اوباما و دریافت ‘مثبت دریافت’ از مغلوب ساختن پیشی جستن در انعطاف پذیر کمک به کشورهای

جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و پیشنهاد از سوی دیگر ، جان کندی در هفته گذشته به دولت و دولت های محلی انعطاف پذیری بیشتر وقتی که می آید به هزینه های فدرال دلار از coronavirus نجات بسته است. اما کاخ سفید ممکن است بیشتر پذیرای.

یک تعداد انگشت شماری از اوباما و ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران ارشد خود را در کاخ سفید در روز سه شنبه برای بحث در مورد کوروناویروس کمک و کندی گفت: زمانی که او در توصیف خود قانون او “رو بسیار مثبت دریافت.”

“من از رئیس جمهور و جارد کوشنر در یک تماس بیش از آخر هفته به بحث در مورد آینده بیش و تبادل نظر من لایحه” کندی به خبرنگاران گفت: پس از این نشست است. “ما تن به تن این لایحه ما صحبت در مورد محاسن آن است.”

تحت کندی پیشنهاد متحده و دولت های محلی می تواند با استفاده از 150 میلیارد دلار اختصاص داده شده در مراقبت عمل برای هزینه های عملیاتی که به طور مستقیم مرتبط به کوروناویروس. پول نمی خواهد بود قادر به رفتن به سوی یک دولت صندوق بازنشستگی — یک منطقه از نگرانی برای بسیاری از جمهوری خواهان.

“اگر شهرداری یک سیستم ابزار و لوازم برق — مردم نمی توانند پرداخت برای برق در حال حاضر — شهرداری است و نه به قطع مردم ما است. اما از سوی دیگر آنها رو به پرداخت برای برق” کندی توضیح داد. “بنابراین آنها می خواهند جریان نقدی است.”

یک مقام ارشد دولت رسمی تایید کاخ سفید است “کاملا علاقه مند” در این لایحه است.

کندی اضافه کرد که او رئیس جمهور خواسته به صحبت می کنند با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در مورد ایده و انتظار برای شنیدن از کاخ سفید در مورد جزئیات بیشتر در روز بعد یا بیشتر.

در علاوه بر این به مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه شامل خزانه داری وزیر استیون Mnuchin کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany و مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر.

ایران Sens. تیم اسکات از کارولینای جنوبی, Marsha بلکبرن از تنسی کوری گاردنر از کلرادو جان Boozman از آرکانزاس و دن سالیوان از آلاسکا نیز حضور داشتند.

“این یک مولد نشست. ما حداقل پیشرفت یا کودک گام به سوی داشتن یک قطعنامه است که باعث ایجاد انعطاف پذیری بیشتر,” اسکات گفت. “برای من به عنوان مهم به عنوان پیشرفت در موضوع مسئله اساسی است که با داشتن guardrails.”

مجلس سنا خواهان تقسیم شده اند بیش از چگونه به رویکرد ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی با ابراز نگرانی در مورد افزایش ملی کسری بودجه و پول گرفتن سوء استفاده.

آمریکا در حال هل دادن سخت برای کمک بیشتر رونمایی جدید بسته نجات سهشنبه که شامل 875 دلار میلیارد دلار به صورت پول نقد برای دولت و دولت های محلی.

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) خواست سهشنبه برای “ممیزی” چگونه پول در مراقبت عمل بسته است که صرف استناد به گزارش های خبری که مجلس قانونگذاری آلاباما قصد دارد به استفاده از برخی از پول برای یک خانه ملت.

“من فکر می کنم که رفتن در سراسر کشور” گراهام گفت. “من فکر می کنم آن را می خواهم واجب بودن همه ما به نوعی از انجام ممیزی از آنچه در فاز سه به نظر می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر