شوالیه طلایی دوباره بالا نقطه در اقیانوس آرام با پیروزی بر شعله های آتش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ممکن است خیلی اما درخت روغن قلم تئودور آن را.

پس از شعله کلگری بسیج به نمره سه در یک ردیف, تئودور به ثمر رساند بازی برنده با هدف 1:10 سمت چپ به بازی برای بلند کردن وگاس شوالیه طلایی به یک 5-3 برنده شدن در Scotiabank Saddledome در روز یکشنبه.

“که بود” گفت: تئودور که به ضرب گلوله منحرف کردن شعله های آتش رو به جلو اندرو Mangiapane را می چسبد و به گوشه بالا و پشت حیرت زده شعله دروازه بان دیوید Rittich. “هنگامی که یک تیم روابط آن تا اواخر, اگر هر چیزی که شما نمی خواهید را به هر کسی در این بخش امتیاز. این یک خوش شانس, بازی, اما این یک بازی بزرگ. گاهی اوقات شما فقط آن را پرتاب به خالص و چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

نیک هولدن تا به حال یک هدف و کمک به شوالیه طلایی (38-24-8) که به دست آورد نقطه بالا در اقیانوس آرام بخش بیش از بیکار Edmonton Oilers (37-24-8).

سازمان دیده بان | همه زن خدمه تماس شوالیه برنده بیش از شعله های آتش:

تاریخچه ساخته شده بود در روز یکشنبه. گوش دادن به بهترین تلفن های موبایل از وگاس شوالیه طلایی 5-3 برنده بیش شعله کلگری در Sportsnet اولین بازی NHL به ویژگی های یک زن پخش خدمه. 2:20

“نقاط آنقدر تنگ این زمان از سال به خصوص با بازگشت به عقب در اینجا و سپس ادمونتون [دوشنبه] شب” تئودور گفت. “من فکر می کنم گرفتن برخی از اعتماد به نفس از امشب و ساختمان است که برای رفتن به کلید پایین رفتن کشش.”

توماس Nosek حداکثر Pacioretty و جاناتان Marchessault به یک شبکه خالی نیز به ثمر رساند برای شوالیه طلایی.

ساخت سوم خود را شروع خالص برای Vegas پس از اینکه به دست آورد از Chicago Blackhawks در NHL مهلت تجارت رابین Lehner ساخته شده 19 صرفه جویی به رکورد پیروزی.

‘آن بود که دو امتیاز’

“من هنوز تنظیم کمی” گفت: Lehner که بهبود یافته برای 3-0 با تیم جدید خود را. “این بود که دو امتیاز و ما باید برای حفظ ساختمان. ما مبارزه سخت و هیچوقت آنها را بیش از حد بسیاری از شانس. آنها یک استراحت [در هدف بستن] ساخته شده و خیلی خوب بازی. آن بزرگ بود اما من فکر کردم ما به ما ساختار و مبارزه سخت است.”

میلان Lucic تا به حال یک هدف و کمک به شعله های آتش (36-27-7) که تا به حال برنده سه مستقیم بازی به عنوان روز یکشنبه رقابت با شوالیه.

“تا چند دقیقه از بازی ما دقیقا آنچه که ما نیاز به انجام” Lucic گفت. “این فقط یک رابطه جنسی خشن نکته ما را چوب درست در زیر نوار. منظورم این است که او شاخه های که 100 بار تضمین می کنم شما آن را در 99 از 100 پس از آن فقط یک دشوار پس از کار خودمان را در بازگشت به بازی پس از پایین بودن 3-0.”

دیلون Dube و متی Tkachuk نیز به ثمر رساند برای کلگری.

“ما مبارزه از خود منجر شود و من فکر می کنم برخی از چیزهای خوب امشب ما رو ساخت که,” Dube گفت. “هیچ وقت به ساکن در این زمان از سال با چه تنگ است.”

Rittich مشکلات در خانه یخ ادامه داد: به عنوان او در زمان از دست دادن پس از توقف 27 از 31 عکس او مواجه شده است. پس backstopping شعله های آتش به یک 4-2 برنده بیش از تورنتو افرا برگها در خانه on Dec. 12, Rittich رفته 0-6-1 در گذشته خود هفت شروع می شود در Saddledome.

Nosek را باز کرد به ثمر رساند در 5:24 دوره اول زمانی که او سپرده ارتجاعی گذشته Rittich که متوقف اولیه شات رایان نفره.

وگاس رفت تا 2-0 در 11:49 علامت از اولین زمانی که هولدن در زمان عبور از نیک عموزاده و جامعی یک شات سریع گذشته Rittich.

کلگری به نظر می رسد به جلو و در یک در 15:50 وقتی Mikael Backlund swatted ارتجاعی گذشته Lehner اما هدف مجاز بود پس از تکرار نشان داد Backlund با دخالت Lehner قبل از به ثمر رساند.

“بعد از ما تا به حال که مجاز تداخل هدف ما خیره شد به forecheck آغاز شده به بدن و شروع به برنده شدن بیشتر جن جنگ و احساس کردم که آنچه ما انجام می دهند در 15 دقیقه اول بازی” Lucic گفت.

Pacioretty قرار دادن بازدید کنندگان تا 3-0 با قدرت-بازی بازی های نشانگر در 3:39 دوم زمانی که او یک بهنگام عبور از ویلیام Karlsson گذشته Rittich.

شعله های آتش و سپس بسیج با اهداف Lucic در 8:23 توسط Dube کمی بیش از هشت دقیقه بعد. پس از Lucic جامعی یک شات از طریق Lehner پاها Dube ضرب و شتم وگاس netminder با یک شات تنها بیش از مسدود کننده در طول یک مرد استفاده برای شعله های آتش.

Tkachuk کشیده شعله های آتش حتی با سه دقیقه باقی مانده در مقررات هنگامی که او در زمان عبور از Mangiapane برداشته و یک پشت دست ضربه زدن شات گذشته Lehner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>