به آب خود را بیشتر عطر و طعم, با این میوه تزریق بطری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ماندن هیدراته کلیدی است اما گاهی اوقات این می تواند احساس کمی مانند کارهای عادی و روزمره. شما باید برای پیگیری چه مقدار آب شما شده است نوشیدن و پر کردن. یک راه سرگرم کننده برای درمان خود و خود را به آب خوشمزه تر است با یک میوه تزریق بطری. آنها لوله که گرفتن هر کدام از انواع میوه و مرکبات و هر آنچه شما می خواهید واقعا و آب طعم مانند شما جرعه جرعه آب آبگرم. در اینجا برخی از مورد علاقه ما است.

برای ردیابی

Hydracy میوه Infuser

این بطری دارای یک جدول زمانی که بزرگ است چون شما هرگز نمی دانید که در آن شما باید خود را در هیدراتاسیون برنامه. آن را به شما اجازه می دانم زمانی که برای دوباره پر کردن و چقدر شما باید تو نوشید که در آن زمان در روز است.

بدون لغزش گرفتن

زندگی بی نهایت

اگر شما به طور مداوم انداختن مسائل بدون هیچ دلیل روشنی (مثل من) این بطری شما باید برای رفتن است. این یک گرفتن در کنار به نگه بر روی بنابراین شما هرگز به طور تصادفی رها کردن بطری خود را.

برای عایق کاری

Bevgo بطری

برای هیچ نشت

من همیشه نگران من بطری آب ریختن در کیسه بنابراین این امر می تواند یک گزینه بزرگ است. آن را بسیار خوب مکانیسم قفل برای اطمینان از عدم نشت رخ می دهد اما مطمئن باشید هنوز هم آسان به کرک آن را باز کنید و بنوشید از.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>