش قرار داد فرانسه و آلمان طرح است.

“آن اذعان دامنه و اندازه چالش اقتصادی که اتحادیه اروپا و درستی قرار می دهد تاکید بر نیاز به کار بر روی یک راه حل با بودجه اروپا در هسته خود” رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفت. “این می رود در جهت پیشنهاد این کمیسیون در حال کار بر روی آن را نیز به حساب دیدگاه ها و از همه کشورهای عضو و پارلمان اروپا.”

هر چند به اندازه پیشنهاد بازیابی صندوق کوچکتر از برخی امیدوار بود این واقعیت است که پول توزیع خواهد شد به عنوان کمک های مالی به این کشور بیشترین نیاز و نه به عنوان وام علائم عمده امتیازی مرکل و نشان می دهد که ترکیه یاد گرفته است از بحران های گذشته.

اروپا تلاش های نجات برای یونان و دیگر کشورهای در برخورد با بحران بدهی منطقه یورو به طور گسترده ای به عنوان بیش از حد تنبیهی عمدتا به دلیل ریاضت خواستار آلمان به عنوان یک شرط برای کمک. که تجربه لرزاند اعتماد به نفس در اتحادیه اروپا در خیلی از جنوب اروپا و سوخت ضد آلمانی احساسات در بسیاری از جاها.

ماهیت این بیماری همه گیر است که بر خلاف بحران بدهی بود و نه ناشی از سوء مدیریت دولت به احتمال زیاد ساخته شده آن را آسان تر برای مرکل به توافق برسند به آرامش شرایط را برای پول است. که گفت:, او هنوز هم نیاز به فروش ایده به خود مجلس است.

اگر چه برنامه Franco-German ابتکار یک Elysée رسمی گفت: برلین و پاریس نگه داشته بود کمیسیون های مختلف و کشورهای عضو آگاهانه به آنها درهم کردن توافق است.

“آنها آگاه بودند آن بود در آینده آنها نمی کند آن را کشف و در مقابل خود را در تلویزیون [هلندی نخست وزیر] Mark Rutte تا به حال بسیاری از مکالمات با صدراعظم آلمان با رئیس جمهور آنها صحبت خواهد شد دوباره در روزهای آینده” این مقام گفت.

هر دو مرکل و پاکسازی تاکید کرد که این پیشنهاد می تواند قرار داده و به حرکت در اتحادیه اروپا موجود پیمان چارچوب و پارلمان ملی را نهایی می گویند.

“این یک روند شفاف,” مرکل گفت.

رهبران دو کشور گفت که کشورها و بخش های با بیشترین نیاز را اولویت داده می شود در حالی که با اضافه کردن آن خواهد بود تا این کمیسیون به کار کردن جزئیات.

آلمان مخالف سبزی که فشار بدهی mutualization برای سال استقبال از این طرح اما گفت که اتحادیه اروپا باید عمل در آن اجلاس است. “در حال حاضر ما نیاز به تصویب سریع برای بلند پروازانه بودجه اتحادیه اروپا برای اطمینان حاصل شود که این بودجه مورد نیاز می توان توزیع” گفت: Franziska Brantner سبز MP است که حزب خود را سخنگوی اتحادیه اروپا در امور.

مرکل توصیف فرانسه و آلمان پیشنهاد به عنوان یک “پاسخ کوتاه” به بحران اما افزود که “دیگر پاسخ ها” را نیز به بحث گذاشته شود در هفته های آینده و ماه. به عبارت دیگر: اساسی تر را نسبت به پیوستن به اتحادیه اروپا است که نیاز به پیمان تغییر دهید.

در اروپا بخش قرار داده اند چنین گسترده اصلاحات قصد دارد از رسیدن در سال های اخیر و آن را به دور از برخی که coronavirus بحران تغییر خواهد کرد که پویا است.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>