ایران با تقلا به موفقیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2024

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بندر ملی, Md. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قفل شده است و در سختی انتخاب مجدد نبرد و در عین حال جمهوری خواهان به دنبال موفقیت او در حال حاضر گردان.

آنها در حال بازدید از اوایل اولیه متحده رسیدن به اهدا کنندگان عمده و در یک نمونه — حتی در حال اجرا تبلیغات در آیووا. اما شاید بیشتر آشکار نمایش از جاه طلبی است که بر روی صفحه نمایش این هفته در اینجا در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس یک مراسم از تصویب برای کاخ سفید جزوات مشتاق به استماع قبل از هزاران نفر از فعالان که پشتیبانی می تواند بحرانی پایین خط.

کسانی که با برجسته ترین زبان نقش — یک لیست که شامل امثال معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و تگزاس بهداشت ، تد کروز — به عنوان به احتمال زیاد تا سال 2024 مدعی است. در چهار شنبه شب افتتاح سابق U. N. سفیر نیکی هیلی mobbed توسط طرفداران از جمله یک زن که عینک “نیکی 2024” کلاه بیس بال. هیلی در زمان یک تصویر با زن و امضا کلاه.

پیت صندلی سابق کاخ سفید انتقاد از جورج دبلیو بوش بود و در دست رعایت هیلی دوست دارم متحرک. به نام او که در کنفرانس سالانه یک “زمین آزمایش و اثبات” برای جمهوری خواهان قصد ملی ساختمان مشخصات.

“تد کروزس های نیکی Haleys های مایک Pences هر کسی که به دنبال در سال 2024 به اینجا در غیر این صورت آنها در حال ارتکاب سیاسی قصور. و همین دلیل است که شما در حال دیدن آنها را در اینجا در این هفته گفت:” صندلی سابق ایندیانا ایران, مدیر اجرایی.

اوایل فعالیت تأکید چگونه جمهوری خواهان حتی در اوایل این مقطع شروع به فکر کردن در مورد زندگی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که رئیس جمهور انتخاب مجدد است و راهحل فوری اولویت چهره های برجسته در حزب شروع به موقعیت خود را برای آنچه در آینده.

به عنوان آنها در زمان مرحله در کاورنو Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و مرکز کنوانسیون بازیگران بالقوه 2024 امیدوار بود و اهداف متفاوت است. برخی از مورد استفاده خود را به زبان زمان به صور نیاز به تجدید انتخاب رئیس جمهور و به اکو نوظهور جمهوری خواه موضوع 2020 که enraptured شرکت کنندگان: تهدید سوسیالیستی تصاحب.

در حالی که هیلی صحبت در مورد تطبیق خاموش در برابر رژیمهای سوسیالیستی در طول دوره تصدی خود را در U. N., خانه, ایران کنفرانس رئیس لیز چنی (Wyo) دختر سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور به فریاد به یک مرد در مخاطبان است که فرار کرده بود حکومت کاسترو در کوبا.

دیگران در حال گام برداشتن به برجسته پت مسائل و یا موفقیت است. Pompeo که ارائه سخنرانی شب جمعه است انتظار می رود به تمرکز به شدت در رکورد خود به عنوان وزیر امور خارجه. با توجه به یک فرد آشنا با برنامه ریزی اظهارات Pompeo را توصیف مذاکرات خود را با کشورهای خارجی از جمله کار خود را برای آزادی گروگان آمریکایی از کره شمالی, و نقش او در از بین بردن رهبران تروریستی.

دانشجوی سال اول ایالت میسوری جاش هاولی که کشیده وزوز در ایران محافل به عنوان یک ستاره در حال افزایش در حزب و بالقوه ریاست جمهوری طالب است که انتظار می رود به بحث در مورد “راه راست رو به جلو در بزرگ با تکنولوژی.” کروز که بسیاری بر این باورند خواهد دستمزد یک دوم کاخ سفید پیشنهاد پس از سقوط کوتاه در سال 2016 استفاده از ظاهر خود به ضبط زنده مداخله خود را به تازگی راه اندازی پادکست “حکم.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور نیز در این همایش سخنران لیست برخی از شرکت کنندگان خال خال شد حمل در اطراف خود کتاب. در حالی که بسیاری از شناور پسر رئيس جمهور به عنوان یک آینده نگر 2024 نامزد افراد نزدیک به او اصرار او هیچ علاقه ای.

