یونان توریستی بازگشایی به ارمغان می آورد بیشتر عفونتهای اما هیچ اقتصادی نوش دارو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آتن — یونان قمار باز به گردشگران نیست پرداخت.

صنعت گردشگری از ساخت بیش از یک پنجم اقتصادی کشور تولید و به کارگیری حدود یک چهارم از نیروی کار خود را به دولت یونان آن را احساس کمی چاره ای جز به خطر محاسبه شده از باز کردن به بازدید کنندگان است. اما حتی چند مسافران خارجی که شروع به بازگشت کرده اند باعث زنجیره جدید از coronavirus عفونت در حالی که منافع اقتصادی تا کنون خاموش است.

یونان دارای اب و هوای بحران بهداشت و درمان بهتر از بیشتر فقط با 194 مرگ و میر تا کنون نسبت به COVID-19. اما یک چشم انداز مثبت در موارد زیر بازگشایی مرزهای ماه گذشته نشانه ای از چگونه از آن دشوار خواهد بود برای کشورهای در سراسر اروپا برای بازگشت به اقتصادی نرمال. دولت در هفته گذشته سخت تر و یا اعمال محدودیت های جدید در میان هشدارهای از اپيدميولوژيستها در مورد امواج از عفونت تبدیل به مقاصدشان موج دوم.

در دو هفته اول ماه جولای در حدود 530 عفونت های جدید را پیش بینی شده است با بیش از نیم آینده از بازدید کننده های ورودی. که بالاتر از کل تعداد موارد گزارش شده در ماه ژوئن و تقریبا دو ممکن است برای تایید عفونت.

“همه ما می دانستیم که هر دو ما و دانشمندان ما و کارشناسان است که با باز شدن مرزهای ما بود ما یک افزایش جزئی در موارد” گفت: یونان وزیر بهداشت Vassilis Kikilias هفته گذشته است. اما او افزود: “اقتصاد و گردشگری باید برای زنده ماندن.”

دولت یونان شروع به باز کردن از ژوئن 15, چیزی که برای صنعت گردشگری وحشت زده در چشم انداز یک تاج خروس تابستان سخت تحت فشار قرار دادند.

“متاسفانه ما باید انجام دهید به دلیل آن را مانند به نظر می رسد خطر از coronavirus خواهد بود کوچکتر از خطر از اثرات آن بر اقتصاد” گفت: Savvas Pagonakis که صاحب یک هتل در جزیره رودز. “ما باید برای انتخاب coronavirus یا گرسنگی.”

تا کنون اقتصادی تقویت شده است ناامید کننده است. Pagonakis می گوید: برخی از هتلداران آغاز شده و با رزرو در 30 در صد اما که در حال حاضر نصف شده است. “EasyJet از سر گرفته و با شش پرواز مستقیم در هفته کاهش یافته است و این در حال حاضر به سه” او گفت:. هتل ها در سرزمین اصلی در اطراف یک چهارم کامل با توجه به محلی مدیران هتل ها. در ماه ژوئن هوایی مسافری ورود به یونان بودند پایین با 93 درصد فقط 588,186 از حدود 8.4 میلیون سال گذشته است.

Pagonakis انتظار سخت زمستان برای جزایر یونانی به عنوان گردشگری اثرات رکود بخش های دیگر. با تعداد بازدید کننده پایین کشاورزان تامین هتل ها محلی برای مثال ناپاك گوجه فرنگی و هندوانه که آنها نمی تواند به فروش برساند.

دولت در حال حاضر برای سفت کردن برخی از اقدامات برای ورود به کشور است. با روزانه عفونت نرخ فزاینده در کشورهای بالکان که از هفته گذشته همه مسافران با عبور از یونان مرز زمین مورد نیاز بود به منفی نتایج آزمون از گذشته 72 ساعت است. مقامات همچنین تشدید کنترل بر کارگران مهاجر فصلی و تحمیل تنگ تر بازرسی رژیم برای کسب و کارهای محلی به خصوص در سواحل است. آن را نیز ممنوع کرد, جشنواره, یونانی تابستان باید حداقل تا پایان ماه ژوئیه.

سوپر مارکت کارکنان و مشتریان مجبور به پوشیدن ماسک صورت از شنبه, با توجه به مشترک وزرا تصمیم صادر شده در اواخر جمعه و کسانی که با پوشیدن ماسک می تواند جریمه تا €150. پوشیدن ماسک صورت بوده است توصیه می شود اما فقط به آرامی اجرا در حمل و نقل عمومی و تاکسی ها.

“هنگامی که ما باز مرزهای ما اصلا انتظار چنین حضور قوی این ویروس در بالکان در آن زمان این موارد کم بود که یکی دیگر از نشانه ای از چگونه فرار چیزهایی هستند گفت:” استاد میکروبیولوژی Alkis Vatopoulos. “ما همچنین مشاهده میکنیم که با رعایت بهداشت ایمنی قوانین در کشور بسیار آرام است.”

مذهبی تجمعات یکی از نگرانی با هزاران نفر از نمازگزاران با هم بسته بندی شده بدون اجتماعی فاصله در تسالونیکی و آتن در اوایل ماه جولای برای ادای احترام خود را به سنت Paisios.

دولت می گوید که آماده است به reimpose محدودیت در صورت لزوم. وزیر بهداشت Kikilias گفت: وزرا در حال کار بر روی “طرح B محلی مستندات در صورت نیاز” اما این کشور نمی تواند به بازگشت به کامل مستند.

“هیچ کس نباید قفل شده در داخل. ما باید لذت بردن از کشور ما است. آن زیبایی است. آن دریاها. ما باید به ساحل بروید اما اجتناب از جمعیت. این امکان وجود دارد و آن این است که یک شرط لازم است که همه ما باید احترام,” او اضافه شده است.

یونان صنعت گردشگری خواهد بود و عبور از انگشتان دست خود را که بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از کشور بدون جرقه موج دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>