گلف می پیوندد و بیس بال و فوتبال در کره جنوبی به عنوان ورزش رزومه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

گلف پیوست بیس بال و فوتبال روز پنج شنبه به عنوان ورزش در کره جنوبی است که در عمل است.

زنان KLPGA قهرمانی آغاز شده و با سه بازیکن — Bae Seon-woo, Kim کاراکتر-young2 و هیون Se-lin — در بالای قهرمانان در 5-تحت 67. سه بازیکن بیشتر شد یک شات پشت سر گذاشت.

این مسابقات در حال بازی بدون فن و با بازیکنان با استفاده از دست عفونی و اجتماعی زیر-فاصله گرفتن قوانین است. ویلچرهای عینک ماسک و بازیکنان اجازه داده شد به بازی بدون آنها.

دفاع از قهرمان چوی Hye-jin (69) دو سکته مغزی به عقب. مانند بسیاری از بازیکنان او نمی دانست که چگونه واکنش نشان می دهند با گالری و بدون تشویق.

“من birdied سوراخ اول و من نمی دانم که چگونه من باید آن را جشن می گیرند,” او گفت: کره جنوبی آژانس خبری Yonhap. “من ساخته شده یک عقاب و من فقط آن را نگه داشته به خودم.”

سازمان دیده بان | برجسته از دور 1 از KLPGA قهرمانی:

سازمان دیده بان برجسته از دور اول 42nd KLPGA قهرمانی از Lakewood باشگاه های کشور در ینژو کره جنوبی. 8:34

چوی گفت: بدون طرفداران این بازی شد سریعتر و آسان تر به تمرکز بر.

سوم-رتبه Park Sung-hyun (73) بود و شش عکس در پشت. شماره 6 کیم Sei-جوان (74) تا به حال حتی یک روز سخت تر در لیکوود باشگاه های کشور در پایان هفت سکته مغزی بازگشت.

چهار دور از KLPGA قهرمانی هستند که به صورت زنده و در دسترس بر روی تقاضا در CBCSports.ca. سازمان دیده بان دور دوم زنده در روز جمعه در 2 p. m. و و encore جریان در 9 a. m. ET..

همچنین اتصال به CBC-تلویزیون و CBCSports.ca در شنبه 1 p. m. و به rewatch گلف از سال 2016 المپیک ریو در هفته ما نشان می دهد بازی های المپیک پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>