توافق قانونگذاران چشم بازگشت به کنگره در اعتراض همه گیر shutdown

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به آمریکا این است که فکر بازگشت به واشنگتن در هفته آینده صرف نظر از اینکه آنها به نام برای رای مستقیم اعتراض دموکراتیک رهبری برنامه های به نگه داشتن قانونگذاران دور از پایتخت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیمار بودن کنار در حالی که بحران بهداشت و درمان با شدت گرفتن و اقتصاد وتکه پارچه مبلی. برایان ماست (R-Fla.) شروع به رسیدن به توافق همکاران این هفته از طریق متن و ایمیل به دریچه ناکامی خود را و زمین ایده بازگشت به سی روز دوشنبه هنگامی که مجلسی در اصل برنامه ریزی شده به reconvene. یکی دیگر جمهوریخواه مجلس درگیر در مذاکرات وجود دارد گفت: تقریبا 20 قانونگذاران شرکت در یکی از متن های زنجیره ای.

ماست که همچنین تحت فشار قرار دادند و این ایده با بدنه رهبری — گفت: او به دریافت پاسخ مثبت از همکارانش تاسف است که ناکامی در یک “زمین تب” در حزب جمهوری خواه کنفرانس به عنوان کمک برای کسب و کارهای کوچک متوقف شده است در سنا تمام هفته.

“من انکار نمیکنم خطرات وجود دارد به عنوان اعضای کنگره در رفتن وجود دارد. اما این چیزی است که انجام وظیفه خود است: خطرات وجود دارد اما شما این کار انجام می شود به هر حال” گفت: دکل جنگی کهنه که از دست هر دو پای خود را در افغانستان خدمت. “اگر شما نمی توانید می گویند کنگره در حال کار در فوریت است که مردم ما باید در حال حاضر, پس از آن ما نیاز به بازگشت بلافاصله.”

این تفکر در میان این گروه از جمهوری خواهان این است که اگر کارکنان بیمارستان اولین پاسخ دهندگان و فروشگاه مواد غذایی کارکنان مشغول به کار هستند بنابراین باید قانونگذاران و آنها نگران اپتیک اگر آنها از کنگره برای یک دوره طولانی از زمان.

“اعضا می خواهید به بازگشت و آن را روشن آنها در محل کار گفت:” مذاکرات مجلس درگیر در بحث. “چرا ما اینجا نشسته در خانه و خواندن در مورد چه خبر است؟”

این تلاش شامل رتبه و فایل جمهوری خواهان از جمله هر دو میانه رو و محافظه کار تندرو. عربستان رهبری نیز نزدیک شده است در مورد این ایده با توجه به خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) که نمی رد آن در یک مصاحبه.

“من در حال حاضر در مورد آن می دانیم. من به کسی دیروز. ما در تماس با یک گروه از مردم که می خواهند به نام بازگشت,” مک کارتی گفت. “چالش این است که سخنران است برخی از قدرت بیش کنگره در چه باز و چه چیزی نیست. بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که آن را بی خطر است هر کاری که ما انجام می دهیم. اما من فکر می کنم آمریکا و آماده برای بازگشت به کار.”

مک کارتی نیز اشاره کرد که اگر وجود دارد یک معامله در گسترش کسب و کار کوچک کمک های اولیه — که او گفت: مذاکره کنندگان در حال ساخت پیشرفت در بسیاری از قانونگذاران خواهد آمد به هر حال.

“من فکر نمی کنم از آن خواهد شد یک مشکل است زیرا من فکر می کنم مردم در حال رفتن به دریافت نام برای رای دادن به این و من فکر می کنم شما خواهید دید بسیاری از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان, دوباره,” او گفت:.

رهبران در هر دو مجلس سنا و مجلس تصمیم به تاخیر در بازگشت خود را به این کنگره تا حداقل ممکن 4 — تصمیم گیری ساخته شده در مشاوره با کارشناسان بهداشت و درمان در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus در میان قانونگذاران. اعضای متعدد و دستیاران در حال حاضر قرارداد این ویروس و سی صادر کرده stay-در-خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 15.

بازگشت به واشنگتن در اوایل می تواند بیشتر اعضای کارکنان و کنگره کارگران در معرض خطر هر چند برخی از جمهوریخواهان مجلس استدلال می کنند که آنها هنوز هم می تواند حفظ اجتماعی فاصله پروتکل های. ماست به عنوان مثال گفت: اعضای می تواند پوشیدن ماسک یا استفاده از فضاهای بزرگتر در اطراف پایتخت به انجام کار خود را.

“ما می توانیم کار در دفاتر ما. ما می تواند کار ما در جلسه اتاق و نشستن دور از هم. ما کار می کنند در اتاق بزرگتر” گفت: یکی دیگر از ایران داشتند ، “وجود انواع چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.”

تمایل به بازگشت به میان می آید خواستار رشد در ایران به سرعت بازگشایی مجدد اقتصاد و بازگشت کشور به حالت عادی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین مشتاق به حرکت و شنود گذاشته از یک میلیون نیروی کار به کشف ایده های بیشتر.

جمهوری خواهان مضطرب به پشت نیز ممکن است هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها باید “بلافاصله پس از بازگشت به واشنگتن و تصویب قانون برای کمک به خانواده در آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه. “End خود را بی پایان تعطیلات!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>