پانداهای غول پیکر رفتن به چین می گوید: باغ وحش کلگری

دو پانداهای غول پیکر را ساخته اند که کلگری باغ وحش خود را در خانه پس از سال 2018 خواهد بود رفتن به چین زودتر از انتظار می رود.

پانداها Er اجتناب و دا مائو برای اولین بار وارد کانادا در سال 2014 به عنوان بخشی از 10 سال به توافق بین کانادا و چین است.

پس از گذراندن پنج سال در باغ وحش تورنتو دو بالغ پانداهای غول پیکر وارد کلگری باغ وحش در ماه مارس سال 2018 با توله جیا Panpan و جیا Yueyue.

توله سپس سفر خانه به چین در ماه ژانویه ترک فقط پدر و مادر خود را به سرگردان باغ وحش کلگری پاندا عبور نمایشگاه.

ادامه مطلب: کلگری باغ وحش توله پاندا رفته به چین

این باغ وحش اعلام این خبر در روز سه شنبه گفت: این تصمیم با توجه به COVID-19 محدودیت های مسافرتی که تا به حال ساخته شده و آن را بیشتر به چالش کشیدن آنها را برای به دست آوردن دسترسی به بامبو برای پانداها به خوردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما اعتقاد داریم بهترین و امن ترین محل برای Er اجتناب و دا مائو بود و در طول این چالش برانگیز و بی سابقه بار است که بامبو فراوان است و آسان برای دسترسی به” باغ وحش کلگری رئیس جمهور و داکتر Clément Lanthier گفت: در انتشار اخبار.

“این فوق العاده تصمیم دشوار اما سلامت و رفاه حیوانات ما عشق و مراقبت از همیشه اول می آید.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با توجه به باغ وحش 99 درصد از غول پاندا رژیم غذایی است تا از تازه بامبو و هر فرد بالغ غول پاندا مصرف حدود 40 کیلوگرم از بامبو روزانه.

“در دو ماه گذشته به کلگری باغ وحش دیده می شود تغییرات در حمل و نقل از بین بردن بامبو تامین خطوط آنها وابسته پس از پانداهای غول پیکر’ ورود به کلگری” انتشار اخبار اعلام کرد.

“لغو پرواز مستقیم میان چین و کلگری منجر به top world news پله تا حرکت بامبو از تورنتو به کلگری اما کمتر پروازهای بین چین و تورنتو به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر حذف این گزینه است.”

کلگری باغ وحش گفت: این کار با جایگزین بامبو تامین کنندگان برای پیدا کردن یک راه برای حفظ پانداهای غول پیکر تغذیه اما محموله بودند “کندتر از قابل قبول” است و منجر به “کیفیت پایین بامبو” که پانداهای غول پیکر نمی خوردن.

“من به طور مستمر شگفت زده ابتکار و فداکاری از تیم ما” گفت: Lanthier. “آنها در حال مبارزه با نیروهای بسیار بیشتر از کلگری باغ وحش.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کلگری مراکز خرید آماده سازی برای بازگشایی در 1st فاز اقتصادی مجلس

کلگری باغ وحش بسته به طور موقت در مارس 16 با توجه به COVID-19.

از آنجا که این فرد تلاشهای امکان پذیر نیست. به جای باغ وحش دعوت عمومی برای گفتن مجازی وداع آنلاین از طریق PandaCam در باغ وحش کلگری وب سایت.

در اوایل این ماه کلگری باغ وحش راه اندازی یک نظرسنجی آنلاین برای کمک به اطلاع رسانی خود را دوباره باز رویکرد هر چند آنها هنوز اعلام کرد که خود را مرحله به مرحله بازگشایی شروع خواهد شد.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر