غول مربی الهام Nakken را پیاده روی طولانی به 1 پایه گام تاریخی برای زنان در بیس بال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الهام Nakken و Antoan ریچاردسون در زمان راه رفتن به یک کاندید قلب به قلب چت, ساخت راه خود را در اطراف یک پشت زمینه در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه برای نزدیک به 45 دقیقه یکی مارس روز فقط قبل از بازی بیس بال رو تعطیل توسط coronavirus.

“اجازه دهید خودمان را گول نزنند شما در حال آماده” ریچاردسون گفت Nakken.

Unfazed دو غول مربیان متعهد به بازگشت به کار و حتی سخت تر به تمرکز بر روی همه او را به خوبی و متوجه اهمیت تصدیق چیزهایی که او نمی داند — و یا حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

بنابراین زمانی که Nakken در زمان بیش از ریچاردسون مربیگری پایه اول دوشنبه شب در نمایشگاه بازی در اوکلند لحظه ای به معنای بسیار به هر یک از آنها.

“من goosebumps در حال حاضر. جاده ای که ما سفر کرده اید و برخی از مکالمات است که ما تا به حال برای رسیدن به نقطه که واقعا انجام, فقط نوع از تماشای رشد و یادگیری بیش از چند ماه گذشته شده است واقعا سرد” ریچاردسون گفت: روز شنبه از طریق تلفن از لس آنجلس. “زمانی که او را به یادگیری این هنر و صنعت در طول زمان است که نمی توانیم در این زمینه من دیدن که پرداخت کردن برای او است که واقعا سرد را ببینید. ما صحبت در مورد آمادگی.”

Nakken است که در حال حاضر دست زدن به انواع وظایف برای غول مشغول آماده سازی خود برای فصل او زمان کمی برای لذت بردن در تاریخ از آن همه است.

Nakken, سمت چپ, مذاکره با غول های بازیکنان در طول تمرین در سان فرانسیسکو در روز سه شنبه. (AP)

او برای اولین بار در لیگ برتر مربیگری کارکنان و حتی مشغول به کار در پایه اول برای بخشی از روز دوشنبه نمایشگاه بازی در اوکلند پس از آن آغاز شده و در نقطه ای یک شب بعد از آن در سان فرانسیسکو.

“شما احساس غرور و افتخار به خارج وجود دارد” 30 ساله Nakken گفت: از تبدیل شدن به اولین زن در تاریخ لیگ به مربی در این زمینه است. “من شخصا آن را بهترین مکان برای تماشای یک بازی است که برای اطمینان حاصل کنید.”

اولین گام از پنج شنبه شب بازکن فصل در ورزشگاه طفره زن, Nakken خواهد بود پشت, پشت صحنه ساخت مطمئن شوید که نیمکت بازیکنان آماده در پنبه حلاجی شده قفس و صحبت پایه-در حال اجرا و از خود دفاع. ریچاردسون به طور منظم پایه اول مربی.

او تحت فشار قرار دادند او در این هفته به برخی از صرف نوبت اول در محل خود و آن را ثابت کرد تجربه ارزشمند برای دانشگاه سابق سافت بال ستاره.

“من هنوز در بسته بندی سر من در اطراف آن است. من همیشه آماده شدن و ماندن آماده برای هر موقعیت من خواهد بود در قرار” Nakken گفت. “ما صحبت کردیم در مورد این فرصت اما قبل از آن هم از نوع آمد و سریع است. من آماده برای رفتن به زمانی که Antoan ریچاردسون من را تشویق به بیرون رفتن وجود دارد. این احساس عالی به خارج وجود دارد.”

سازمان دیده بان | Astros آماده شدن برای بازگشت به میدان در میان موشکافی بیش خیانت رسوایی:

آن را به عنوان آماده به رزومه در طول همه گیر لیگ اصلی بیس بال است همچنین کشتی با میراث تقلب و رسوایی مربوط به سری جهانی قهرمانی Houston Astros. 8:21

او همچنین شنبه در برخی از جلسات با بازیکنان گفتن آنها را آنها ساخته شده این تیم و به بسته کیسه های خود را برای این جاده به صورت رقیب داجرز به عنوان تاخیر 60-بازی فصل در نهایت شروع می شود.

Nakken که تا نوار نوسانی در زیر او حلاجی کلاه در حال حاضر ساخته شده تاریخچه وقتی Gabe Kapler او را به استخدام خود بزرگ لیگ مربیگری کارکنان در ماه ژانویه است.

“من در حفظ و در ادامه به یادآوری الهام که او به عنوان نشان دهنده خودش او نشان دهنده بسیاری از مردم و بسیاری از امید” ریچاردسون گفت. “من همیشه او را به چالش نه فقط در مورد فکر می کنم نه فقط چگونه هر تصمیم گیری شما تاثیر می گذارد اما چگونه آن را تحت تاثیر قرار دیگر مردم هستند که تحت تاثیر هر حرکت که شما را.

“گاهی اوقات آن را بسیاری یک مسئولیت بزرگ است اما او ساخته شده است یک تعهد به آن ، او به رسمیت می شناسد هر روز که مکالمه او با من اثرات بعدی که یک فرصت به انجام کاری نمی کند حتی باید در بیس بال. واقعا افتخار می کنم به دیدن او را که مسئولیت و آن را با غرور و افتخار و من در حفظ و گفت: این کلمه با عزت. او واقعا افتخارات آن است که او می ایستد.”

در ساکرامنتو ایالت از 2009-2012, Nakken بود و سه بار تمام کنفرانس بازیکن و چهار بار علمی تمام آمریکایی است. او در ادامه به کسب مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی از دانشگاه سان فرانسیسکو در سال 2015.

“Antoan شدت و مطمئن ساخته شده است که الهام در ادامه توسعه خود را در پایگاه” Kapler گفت.

که مکالمه چهار ماه پیش قطعا کمک در روند رشد.

“فقط نوع پخش آن را واقعا به اشتراک گذاشته و در زیر سطح کمی در مورد آنچه که قرار بود برخی از چالش ها و واقعا تا به حال صادقانه گفتگو در مورد کار” ریچاردسون گفت. “من فکر می کنم ما فقط آموخته زیادی در مورد هر یک از دیگر و به ما آموخته چقدر ما مراقبت, یک, در مورد آنچه که ما در حال کار با اما همچنین چگونه ما در مورد مراقبت از مردم در اطراف ما و چگونه ما می خواستیم برای کمک به یکدیگر رشد می کنند در این فرصت است.”

Nakken بسیار سپاسگزار از هر دو ریچاردسون و Kapler برای تشویق و هل دادن او به خاطر ساخت گام به جلو است.

“من نمی دانم که دقیقا چگونه مکالمات رفت و میان او و Kap اما هر دو آنها بسیار تشویق مردم گام برای توسعه” Nakken گفت. “بنابراین من کاملا مطمئنم که Kap بود در زمانی که Antoan رفت و با او با برخی از اعتماد به نفس است که من می تواند آن را انجام دهد.”

این بار همه آنها می دانستند که او به خوبی آماده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>