Giannis Antetokounmpo را عمل خیریه در معرض میلیاردر NBA صاحبان Coronavirus حرص

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Fیا چند سال کار کردم برای Portland Timbers به عنوان یک رویداد کارکنان در پراویدنس پارک. من اسکن بلیط, کمک های مهمان در صندلی چرخدار رسیدن به کرسی های خود را به جهات گفت: برخی از جوک های بد در اینجا وجود دارد و عمل برای چند ساعت در هفته به عنوان یک کمی دندانه دار در ol’ ورزشگاه فقط نگه داشتن مردم در حال حرکت و کمک به هر کس یک زمان خوب است.

تا آنجا که به شغل که در آن شما واقعا نمی توان به اندازه کافی پول آن را صادقانه بد نیست. کارفرمایان خوب بودند پورتلند بسیار معتدل در طول فصل فوتبال, گوش دادن به این بازی رول در پس زمینه سرگرم کننده است. برخورد با افرادی که شاد هستند به جایی که عشق بازی و نه به دنبال به لگد است, راه آسان تر از تلاش برای صحبت کردن با کسی که در خارج از خشم زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن چیزی در وال مارت. وجود دارد کنار قدرت پردازش بیش از حد: برخی از شاغل کارمندان مشغول به کار در کاسه کردم و برای تماشای بازی به صورت رایگان.

اما اشتباه نکنید من در اینجا: آن را به مخاطره انداخته است. من در کار وجود دارد به مکمل درآمد من به عنوان من weaseled راه من به رسانه ها اما بسیاری از افرادی که در کار به عنوان رویداد کارکنان در حال زندگی چک چک دوخت هم درآمد در کشور است که گرفته شده دقیقا هیچ اقدامی برای بهبود زندگی خود را برای چند دهه. به تعویق انداختن NBA فصل می اندازد زندگی خود را به هرج و مرج. با همان ساعتی کارگران که ستاد حوادث در بازی بیس بال, کنسرت, کنوانسیون و دیگر گردهمایی های زیادی است که باید به تعویق و یا لغو در حساب از قرنطینه شرایط اعمال شده در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. خدای ناکرده هر کدام از آنها اتفاق می افتد به بیمار; رویداد نیروی انسانی نیست دقیقا شما قلاب تا با یک کادیلاک طرح بیمه.

زمانی که رزمندگان اعلام کرد که آنها خواهد بود بازی بدون طرفداران—یک برنامه است که اتفاق نمی افتد, در حساب تمام NBA بازی به حالت تعلیق قبل از آنها شانس این تیم و مدیر باب مایرز زبان به مونتاژ خبرنگاران ریختن اشک چند نمایندگی از عرصه کارگرانی که می توانند خودشان را بدون چک به خاطر سلامت عمومی و سپس psychically شانه ای بالا انداخت شانه های او را همانطور که اگر به می گویند: “لعنت بیش از حد بد وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید. پرداخت کسی که برای نه کار غیر اخلاقی خواهد بود!”

مایرز غفلت به ذکر است که کارفرمایان خود را, رزمندگان صاحبان و سرمایه برندگان جو Lacob و پیتر Guber هستند ارزش زشت و ناپسند مقدار از خمیر فقط باز یک غول جدید ورزشگاه که چاپ پول و آنها به راحتی می تواند پرداخت به کارکنان خود حقوق از دست رفته و بدون درد و رنج هر بتن مواد عواقب. اکثر NBA صاحبان تصمیم به آن را بسیار سخاوتمندانه گام در سایه یک بحران است که می تواند زندگی کارکنان خود را بیشتر و بیشتر مخاطره آمیز روز به روز. علامت گذاری به عنوان کوبا نوع dirtbag اما همیشه هماهنگ با روابط عمومی نگرانی و اعلام کرد او را در روز پنج شنبه اما از دیگر صاحبان جیرجیرک.

خوشبختانه برخی از بازیکنان در پا و توپ نورد. Cavs به جلو کوین عشق همه چیز را خاموش حمایت 100.000 دلار برای کلیولند عرصه کارگران (Cavs مالک و Comic Sans علاقه مندان دن گیلبرت بنیانگذار تسریع وام به ارزش 6.8 میلیارد دلار). او تا کنون پیوست شده توسط حاکم MVP و مهاجر افسانه Giannis Antetokounmpo (دلار صاحب وس میشد به ارزش $2.5 میلیارد همسان خود را سخاوتمندانه ارائه موثر شرمنده به عمل توسط یک 25 ساله ورزشکار حرفه ای) و تا کنون پیوست شده توسط New Orleans phenom صهیون ویلیامسون (پلیکان صاحب گیل بنسون است که به ارزش 3 میلیارد دلار) و پیستون به جلو بلیک گریفین (پیستون صاحب تام Gores است که ارزش عظیم $19.5 میلیارد دلار).

