رای دهندگان در کالیفرنیا و ویسکانسین انتخاب اعضای جدید کنگره در انتخابات ویژه شنبه شب که ارائه خواهد شد یکی از اولین شاخص از رای دهندگان را به خلق و خوی از coronavirus گریبانگیر این کشور است.

این مناطق عبارتند از حومه لس آنجلس نوسان صندلی که دموکرات بدبختانه در سال 2018 و قبلا رقابتی منطقه در ویسکانسین که منتقل قاطعانه به جمهوری ستون. هر دو طرف در حال مشاهده نتایج نزدیک برای برگ های چای است که درباره آن حزب رای دهندگان بیشتر انگیزه این سال ها و همچنین نحوه انتخابات انجام شده در درجه اول از طریق پست الکترونیکی انتخابات را کرایه جلوتر از دراماتیک گسترش رای گیری غایب انتظار برای انتخابات عمومی.

جمهوری خواهان به راحتی برگزار می شود بر روی یک منطقه روستایی در شمال غربی ویسکانسین خالی سابق ایران در کنگره شان دافی. بیشتر گفتن نبرد است که در کالیفرنیا 25 منطقه که در آن دموکرات هستند در معرض خطر از دست دادن یک صندلی آنها به آسانی دو سال پیش. نظر سنجی در آنجا در 11 p. m. به وقت شرق.

دولت دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت است تربیع خاموش در برابر جمهوری خواه مایک گارسیا سابق نیروی دریایی هوانورد. برنده خواهد شد موفق سابق تشکر. کتی هیل (D-کالیفرنیا.) که استعفا داد و در اواخر سال گذشته پس از اعتراف به نامناسب رابطه جنسی با یک کمپین کارمند.

هر چند دموکرات باید یک رای دهندگان ثبت نام استفاده از حدود 30,000, بحران بهداشت و درمان ایجاد کرده است شرایط را برای یک توافق ناراحت است. مشارکت مردم در انتخابات است در مسیر به پیش افتادن اخیر انتخابات ویژه در منطقه اما رای دهندگان اریب و کمتر متنوع و نتیجه مطلوب تر به جمهوری خواهان.

دموکرات ها در حال آماده سازی به بازیگران به عنوان از دست دادن یک اتفاق ناشی از یک بسیار غیر قابل پیش بینی سیاسی محیط زیست و طولانی ابر تپه رسوایی. اما جمهوری خواهان امیدوارم که این مسابقه یک منادی از توانایی خود را به پنجه به برخی از حومه قلمرو آنها را از دست داده آخرین چرخه.

هیلاری کلینتون برنده این منطقه که از دهانه شمال لس آنجلس و حومه با 7 امتیاز و تپه رییس جمهوری استیو نایت با 9 امتیاز در سال گذشته است. اما دموکرات ها هنوز هم دنباله جمهوری خواهان در بازگشت آراء با توجه به برگه از سیاسی داده Inc., دو حزبی رای دهندگان تجزیه و تحلیل داده ها شرکت می باشد. از حدود 140,000 آراء ارائه شده توسط سه شنبه بعد از ظهر 43 درصد از آنها از ثبت نام جمهوری خواهان و فقط 37 درصد از ثبت نام دموکرات.

در دور اول رای گیری برگزار شد در همان انتخابات به عنوان دولت سه شنبه اولیه ریاست جمهوری در مارس 3, اسمیت با 36 درصد آرا به پایان رسید اما آمد دور از عقد مسابقه با اکثریت آرا. گارسیا شکست شوالیه سابق کنگره برای مقام دوم و یک نقطه در انتخابات 25 درصد به 17 درصد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه محبوب در منطقه یک اخیر دموکراتیک داخلی بررسی خود را در بر داشت favorability رتبه های زیر آب توسط دو رقمی — اما او هنوز هم وارد شده خود را به مسابقه. او تایید گارسیا از طریق توییتر و سپس به waded حزبی مجادله بر آخرین لحظه باز کردن یک فرد رای گیری در ایستگاه دموکراتیک متمایل منطقه از منطقه است.

“آنها در حال تلاش برای سرقت یکی دیگر از انتخابات” او نوشت: در یک شنبه جیر جیر. “این همه تقلب کردن وجود دارد. این رای باید به حساب نمی آید. کلاهبرداری!”

حتی اگر او از دست می دهد امشب اسمیت هنوز هم چهره گارسیا در نوامبر مسابقه برگشت. حزب استراتژیست اصرار دارند که خواهد بود آسان تر به دلیل صعود دموکراتیک رای دهندگان را به نوبه خود برای انتخابات ریاست جمهوری.

در ویسکانسین 7 منطقه جمهوریخواه دولت سناتور. تام تیفانی ضرب و شتم دموکرات Tricia Zunker یک مدرسه محلی رئیس جمهور هیئت مدیره و عضو Ho-Chunk ملت است. او به رهبری 57 درصد به 43 درصد بیشتر از آرای شمارش آخرین سه شنبه شب.

منطقه تحت پوشش گسترده گستره شمال ویسکانسین و در زمان یک چرخش به راست در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آن با 20 امتیاز که سال; میت رامنی برنده آن تنها با 3 امتیاز در سال 2012. دافی سابق واقعیت تلویزیون ستاره استعفا داد و در ماه سپتامبر با استناد به خانواده مسائل مربوط به سلامت.

نه حزب انتظار هیچ شگفتی اما دموکرات ها امید به اینسو انسو جمع کردن چیزی از حجم خود را از دست دادن. انتخابات ارائه می دهد یک فرصت برای گرفتن درجه حرارت از یک, white, working-class منطقه در یک کلید ریاست جمهوری, دولت شش ماه از روز انتخابات.

دافی برنده انتخاب مجدد با 22 امتیاز در سال 2018 و خصوصی برخی از استراتژیست های دموکرات احساس تک رقمی دست دادن با Zunker خواهد بود تشویق هر چند آنها هشدار داد و آن را سخت به قیاس بسیار ویژه ای از یک انتخابات برگزار می شود در این میان یک بیماری همه گیر.

نبراسکا نیز برگزار مقدماتی در سه شنبه شب از جمله در swingy 2nd District صندلی که شامل اوماها (روباز انتخابی). کارا ایستمن 2018 دموکراتیک نامزد برنده یک شانس در یک مسابقه برگشت با ایران در کنگره همین بیکن.

بیکن یک بازنشسته نیروی هوایی سرتیپ اولین انتخاب در سال 2016 فقط محدود امن او گشتند آخر چرخه در برابر ایستمن که زد به عنوان یک بی شرم مترقی است.

در اولیه ایستمن جای کسی را گرفتن ان Ashford یک بازرگان و همسر سابق Rep. براد Ashford (D-Neb.), متوسط برگزار شد که صندلی برای یک مدت قبل از بیکن سرنگون او در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه تنها دو امتیاز و دموکرات ها طرح برای سرمایه گذاری بیشتر در مسابقه این سال است. پس از شبکههای 40 کرسی در midterms آن است که یکی از معدود باقی مانده فرصت های توهین آمیز.

همچنین در رای گیری در نبراسکا: GOP بهداشت ، بن Sasse که گاهی اوقات-مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد که به راحتی شکست ضعیف بودجه چلنجر مت Innis که آمار فعلی برای اینکه به اندازه کافی حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در هر سه متحده آن را انتظار می رود که ایمیل آراء را به حساب سهم قابل توجهی از رای دادن. اما وجود حوزه های رأی گیری در سه کشور روز سه شنبه برای رای دهندگان که آرزو به پای صندوق های رأی رفتند در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im