ایران وارد قانونی فرای بیش از فلوریدا رای-با-ایمیل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Ronna McDaniel

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel. | پل Sancya/AP Photo

تالاهاسی — جمهوریخواهان به دنبال پیوستن به یک ریسک بالا حق رای نبرد در فلوریدا این ادعا که حزب دموکرات-تراز گروه ها با استفاده از coronavirus شیوع به عنوان بهانه ای برای حمله کردن قوانین رای دادن.

جمهوری خواه کمیته ملی حزب جمهوری خواه از فلوریدا ملی و جمهوری خواه کنگره روز پنج شنبه پرسید: یک قاضی فدرال برای اجازه به دخالت در طرح دعوی در دادگاه علیه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه و دولت و انتخابات محلی مقامات.

تبلیغات

“دموکرات هرگز اجازه یک بحران به هدر و آنها با استفاده از یک بیماری همه گیر به طور کامل از بین بردن یکپارچگی ما در انتخابات” RNC رئیس Ronna McDaniel گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. مورد او گفت: “در معرض فلوریدا به تقلب احتمالی.”

یک گروه از فلوریدا رای دهندگان دموکرات فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا و دیگر دموکراتیک متمایل به سازمان واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در تالاهاسی در اوایل ممکن است. مورد به دنبال پرتاب کردن دولت رای-بازگشت مهلت و قوانین محدود کننده که مجاز به جمع آوری رای توسط ایمیل آراء و بازگشت آنها به انتخابات محلی دفاتر.

حزب جمهوری خواه از فلوریدا رئیس جو Gruters به نام طرح دعوی در دادگاه “اقدام به سرقت رای به عنوان بسیاری که ممکن است در رئیس جمهور تهمت اصلی دولت است.”

اولویت های ایالات متحده آمریکا رئیس پسر سیسیل اخراج بازگشت.

“حتی در میان بهداشت جهانی بحران هستهای است متوسل به استفاده از سرکوب رای دهندگان به عنوان یک تاکتیک برای پیروزی در انتخابات” سیسیل در بیانیه ای گفت. “این شرم آور است که آنها را هماهنگ ملی تلاش است که نیروی آمریکایی ها برای انتخاب بین سلامت خود و خود رای.”

در شکایت شاکیان در پشت طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که رای دهندگان و انتخابات مقامات روبرو خواهد شد چالش های لجستیکی در ماه نوامبر از جمله بی سابقه ای افزایش تقاضا برای پست الکترونیکی-در آراء و کمبود نظرسنجی کارگران و انتخابات هیات به عنوان کشور همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شکایت معتقد است که coronavirus باعث می شود دسترسی به غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری به طور فزاینده مهم است که دولت قانون در حال حاضر تحمیل موانع مهم است که تجاوز در فلوریدا رای دهندگان حقوق.

پر کردن چالش های اساسی دولت در انتخابات بعد از دریافت آخرین مهلت برای ارسال برگه های رای با این استدلال که برگه های رای شهریور روز انتخابات باید محسوب می شود. شاکیان همچنین ادعا می کنند که هزینه مورد نیاز برای ارسال برگه های رای به مقدار یک نظرسنجی مالیات و که یک رای دهنده-کمک ممنوعیت تحمیل محدودیت های غیر منطقی در گفتار و راست از انجمن.

اولویت های ایالات متحده آمریکا حمایت یک شبیه کت و شلوار در پنسیلوانیا یکی دیگر از میدان نبرد دولت در ماه گذشته.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رابرت Hinkle برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه در مورد در صبح روز جمعه که در آن او می رود به نظر تحکیم اولویت های ایالات متحده آمریکا طرح دعوی در دادگاه با شکایت مشابه آورده شده توسط گروه های دیگر از جمله رویای مدافعان, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده پس از تیراندازی از نوجوان Trayvon Martin.

شاکیان در رویای مدافعان طرح دعوی در دادگاه عبارتند از سالمندان رای دهندگان که گفت: آنها نمی رای در مارس 17 اولیه ریاست جمهوری زیرا آنها می ترسیدند که در معرض coronavirus.

جمهوریخواهان در فلوریدا به مدت طولانی در آغوش رای-با-ایمیل و مسئول ساخت آن را آسان تر به بازیگران غیابی در پی هرج و مرج 2000 ریاست جمهوری بازشماری.

اما در هفته های اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رای توسط پست ریاست جمهوری اولیه است صریحا انتقاد از عمل و پیشنهاد کرده است باید آن را به شدت محدود بود.

در یادداشت های حقوقی به دنبال پیوستن به طرح دعوی در دادگاه های RNC و دیگر گروه های جمهوری خواه ادعای آنها “به طور منظم تشویق رای دهندگان به رای دادن-توسط-mail” اما یک دلیل در تضمین این که این عمل انجام شده است در “یک شیوه ای امن و مطمئن.”

این مورد تنها یکی از چندین جریان جنگ حقوقی بیش از رای گیری و حق رای در فلوریدا که برگ برنده برنده با یک حاشیه باریک در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است برنده فلوریدا یک بخش کلیدی از ریاست جمهوری خود را به مناسبت انتخاب مجدد استراتژی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>