من نمی خواهم برای به حداقل رساندن سخاوت از بازیکنان در اینجا. یک بحران در معرض که ما واقعا هستند و آنها نشان داده اند که آنها حداقل در حاشیه آگاه از کسانی که آنچه انجام می دهند ممکن است مایل به کمک. اما این بحران نیز در معرض چهره واقعی خود را به کارفرمایان و کسانی که خوب بودن پنی-جوانه misers با وجود داشتن پول بیشتر از آنها خواهد بود قادر به صرف. روز NBA لغو بازی های خود را همه صاحبان به وضوح باید سخاوتمندانه به اندازه کافی برای ارائه غرامت به همه کارکنان خود را به طوری که آنها نمی خواهد شبیه به دیوانه که توجه همه فقیرتر از آنها به عنوان یک ذره است که تولید طلا برای بانک خزانه آنها.

آنها نه تنها میلیاردرهای نشان سنجش آنها ، جف بزوس به ثروتمندترین مرد جهاناست که ریاست یک شرکت ابتکار در کل غذاهای آمازون طبیعی فروشگاه مواد غذایی/املاک و مستغلات بازی که در آن آنها خود را تشویق کارکنان سالم به, لطفا, اگر شما می تواند تا نوع کمک خود بیمار روز به هر کسی که ممکن است COVID-19 به طوری که آنها نمی خواهد که به کار و عطسه بیش از همه تولید ما فروش از شما.

این امر فقط خود را نقض عمیق تر طبیعت به پرداخت به طور کامل از خود را در جیب شما ببینید, و تنها پس از یک تعداد انگشت شماری از سخاوتمندانه بازیکنان فشرده مسئله با برجسته پوچی خود را tightfistedness.

بیست و چیزی NBA ستاره و همکار خود کارکنان باید بانک شناور که مردم از طریق بار دشوار اما در اینجا ما هستند. در پی این ستاره نسبتا کم سخاوت تیم را آغاز کرده اند برای دریافت تصویر اما پس از آن مالکیت کلاس tight-fisted طبیعت دیده می شود. با توجه به ورزشی‘s شمس Charania رزمندگان, چند روز پس از آن احتمالا باید رخ داده برای آنها تعیین کرده اند تا یک میلیون دلار از صندوق برای خود furloughed کارکنان. اما نگران نباشید به شدت مردان ثروتمند که خود این تیم نیست در این کشتی به تنهایی: هزینه برای صندوق خواهد بود تقسیم بین بازیکنان و مربیان و مالکیت برای برخی از دلیل. این امر فقط خود را نقض عمیق تر طبیعت به پرداخت به طور کامل از خود را در جیب شما ببینید, و تنها پس از یک تعداد انگشت شماری از سخاوتمندانه بازیکنان فشرده مسئله با برجسته پوچی خود را tightfistedness.

قلب میلیاردرهای نشسته بر تاج و تخت از ساتن باید جریان با سخاوت از عیسی مسیح است. آنها بهره برداری از زیرساخت های ما آنها پرداخت مردم به عنوان کمی به عنوان آنها احتمالا می تواند آنها انجام همه چیز آنها می توانند به پرداخت مالیات به عنوان یک ماده البته و آنها باید مایل و در قطره از کلاه و فقط به پرداخت خود را لعنت کارگران که در کل کشور است که در مستند و انتظار هر چیزی در بازگشت. حداقل آنها باید خود آگاهی است که کوبا به نمایش گذاشته و متوجه است که هر کسی که می شنود در مورد این فکر می کنم آنها هیولا.

اما من فرض کنید شما نمی توانید به یک میلیارد دلار با داشتن یک قلب پر از نگرانی برای همنوعان خود. سرمایه جشن و پاداش تاریک ترین بخش از روح ما با آن طراحی می دهد سخاوتمندانه به حریص و وسواسی و میلیاردرهای هستند سیستم پیچیده ترین مخلوقات. شما نمی توانید فقط در انتظار این افراد برای انجام درست آن می رود در برابر طبیعت خود. ما نیاز به یک دولت است که به ارمغان می آورد آنها را به پاشنه پا باعث می شود آنها را پرداخت برای رفاه همه آنها را می آموزد که رفتار آنها بر این باورند در حال اتلاف وقت خود را. متاسفانه ما در یک جهان که در آن یک واکنش به یک بحران است نه به زور ثروتمندترین افراد در جامعه ما به انجام کار خود را عادلانه قسمت اما در عوض این فرصت را به تسبيح و جلال و عمومی/خصوصی مشارکت, اجازه دهید همه بدانند که سود هنوز هم ممکن است در این بار تلاش و اجازه دهید به عنوان بسیاری از مردم ثروتمند که ممکن است مرحله به میکروفون و صحبت در مورد همه چیز را در شرکت های خود را در حال رفتن به انجام (به پرداخت سهم عادلانه خود را در مالیات) به ما کمک کنید از این ترشی. عقرب طبیعت شناخته شده است: دقیقا به همین دلیل ما حفظ cheerily طلوع آن در سراسر تالاب هنگامی که آن را می توانید حتی نمی زحمت به عمل مانند آن را می دهد تلخه وقتی که ما در حال غرق شدن در بیماری ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>