دولت برنده به اتفاق آرا موافقت به تصویب اضطراری COVID-19 قانون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دولت برنده به اتفاق آراء رضایت به سرعت تصویب قوانین اضطراری برای آزاد کردن $82 میلیارد دلار برای کمک به کانادایی آب و هوا COVID-19 بحران است.

پس از یک روز از زمان مذاکرات نمایندگان مجلس شروع بحث این لایحه در ساعت اندکی از صبح با یک رای گیری برنامه ریزی شده در عرض چند ساعت.

حرکت های ارسال شده به بلندگو اعلام کرد خانه را حل و فصل خود را به یک کمیته برای بیش از یک ساعت در نظر گرفتن این موضوع با اعضای گرفتن به مدت پنج دقیقه برای سوال و خواهد بود تا زمانی موکول مارس 20 بعد از خواندن سوم است.

ادامه مطلب: Coronavirus کمک بیل مذاکرات ادامه, توافق در اصل رسید: منابع

شروع هفته مارس 30 وزیر اقتصاد را یک هفته ای دوبار گزارش همه اقدامات انجام شده به همه گیر خواهد شد و در آوریل 20.

کمیته امور مالی آغاز خواهد شد بررسی COVID-19 پاسخ اضطراری قانون ظرف شش ماه از روزی که آن را دریافت تاییدیه سلطنتی و گزارش یافته های آن به خانه بعد از 31 مارس سال آینده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این حرکت همچنین گفت که مگر سخنران دریافت اخطار از خانه رهبران هر چهار به رسمیت شناخته شده احزاب آن باقی خواهد ماند تا زمانی موکول تاریخ آینده است.

این خانه در اصل برنامه ریزی شده برای نشستن سه شنبه صبح بود که با تاخیر به عنوان احزاب ادامه داد: مذاکرات در این لایحه است. اخبار جهانی گزارش اولین دوشنبه که این قانون در اصل مجموعه ای برای معرفی به خانه موجود گسترده قدرت های جدید برای دولت است.

محافظه کاران مطرح اعتراض به آنچه آنها لقب لیبرال “قدرت گرفتن” که منجر به اواخر شب بحث و ساعات اولیه روز شنبه.

شیوع کروناویروس: بلوک Quebecois’ Blanchet, انتقاد محافظه کاران برای به تاخیر انداختن COVID-19 امداد لایحه

شیوع کروناویروس: بلوک Quebecois’ Blanchet, انتقاد محافظه کاران برای به تاخیر انداختن COVID-19 امداد لایحه

اورژانس نشسته از مجلس عوام بود به حالت تعلیق در لحظات پس از آن آغاز شد که حزب محافظه کار خودداری کردند در مقررات که به دولت فراگیر قدرت به طور یک جانبه به صرف قرض و تغییر مالیات سطوح بدون موافقت مجلس شورای اسلامی برای آینده 21 ماه.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer گفت: در اوایل روز است که حزب او حمایت اضطراری تلاش برای به دست آوردن پول به کانادا مبارزه با COVID-19 بحران اما مخالفت با هر گونه تلاش توسط دولت لیبرال به گسترش قدرت خود را.

هشدار او قبل از اینکه یک گروه کوچک از 32 جمع نمایندگان مجلس در عوام به بحث و رای قانون برای ارائه $82 میلیارد دلار در کمک های مالی و مالیاتی deferrals به افراد و کسب و کار به عنوان پیشنهاد هفته گذشته توسط دولت برای مقابله با COVID-19 و متعاقب آن اقتصادی ویران کردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها برگزار شده به عنوان برنامه ریزی شده. با این حال نشسته بود و فقط شروع زمانی که دولت خانه رهبر پابلو رودریگز خواسته است که آن را معلق به طوری که دولت می تواند ادامه مذاکره جزئیات این قانون با مخالفت احزاب است.

ادامه مطلب: ترودو می گوید جارو coronavirus لایحه قدرت مورد نیاز داده شده ‘وضعیت استثنایی’

“کانادایی ها نیاز به حمایت را از این طریق دریافت کنید. سریع” رودریگز توییتی در مدت کوتاهی پس از نشستن به حالت تعلیق در آمد. او گفت: مذاکرات ادامه دارد و انتظار می رود نمایندگان مجلس به reconvene بعد شنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما تقریبا شش ساعت بعد رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet عصبانیت محکوم به تاخیر بیاندازد. اگر دولت نمی تواند این اتفاق رضایت مورد نیاز به تصویب قانون در یک روز به عنوان امیدوار Blanchet نام دولت برای قرار دادن این لایحه از طریق عادی طولانی فرآیند قانون گذاری لازم برای دریافت پول جریان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

او تضمین بلوک پشتیبانی به تصویب این قانون است.

شیوع کروناویروس: Scheer می گوید محافظه کاران می خواهم برای دیدن اقدامات اجازه می دهد برای نظارت پارلمانی در حالی که خانه در شکستن

شیوع کروناویروس: Scheer می گوید محافظه کاران می خواهم برای دیدن اقدامات اجازه می دهد برای نظارت پارلمانی در حالی که خانه در شکستن

عوام در نهایت بازگشت به طور خلاصه پنج شنبه شب به گسترش روز نشسته است. مذاکرات با محافظه کاران بودند برای ادامه و باقی مانده آن را ممکن است که عوام می تواند در عین حال تصویب این قانون تا پایان روز است.

اگر آن را از طریق عوام این طرح برای سنا به تصویب آن توصیه کرد که بلافاصله پس از موافقت سلطنتی.

در یک صبح در کنفرانس خبری Scheer گفت: محافظه کاران تا به حال هیچ موضوع را با کمک بسته های وعده داده شده توسط ترودو در هفته گذشته. اما آنها نمی خواهد به توافق برسند به دولت چک سفید به صرف و مالیات آن را به عنوان خشنود برای تقریبا دو سال به عنوان در ابتدا پیشنهادی در پیش نویس این لایحه مشترک با احزاب مخالف در روز دوشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر گونه گفتگو در مورد دولت جدید قدرت نباید در راه عبور از این کمک بسیار مورد نیاز است.” “کانادایی ها در حال شمارش را بر ما است.”

حتی به عنوان Scheer صحبت شد نخست وزیر جاستین ترودو توییتی که این قانون خواهد بود که “بدون بند 2” نشان می دهد این لایحه نیست متخلف عناصر.

ادامه مطلب: Coronavirus: نزدیک به 1 میلیون کانادایی برای اعمال EI هفته گذشته

در خود کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت خود را, جایی که او باقی مانده خود در انزوا بعد از قرارداد COVID-19, ترودو گفت: دولت در تلاش است تا تعادل نیاز به سرعت عمل برای کمک به کانادایی ها با نیاز به باقی می ماند پاسخگو به مجلس.

“این یک وضعیت استثنایی است که نیاز شدید انعطاف پذیری و سرعت پاسخ توسط دولت قادر به کمک به کانادایی ها و واکنش به یک وضعیت است که ما دیده ایم در حال حرکت است به سرعت هر روز,” او گفت:.

“بنابراین گفت: ما در مجلس که ما یک اپوزیسیون در حال انجام است که کار خود را از ساخت مطمئن شوید که ما در حال برداشتن گام های حق به راه راست.”

شیوع کروناویروس: Scheer تماس در دولت فدرال برای جدا امداد لایحه از دیگر اقدامات

شیوع کروناویروس: Scheer تماس در دولت فدرال برای جدا امداد لایحه از دیگر اقدامات

ترودو دیر رسیدم برای او در کنفرانس خبری چرا که او بر روی گوشی های با رهبران اپوزیسیون.

او گفت: دولت مذاکره “تا آخرین لحظه” برای پیدا کردن یک راه به آن انعطاف پذیری آن نیاز دارد برای دریافت پول به کانادایی’ دست به سرعت در حالی که حفظ “ما نهادهای دموکراتیک و ارزش هایی است که بسیار مهم است برای همه ما.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Blanchet گفت: این بلوک موافقت دولت باید برخی از انعطاف پذیری را به سرعت دریافت کمک مالی به کانادایی ها و کسب و کار بدون نیاز به یاد مجلس در هر زمان — اما که قدرت فوق العاده ای نیاز نمی آخرین طولانی تر از ماه سپتامبر است.

Scheer, در ضمن sidestepped سوال در مورد اینکه آیا محافظه کاران آماده برای رای دادن در برابر اضطراری کمک های اولیه لایحه اگر آن را به رضایت خود را. شکست این لایحه خواهد بود یک رأی عدم اعتماد به نفس برای اقلیت لیبرال دولت و احتمالا باعث یک انتخابات.

این لایحه تنها نیاز به یک حزب حمایت به تصویب عوام در نهایت اما این نیاز به حمایت از هر MP در حال حاضر به توان از طریق قرار دادن در یک روز برنامه لیبرال ها می خواهند.

ادامه مطلب: ترودو پرده $82B در کمک به خانواده ها و کسب و کار در میان coronavirus عدم قطعیت

“امید ما این است که (دولت) به ماندن متمرکز بر ارائه به کانادایی ها نه متمرکز در یک قدرت گرفتن. نه معطوف به خود بی سابقه ای قدرت های جدید,” Scheer گفت.

محافظه کار و موقعیت در این لایحه پیچیده بود توسط یکی از خود را نمایندگان مجلس, اسکات رید که تهدید در وب سایت خود را سهشنبه به نشان می دهد تا در ویکیانبار رغم اینکه یکی از های تعیین شده 11 محافظه کاران بودند که قرار بود به حال و انکار به اتفاق آراء رضایت مورد نیاز برای تسریع در تصویب این لایحه.

نخست وزیر ترودو از دست دادن صبر و شکیبایی با افرادی که نمی عمل اجتماعی فاصله

نخست وزیر ترودو از دست دادن صبر و شکیبایی با افرادی که نمی عمل اجتماعی فاصله

او بعد از اصلاح پست خود را به می گویند که او هیچ اعتراضی به همان روز گذشت از اقدامات امداد ارائه شده نمایندگان مجلس هم به اندازه کافی به خواندن و درک این لایحه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مجلس موکول در مارس 13 حداقل تا 20 آوریل به عنوان بخشی از سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. آن را به یاد می آورد سهشنبه برای مقابله با کمک های اضطراری بسته اما تنها در حدود یک در هر 10 نمایندگان مجلس حاضر در ویکیانبار نشسته حداقل دو متر از هم جدا.

پس از موافقت با تمدید نشسته فراتر از 7 p. m. Scheer شروع به عبور از راهرو به بخش خصوصی صحبت با رودریگز. دو مرد کشیده و کوتاه صحبت کرد و به هر یک از دیگر در یک فاصله امن.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>