رفتن 10 دور با بالا متصدی بار Onofrio Raimondi

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Wکلاه آیا دوست دارید بعد از یک تغییر ؟ “تا آنجا که من عشق کوکتل, من هم لذت بردن از آرامش با یک لیوان شراب در حالی که من خواندن یک کتاب آشپزی و یا هر چیز مواد غذایی مرتبط است. در وقت آزاد من علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد شراب و انواع غذاهای.”

چه تمام وقت بهترین شیرجه نوار jukebox آهنگ ؟ “من بسیار ترجیح می دهند به بازدید از ’60s, 70s و 80s در از موسیقی این روزها, بنابراین من می گویند “Surfin’ ایالات متحده آمریکا” از یکی از بهترین گروههای موسیقی در تمام دوران ساحل پسران است.”

چه نوشیدنی باید تبعید و چرا ؟ “من واقعا آن را درک اگر از مارتینی می تواند تبعید چرا که در نظر شخصی من این فوق العاده شیرین به مراتب بیش از حد شیرین و متعادل نوشیدنی در همه.”

نام اولین نوشیدنی خوب شما همیشه نوشید و جایی که شما آن را به حال. “آن بوده است سال های بسیاری در این نقطه, اما من می توانم به راحتی بگویم که یکی از اولین نوشیدنی های خوب بود Americano.”

چه کتاب کوکتل و یا روح خود را رفتن به منبع? طعم اصطلاحنامه توسط Niki Segnit. این کتاب است که من استفاده از برای بررسی مشخصات عطر و طعم از مواد تشکیل دهنده, اما یکی که به نظر من کتاب مقدس من است مایع هوش توسط دیو آرنولد.”

مورد علاقه خود را چه بطری مشروب الکلی است که هزینه کمتر از $25? “گوردون را Gin.”

مورد علاقه خود را چه بطری مشروب الکلی که هزینه بیش از $100? “پیو چزاره Barolo Chinato.”

چه کوکتل های مورد علاقه خود و جفت شدن مواد غذایی? “در Fiola ما کوکتل و جفت غذایی و یکی از مورد علاقه های من است یک پیچ در فرانسه 75 است که آناناس شامپاین است و زوج با خرچنگ راویولی. روشنایی آناناس و شامپاین و اسید آب لیمو کاملا منطبق با مواد معدنی و شور خرچنگ یادداشت.”

شما چه شات های مورد علاقه-و-یک-آبجو ، “حامی نقره ای تکیلا و تاج.”

چه شده است یک ابزار است که شما همیشه مطمئن شوید که بسته به زمانی که شما در حال سفر برای کسب و کار ؟ “شخصی من اب میوه گیر, ژاپنی, لیوان مخلوط گشاد, نوجوانی, نوار, قاشق, گاری تک اسبه و shakers. من تکیه بر این ابزار در همه جا بروم.”

Onofrio Raimondi سر متصدی بار در Fiola در واشنگتن ،

مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>