پنس در ضمن در زمان خارج از نظارت دولت در واکنش به شیوع کروناویروس به آدرس کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر.

آن است که هیچ حادثه ای است که CPAC تبدیل به یک stomping زمین برای کسانی که با جاه طلبی های ریاست جمهوری: بسیاری بر این باورند که مبنی به کمک به منجنیق مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید است. نیویورک تاجر برای اولین بار شروع به حضور در این رویداد در سال 2011 طولانی قبل از او گرفته شد به طور جدی به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن شد به طور منظم آوردن زیادی همراهان و هاله که در طول زمان کمک کرده و به نوبه خود او را به یک محافظه کار مورد علاقه.

تهمت بود فقط آخرین در یک خط طولانی از چهره های جمهوری خواه که ریاست جمهوری پیشتاز در CPAC. پس از آن — کالیفرنیا فرماندار رونالد ریگان ساخته شده و اولین حضور خود را در کنفرانس در سال 1974 و به عنوان رئیس جمهور بیش از یک دهه بعد او را به سخن گفتن است که بازگشت به این کنفرانس یک “فرصت برای ‘رقص با یکی که brung بله.'”

اندی Surabian یک استراتژیست جمهوری خواه که مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین گفت: همایش “می دهد پتانسیل آینده نامزدها یک فرصت نادر برای ایجاد احساس پایدار در ایران پایه است.”

“فقط درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Surabian اضافه شده است.

هنگامی که برگ برنده برای اولین بار شروع به نشان دادن تا در این کنفرانس آن را “به نظر می رسید مانند یک تازگی عمل” گفت: صندلی سابق جورج دبلیو بوش aide. “اما در اینجا ما هستند. او نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او رئیس جمهور Donald J. Trump و آن را در اینجا آغاز شده در CPAC.”

اوایل سال 2024 فعالیت نکرده اند و محدود به CPAC. آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه است به تیتر یک نیوهمپشایر سیاسی شام در ماه مه. پنس ساخته شده است چندین سفر به کارولینای جنوبی در سال گذشته حتی اگر دولت اوراق آن سال 2020 به توافق اولیه و نمی خواهد که یکی دیگر تا 2024.

و قبل از ماه گذشته, آیووا, قفقاز, ایالت فلوریدا, ریک اسکات ابرو مطرح شده که او غیر معمول چهره به دوربین تلویزیون تبلیغ در دولت که در آن او است مورد حمله بر جو بایدن و در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مت و چمن و جمهوری خواه کنگره از نامزد جدید Hampshire دور در CPAC گفت: او شده است در تماس با برخی از پتانسیل 2024 مدعی است. او گفت که او نمی شود جای تعجب نیست اگر در اوایل فعالیت دولت رمپ به زودی پس از سال 2020 انتخابات.

چمن دراز مدت عمل در دولت است که برای یک زمان خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: توصیه می شود داوطلبان این است که به “تمرکز بر رئیس جمهور انتخاب مجدد برای اولین بار.”

اما او افزود: “آن را هرگز خیلی زود به دوستان.”

سابق میشیگان در کنگره تادئوس McCotter یک محافظه کار رادیو نمایش میزبان که برپا کوتاه 2012 کاخ سفید پیشنهاد ارائه شده یک کلمه از احتیاط برای ساخت آن تا سال 2024 دور. شما نمی خواهید به نگاه بیش از حد مشتاق در حالی که یک رئیس جمهور نشسته است که هنوز هم در حال اجرا برای انتخاب مجدد او گفت:.

کنگره سابق به یاد می آورد برخی از مشاوره او یک بار شنیده ام از یک دوست.

“اگر میخوای کمپین,” او گفت: “به نظر نمی آید مانند شما در حال مبارزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>