شناخته شده بدنسازی زنجیره ای GoodLife Fitness بسته است همه آن مکان در سراسر کانادا بلافاصله موثر در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“به عنوان ویروس همچنان به گسترش در جوامع در سراسر کانادا ما را ساخته اند دشوار است اما مهم تصمیم به بستن تمام GoodLife باشگاه های بدنسازی در سراسر کانادا موثر بلافاصله گفت:” بیانیه ای آنلاین یکشنبه شب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 313 کانادایی مبتلا به کروناویروس ارشد بهداشت افسر می گوید:

این شرکت می گوید آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن به کارگران برای دو هفته آینده به “کمک به کاهش بار مالی این تغییر فوق العاده ای.”

همانطور که از سهشنبه 17 مارس عضو پرداخت خواهد شد و به حالت تعلیق درآمد. عضویت شده اند که به طور کامل پرداخت خواهد شد منجمد با تاریخ انقضای تحت فشار قرار دادند.

معلوم نیست که این شرکت قصد دارد در روز بازگشایی.

شیوع کروناویروس: وزرای آدرس مسافرت های بین المللی نگرانی می گویند تمرکز اصلی این است که برای حفظ کانادایی امن

شیوع کروناویروس: وزرای آدرس مسافرت های بین المللی نگرانی می گویند تمرکز اصلی این است که برای حفظ کانادایی امن

“ما مشتاقانه منتظر بازگشایی درهای ما به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و استقبال هر کس به عقب” این شرکت اعلام کرد.

در این میان آن است که کار بر روی “دیجیتال در صفحه اصلی گزینه های تناسب اندام” برای اعضای آن است.

با بیش از 300 مکان در سراسر کانادا, GoodLife Fitness دارای یک بخش اختصاص داده شده بر روی وب سایت خود را با پرسش و پاسخهای متداول در مورد رمان coronavirus ترسیم آنچه در آن انجام شده بود برای جلوگیری از گسترش آن و همچنین به عنوان آنچه که به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد باید یک مورد از این ویروس توان به یکی از آن ورزشگاه.

ادامه مطلب: Coronavirus: کدام ورزشگاه در کانادا اقامت باز ؟ در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم

پیشتر در روز یکشنبه کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: حداقل 313 کانادایی تشخیص داده شده اند با COVID-19 با موارد تایید و یا فرض در هر یک از 10 استان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین گفت که کانادایی ها نیاز به “قوی عمل” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“با موارد به سرعت در حال افزایش در کانادا به خصوص در بریتیش کلمبیا انتاریو و آلبرتا پنجره ما به پهن کردن منحنی اپیدمی باریک است” تام گفت که COVID-19 “یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی.”

— با فایل های جهانی, خبرنگاران, کری Breen, David, لائوس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر