فرمانداران مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن که گریه می کند ‘شورش’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فرمانداران از چندین ایالت در سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر ئی اعلام کرد تسلط بر امور خود سهشنبه هل دادن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه از “کل” قدرت به عنوان او به دنبال احیای cratering اقتصاد آمریکا.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک بود شاید بیشتر آوازی خود را سرزنش قویا هشدار سهشنبه که او و مغلوب ساختن پیشی جستن “یک مشکل” اگر کاخ سفید دستور دولت بود بازگشایی شد غایب آلبانی را تصویب.

“اگر او فکر می کند او را برای رفتن به نیروی این دولت یا هر دولت برای این موضوع به انجام چیزی است که بی پروا و غیر مسئولانه است که می تواند انسان را به مخاطره اندازد زندگی به معنای واقعی کلمه” کومو یک دموکرات گفت: “ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “از آنجا که اگر ما نمی بازگشایی به درستی, شما ببینید کسانی که ویروس اعداد تا دوباره و بیشتر مردم خواهد مرد.”

کومو حتی تهدید به اقدام قانونی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “من دستور داد به بازگشایی در راه است که خطر می اندازد بهداشت عمومی” از نیویورک. “ما یک قانون اساسی چالش میان دولت و دولت فدرال و که رفتن به دادگاه و خواهد بود که بدترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد در این لحظه” فرماندار گفت: در یک مصاحبه جداگانه در سی ان ان “روز جدید است.”

کسانی که استرن سخنان آمد پس از رئیس جمهور استدلال دوشنبه که او به تنهایی تا به حال قدرت برای بازگشایی گسترده عصری ایالات متحده صرف نظر از اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط کشور فرمانداران و سایر مقامات محلی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار روزانه اخبار جلسه. “و این راهی است که آن را به به بود. آن را به کل. آن را به کل. و فرمانداران را می دانند.”

رئیس جمهور جارو ادعای برتری مغایر با اصول اساسی قانون اساسی و دیدگاه های دانشمندان قانونی که گذاشته محدودیت های فدرال قدرت با توجه به دسیسه های دولت های ایالتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن درایو برای باز کردن اقتصاد بود ملاقات روز سه شنبه با هشدار یادداشت از دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci که هشدار داد در مصاحبه با آسوشیتد پرس که این کشور بود “هنوز وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات همچنین نشان داده شده خروج از دولت مدیریت از آغاز تا کنون — که تشویق فرمانداران به امن خود را بشدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و اجرای محدودیت های آمریکایی در جنبش.

“این یک مقدار متفاوت فدرال مدل که رئیس جمهور بود و اشاره به نسبت فدرال مدل که او در واقع به کار” کومو با سی ان ان گفت و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین رویکرد “را می سازد هیچ حس. این اسکیزوفرنی.”

رئیس جمهور به زودی با آمریکا در کومو پیشنهاد فرماندار شد ناسپاس.

“کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید دولت مسئولیت مانند جدید بیمارستان تخت هواکش و….” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “من آن را تمام انجام می شود برای او و هر کس دیگری و در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال! که اتفاق نمی افتد!”

رژیم صهیونیستی. ند لمانت کانکتیکات همچنین متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ارسال “پیام مخلوط” با ادعای تسلط بر دولت در سطح تصمیم گیری است.

“فرمانداران در حال تلاش برای صحبت با یک صدای واحد و بگو: این است که زمان را به مطمئن شوید اجتماعی فاصله منظم باقی می ماند. این است که هیچ وقت به چشم ما توپ,'” لمانت یک دموکرات با سی ان ان گفت. “است که می تواند خطرناک باشد.”

با وجود تهمت تمایل به دیکته شرایط کشور را ظهور از شیوع کومو و لمانت پیوست با فرمانداران دلاور, Massachusetts, New Jersey, پنسیلوانیا و رود آیلند در اعلام برنامه جمعه به هماهنگی منطقه ای بازگشایی سواحل شرق.

دولت مدیران در سواحل غرب — از جمله فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نیز دقیق خود را به اشتراک گذاشته پیشنهادات برای شروع به تدریج کاهش محدودیت.

رئیس جمهور تمسخر کسانی که ترتیبات سهشنبه مقایسه وضعیت به سال 1962 در فیلم “شورش در بونتی” که او نشان داد “یکی از فیلم های مورد علاقه.”

“خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بیش از حد آسان است!”

فشرده در مورد اینکه آیا او در واقع درگیر یک “شورش” با همکار خود فرمانداران رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ماساچوست پیشنهاد این امر می تواند احمقانه به هماهنگی بازگشایی تلاش با کشورهای دیگر.

من فکر می کنم برای ماساچوست به نونهالان اینجا بدون گیریم که ما در حال رفتن به گفتگو با ایالات متحده هستند که در اطراف ما در مورد آنچه که هستیم و آنچه ما به طوری که ما مطمئن شوید که هیچ کس چیزی است که باعث ایجاد آسیب ناخواسته برای کسی دیگری آن را فقط می تواند یک ایده بد” بیکر یک جمهوری خواه گفت: در اخبار جلسه.

اما رئیس جمهور همچنین دریافت برخی خوش آمدید, اخبار, از, West Coast, که در آن دو دموکراتیک فرمانداران — کالیفرنیا گاوین Newsom و اورگان کیت قهوه ای — رونمایی از یک سری از بهداشت عمومی معیار استفاده می کنند به بلند خود را متحده اجتماعی فاصله گرفته است.

Newsom مشخص نیست کالیفرنیا روز سه شنبه هنگامی که ظهور کرد و از آن اقامت در خانه سفارش شده است در محل برای نزدیک به چهار هفته است. او قبلا گفته ساکنان باید انتظار ماندن خانه از طریق ممکن است. ارائه خود را نشان داد یک منحنی با افزایش رو به بالا در پایان ماه آوریل باید در کالیفرنیا آسانسور آن زمان محدودیت.

“این مرحله است که در آن علم که در آن بهداشت عمومی — و نه سیاسی — باید راهنمای” Newsom گفت.

قهوه ای گذاشته مشابه سری از معیار زودتر سهشنبه هشدار داد که اگر مقامات احتیاط “آن را نافرجام” و “می تواند منجر به افزایش بوده است.”

استفانی موری و جرمی سفید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>