‘جهانی بریتانیا’ از دست رفته است در عمل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مونیخ — دو هفته به پست-Brexit واقعیت و “جهانی بریتانیا” خطرات برش یک شکل غم انگیز در صحنه بین المللی است.

داخلی وسواس نخست وزیر بوریس جانسون و خود را بالا مشاور Dominic کامینگز مانند فراعنه پروژه های زیربنایی و حل و فصل نمرات با یک ترمیم کابینه معنی بریتانیا گرفته شده است چشم خود را خاموش توپ وقتی که می آید به دیپلماسی است.

هنگامی که ده ها تن از روسای جمهور و نخست وزیران خارجه و وزرای دفاع و سران نظامی جمع آوری شده در باواریا آخر این هفته به صورت سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ انگلستان بود قابل توجه برای تنها یک چیز — عدم وجود آن است.

جانسون کاهش یافته است یک پیشنهاد از پرطرفدار ترین نقطه بر روی سکو واگذاری ویژه به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, ایالات متحده, مجلس نانسی پلوسی و Facebook مارک زوکربرگ, در میان دیگران. انگلیس وزیر خارجه Dominic Raab نمی, به نوبه خود, و نه وزیر دفاع بن والاس حتی اگر هیچ یک از آنها تاثیر بسیار منادی تجدید سازمان.

“نیازی به گفتن نیست به عنوان یک سفیر سابق به دادگاه St James من غمگین نبود ارشد وزرای دولت اعلیحضرت او را در @MunSecConf این سال ایم” ولفگانگ Ischinger کهنه دیپلمات آلمانی که صندلی و سازماندهی مونیخ, کنفرانس عمده خارجی و سیاست امنیتی ثابت پس از جنگ سرد ،

“اتحاد جهانی بریتانیا’ از بین رفته کاملا درونگرا?”— کارل بیلدت سابق نخست وزیر سوئد

تازه ضرب junior خارجه وزیر جیمز هوشمندانه بود زیرنویس در در آخرین لحظه اما نمی توانید زمان نخست و حضور او در محل برگزاری کنفرانس لوکس Hotel Bayerischer Hof شد تا حد زیادی خسته شده اید هر چند او مشتاقانه ارسال شده تصاویری از جلسات دو جانبه با نروژی ها و کویتی.

که در سمت چپ بالا مدنی خوانده شده را علامت Sedwill که همچنین به عنوان مشاور امنیت ملی به عنوان تنها بریتیش رسمی با یک نقطه بر روی سکو. دیپلمات های حرفه ای مانند انگلستان سفیر ناتو سارا مکینتاش نیز در دست است.

پرواز پرچم برای مجلس عوام شد و محافظه کار MP توبیاس الوود یک سرباز سابق و وزیر که ریاست کمیته دفاع و او به وضوح نسبت به انگلستان مشارکت مردم است.

“پس از حضور در حوادث مانند این بسیار مهم است به خصوص در پست Brexit جهان,” او گفت: POLITICO. “من کاملا به رسمیت شناخته شده است وجود دارد بسیاری بر این نخست وزیر در صفحه وجود دارد ولی تمایل به شنیدن آنچه که بریتانیا قصد دارد — و این است که یک پلت فرم بزرگ برای آن است.”

‘مبهم’

سیاستمداران و خارجی و سیاست امنیتی کارشناسان از سراسر جهان در این کنفرانس به تشریح عدم وجود سطح بالا استرالیایی به عنوان یک فرصت از دست رفته برای انگلستان نشان می دهد که آن را هنوز هم یک بازیکن است. نانسی پلوسی گفت: “من امیدوارم که آن را نشانه ای از تعهد خود را به multilateralism.”

آنها به خصوص بافل به عنوان بریتانیا تاکید آن باقی خواهد ماند متعهد به امنیت در اروپا با وجود خروج از اتحادیه اروپا. مونیخ جمع آوری شده اند که از این فرصت ایده آل برای نشان دادن این تعهد تنها چند هفته پس از Brexit.

“یک ملت است که تقریبا به طور کامل وجود ندارد از #MSC2020 بریتانیا است. بسیار عجیب و غریب است. وزیران قرار بود به آمده اما پس از آن همه کناره گیری کرد. اتحاد جهانی بریتانیا’ از بین رفته کاملا درونگرا?” کارل بیلدت سوئدی سابق نخست وزیر و وزیر امور خارجه خواسته در توییتر.

“این یک شرم” سابق وزیر امور خارجه آلمان Sigmar Gabriel گفت سیاسی. “امنیت اروپا و آتلانتیک ارتباط هستند و احتمالا هنوز هم مهم است به بریتانیا آن است که آیا در اتحادیه اروپا یا نه گفت:” گابریل سوسیال دموکرات. “ما همه می شده اند خوشحالم که شنیدن از بوریس جانسون یا خود را به وزیر امور خارجه.”

دلیل رسمی داده شده توسط خیابان داونینگ برای ارسال یک وزیر ارشد بود تجدید سازمان و متعاقب آن در جلسه هیئت دولت به معنی تنها یک کاربر وزیر و کارمند شد در دسترس است. “این فقط یک مورد از کاربردشناسی زبان” یکی بریتانیا افزود: “ما معمولا قرار دادن وزیر دفاع.”

یکی سابق وزیر انگلیس با هیچ دلیلی برای دفاع از جانسون گفت: تجدید سازمان شد “اصل دلیل و بهانه ای. اگر وجود دارد یک تجدید سازمان و شما یک وزیر شما را به ماندن. که واقعی است, دلیل, نه بهانه ای.”

این تجدید سازمان انجام شد در روز پنج شنبه و مونیخ پاوا اجرا می شود از روز جمعه تا یکشنبه, ساخت آن را سخت برای نمایندگان به درک چرا هیچ بزرگ نام استرالیایی هستند و در میان آنها.

مونیخ است اولین فرصت از دست رفته را در این سال برای بوریس جانسون به جهان نشان می دهد که مبارزه با تروریسم در اروپا بریتانیا به معنی کسب و کار در صحنه بین المللی

دیوید میلیبند که وزیر امور خارجه در دولت کارگری و در حال حاضر رئیس کمیته بین المللی نجات اختلاف نظر داشتند توصیف شرایطی عالی رتبه انگلیس وزیران به عنوان “واقعا مبهم. آن است که به وضوح در منافع خود را به نشان می دهد که پس از Brexit بریتانیا به تنهایی نیست. این است که با ارسال یک پیام بسیار روشنی است که آنها با تمرکز بر همکاری های بین المللی.”

به این بهانه او گفت: “هنگامی که دولت بوده خورند شما می توانید به اینجا می آیند. نانسی پلوسی آمد تمام راه را در سراسر اقیانوس اطلس – آن است که تا کنون برای استرالیایی ها.”

همچنین unimpressed شد ژنرال سر ریچارد Barrons رئیس سابق انگلستان در فرماندهی نیروهای مشترک گفت که سیاسی در مونیخ: “این قابل توجه است که وجود ندارد وزیر انگلیس در اینجا. اگر این نشانه ای از استراتژیک, فاصله, من فکر می کنم که عمیقا تاسف به دلیل انگلیسی امنیتی کاملا محدود با امنیت اروپا و ما باید شرکای.”

عملکرد چند تکلیفی

مونیخ است اولین فرصت از دست رفته را در این سال برای بوریس جانسون به جهان نشان می دهد که مبارزه با تروریسم در اروپا بریتانیا به معنی کسب و کار در صحنه بین المللی است. خود را بالا مشاور کامینگز ممنوع وزیران (به جز صدراعظم ساجد جاوید که پس از از دست شغل خود را از حضور در اجلاس جهانی اقتصاد در داووس در ماه گذشته گفت: آن را اتلاف وقت بود جرعه جرعه “شامپاین با میلیاردرهای” در هنگام خودخوانده “حکومت مردم” باید با تمرکز بر داخلی در اولویت است.

دانمارکی, سیاستمدار, Margrethe بازرگانی است که در دوره دوم به عنوان یک کمیسر اروپا را رد کرد و چنین بحث گفتن سیاسی که او را تحت تاثیر قرار سطح از سخنرانان و بحث و گفتگو در او چه بود اولین سفر خود به کنفرانس امنیتی مونیخ, و اضافه کرد: “مردم در اینجا به نظر می رسد بسیار به مردم است.”

دومینیک Cummings, مشاور ارشد نخست وزیر بریتانیا | پیتر تابستان/گتی ایماژ

الوود دفاع از کمیته صندلی وجود دارد گفت: تفاوت زیادی بین داووس و مونیخ با عمده سیاست امنیتی مسائلی مانند واشنگتن خشم در انگلستان مبنی بر اجازه می دهد Huawei به 5G زیرساخت های آینده در مذاکراتش با آمریکایی همسالان.

الوود گفت که او می تواند بیش از کل کمیته در سال آینده سعی کنید برای مطابقت با آمریکا در زمین اعلام کرد: “ما نیاز به نشان می دهد که پس از سه سال مبارزه با تروریسم در اروپا حواس پرتی وجود دارد که قصد ارتقاء حضور بین المللی ما” در چنین لحظه ای برای به چالش کشیدن غرب اتحاد است.

“من را مطلق تمایز بین این و داووس بودن در اینجا کاملا حیاتی است که ما دوباره تعریف آنچه که غرب می ایستد,” او گفت:.

یکی دیگر از مقامات ارشد حزب محافظه کار MP اخراج خیابان داونینگ را آشکار باور است که شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به سیاست داخلی و خارجی contemporaneously “به ویژه در پست Brexit جهان است.”

“اگر شما می توانید راه رفتن و جویدن آدامس شما نباید در دولت,” او گفت:.

این مقاله به روز شده است با یک نظر از سخنران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان نانسی پلوسی.

متی Karnitschnig و چارلی کوپر کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>