اوباما در کنگره وحدت ملی برای مقابله با Ocasio-کورتز اوضاع ناسزا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تشکر. تد Yoho روز چهارشنبه عذرخواهی به شدت برای مقابله با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز در خارج از کنگره در اوایل این هفته را تکذیب کرد اما او با استفاده از ناسزا به آدرس کنگره.

“من افزایش به عذرخواهی ناگهانی شیوه ای از مکالمه من با همکارم از نیویورک است. درست است که ما مخالف سیاست ها و سند چشم انداز برای امریکا اما این بدان معنا نیست که ما باید بی احترامی,” Yoho گفت: در یک اتفاق نادر طبقه گفتار به آدرس یک موضوع شخصی با دیگری داشتند ،

کناره گیر جمهوریخواه فلوریدا آمده بود تحت بررسی برای گزارش مقابله با نیویورک از حزب دموکرات در مراحل کنگره آمریکا روز دوشنبه زمانی که او berated او برای نظرات او می خواهم در مورد چگونه فقر و افزایش بیکاری منجر به افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک است.

Ocasio-کورتز بعد گفت: عذرخواهی شد ناکافی اشاره کرد که Yoho بود منحرف سرزنش و امتناع از عذرخواهی برای آنچه که او به او گفت.

“من نمی خواهد آموزش برادرزاده من و افراد جوان که در حال مشاهده این عذرخواهی و آنچه را که آنها باید یاد بگیرند به قبول. Yoho است امتناع مسئولیت” Ocasio-کورتز در توییتر نوشت.

پرسید: اگر Yoho تا به حال شخصا عذرخواهی سخنگوی جمهوریخواه فلوریدا گفت: “من باور نمی کنم آنها سخن گفته است.” Yoho کوتاه طبقه سخنرانی نیست به طور خاص ذکر Ocasio-کورتز با نام تماس با او تنها “همکار من از نیویورک است.”

Yoho به نام Ocasio-کورتز “نفرت انگیز” هنگامی که او راه می رفت گذشته او در مراحل کنگره با توجه به یک خبرنگار برای روزنامه هیل که شاهد تبادل. Yoho سپس به او گفت: “شما از خود گوشی داشته باشید.”

Ocasio-کورتز گفت: Yoho او بود که “بی ادب” و سپس به قدم زدن. Yoho شد و پس از آن شنیده های خبرنگار گفت: “F—ing b—-.” دفتر خود را تکذیب کرد و گفت او ساخته شده آن خاص سخنان و گفت: او با گفتن کلمه “bulls—.”

صحبت کردن در این خانه طبقه, Yoho دوباره رد او با استفاده از ناسزا به مراجعه به Ocasio-کورتز.

“حمله به فحاشی و کلمات منسوب به من فشار بودند هرگز صحبت به همکاران من و اگر آنها تعبیر که راه من عذرخواهی خود را سوء تفاهم” Yoho گفت.

طبقه سخنان آمده پس از چندین دموکرات ها از جمله رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.), به نام Yoho به عذر خواهی برای رفتار خود نسبت به عضو دیگر.

Yoho نیز تا به حال یک جلسه خصوصی با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) در روز سه شنبه.

مدت کوتاهی پس از Yoho صحبت در طبقه Hoyer خطاب به مجلسی برای تشکر از فلوریدا جمهوری خواه خود را برای عذرخواهی.

“من امیدوارم که آقای Yoho احساس می کند که عذرخواهی صمیمانه. و من امیدوارم که همه ما را به درس فکر می کنم قبل از اینکه ما صحبت می کنند و بنابراین به شدت به یک دیگر” هویر گفت.

فلوریدا جمهوری خواه همچنین با استفاده از طبقه سخنرانی برای دفاع از خود را در “شور” با موضوع فقر و گفت خانواده اش بیش از حد تلاش کرده بود از نظر مالی و در زمان نیاز به کمک های فدرال برای مواد غذایی است. او گفت: مردم باید “نمی تواند تشویق به شکستن قانون است.”

“من نمی توانم عذر خواهی برای من شور و شوق و یا برای دوست داشتن من خدا خانواده من و کشور من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>