Goalies’ آمادگی ممکن است یک کارت وحشی در NHL بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در طول زمان عادی ونکوور کناکز goaltender یعقوب Markstrom خواهد بود به عنوان اولین حذفی تجربه سواری اعتماد به نفس فقط در تکمیل NHL فصل به طور منظم.

البته این بار به مراتب از حد نرمال است.

به جای بهار شکوفه های گیلاس ونکوور تجربه جولای گرما. به جای برنامه ریزی سفر به ساحل را Canucks در هفته دوم از یک اردوگاه آموزشی, آماده شدن برای سفر به ادمونتون برای NHL استنلی مسابقات جام.

زمانی که Canucks باز خود را به بهترین از پنج بازی در سری برابر مینه سوتا وحشی Aug. 2, Markstrom را رفته اند بیش از پنج ماه بدون بازی NHL بازی که مهم است.

“آن بوده است شکستن” Markstrom گفت: به تازگی. “آمدن (آن را) شرایط مختلف از آن معمولا اند … اما در همان زمان ما می خواهیم به نگه داشتن ساختمان در آنچه که ما آغاز شده در طول این فصل است.”

Markstrom بازی به خصوص در صورت باز کردن دور مجموعه را تعیین خواهد کرد که آیا Canucks پیشبرد در پلی آف. شیوه ها و scrimmages می تواند کمک به دیگر بازیکنان خود را پیدا کنید و تیز کردن مهارت های خود را, اما آنها به اندازه کافی برای یک goaltender برای پیدا کردن خود بازی ؟

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش غرب بذر مسابقات:

در قسمت 1 از 10 راب پیزو به نظر می رسد در برونز, برق پایتخت و آگهی به ببینید که چه کسی ممکن است با آمدن #1 دانه. 1:15

“این دشوار است چرا که آن را بازی گفت:” بومی یوله سوئد خواهد شد که ساخت اولین حذفی ظاهر در سن 30. “شما باید تیم خود را به شما شلیک در هر روز است. شما می دانید که در آن آنها در حال تیراندازی به جای گرفتن یک به عنوان خوانده شده.”

سابق NHL goaltender کوری هرش گفت: goaltending خواهد بود داستان باز گرد. این goalies که انطباق سریعترین جدید عادی خواهد شد آنهایی که همراه تیم به سری بعدی.

“این است که حیوانات مختلف از آنچه هر یک از ما باید همیشه قبل از دیده می شود گفت:” هرش که 108 بازی NHL با چهار تیم است و در حال حاضر بخشی از Canucks’ رادیو پخش خدمه. “برخی از بچه ها فقط آن را احساس می کنید حق دور و پس از آن دیگر بچه ها در حال رفتن به مبارزه است.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش شرق بذر مسابقات:

در قسمت 2 از 10 راب پیزو بررسی این که آیا این دفاع قهرمان بلوز خواهد آمد از گرد رابین با #1 دانه. 1:16

“من واقعا فکر می کنم آن را برای رفتن به بین گوش و بچه ها که می توانید رفتن حق دور و آن را احساس می کنید حق دور.”

Tuukka Rask بوستون برونز گفت: یک اردوگاه آموزشی به دنبال شدید حذفی فرمت است که می تواند تیم برنده بازی 33 بازی قبل از عمل بالا بردن جام استنلی را در goalies گرفتن صدمه دیده است.

“شما غیر روحانی کردن به مدت چهار ماه و به حق حذفی هاکی وجود دارد همیشه می تواند برخی از آسیب های آزار دهنده آسیب های که می رویم به اتفاق می افتد با groins یا لگن” گفت: Rask که فینالیست برای Vezina جایزه همراه با خلیج تمپا آندره Vasilevskiy و وینیپگ را کانر Hellebuyck.

هرش گفت: goaltenders را کمی برای خطا در دور اول.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش Oilers-وحشی

در قسمت 4 از 10 راب پیزو شکسته شدن اینکه آیا Blackhawks می تواند ناراحت Oilers. 1:05

“اولین دوره از هر بازی در حال رفتن به بسیار مهم است زیرا شما می خواهید برای دریافت برخی از عکس های شما می خواهید برای رسیدن به این بازی شما می خواهید به احساس جن,” او گفت:. “اگر یک مرد می شود هشت توپ راه راست او می تواند مبارزه برای بقیه که بازی. در پنج بازی از سری بازی های یکی بد بازی می توانید از دست دادن شما سری.”

وقتی NHL متوقف فصل در مارس 12 با توجه به COVID-19 ویروس Markstrom در حال حاضر از دست رفته هشت بازی پس از عمل جراحی زانو برای ترمیم یک پاره منيسک. او همچنین از دست رفته بازی در طول فصل به بازگشت به سوئد برای مقابله با مرگ پدرش را به دلیل سرطان است.

در 43 بازی Markstrom بازی او تا به حال یک 23-16-4 رکورد یک 2.75 اهداف-علیه متوسط و حرفه ای-بالا .918 صرفه جویی در صد.

“جدید و وضعیت های مختلف برای همه” او گفت: در مورد بازگشت به بازی. “هیچ کس در این وضعیت قبل از. شما مجبور به صرف زمان بیشتری را بر روی یخ. شما باید برای انجام کار بیشتر از شما معمولا در یک فصل عادی زمانی که شما می آیند.”

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش برگها-کت آبی:

در قسمت 3 از 10 راب پیزو شکسته شدن برگها و در حال حاضر سالم کت آبی 1:18

Markstrom فراخوانده شد 31st کلی توسط Florida Panthers در سال 2008 و منتظر 12 سال برای اولین بار طعم NHL پس از فصل.

“این هیجان انگیز برای مطمئن,” او گفت:. “این بازی شما می خواهید به بازی. این یک خرد کردن در طول یک فصل. قادر به بیرون رفتن و گرفتن برخی از حذفی تجربه من گم شده است که به دنبال به که برای یک مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>