Grenell حرکت به تنزل رتبه دادن به فلین-Kislyak متن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خروجی اطلاعات ملی رئیس ریچارد Grenell می گوید او در روند declassifying برخی از رونوشت از تماس های تلفنی بین سابق و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و روسیه سفیر آمریکا سرگئی Kislyak در دسامبر 2016.

“این [جامعه اطلاعاتی] ندارد تمام متن/خلاصه” Grenell توییتی جمعه. “اما من در حال حاضر آغاز شده declassification برای چند ما دریافت کرده است. آنها باید منتشر شود در کامل ، عمومی سزاوار به آن را ببینید.

Grenell نظر آمد و در پاسخ به تقاضا از خانه هوش رئیس Adam Schiff, که به نام Grenell به تنزل رتبه دادن و انتشار این متن به شدت طلبه تماس های بین فلین و Kislyak — یک قسمت که دارای سوخت بی شمار سیاسی طوفان در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج فلین هفته پس از آن تماس تلفنی برای دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد ماده از آن گفتگو که شامل یک درخواست که روسیه تشدید می شود tit-for-tat با خروجی اوباما تحریم های مربوط به دخالت در انتخابات 2016.

فلین نیز مجرم بعد از آن در سال 2017 برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد کسانی که خواستار هر چند او پس از اقدام به فسخ خود را از گناه و متهم کرده است اف بی آی از اجبار آن را در ادعای نادرست است. و در یک خیره کننده برگشت در اوایل این ماه به وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن پرونده فلین که صدای شیپور بلند برافراشته در برابر.

فلین متحدان طولانی استدلال کرد که هویت خود بود “آشکار” در آن ره گیری با انگیزه های سیاسی اوباما متحدان و Grenell سوخت این دیوانگی بیشتر در هفته گذشته زمانی که از او منتشر شده یک لیست از مقامات سابق که تا به حال ساخته شده, درخواست برای گزارش های اطلاعاتی در تماس های بین مقامات خارجی است که در آن فلین به احتمال زیاد ذکر یا تماس که در آن فلین صحبت کرد و به مقامات خارجی تحت روال نظارت است.

تحت “دریدن” روش های مقامات نمی دانم آنها می تواند پیدا کردن فلین نام در این گزارش تا زمانی که پس از دریافت آنها. Grenell این نسخه همچنین شامل یک گواهی از آژانس امنیت ملی که به درخواست ساخته شده بودند به طور قانونی و با توجیه مناسب.

همچنین بعید است که دریدن درخواست سابق اوباما مقامات مربوط به فلین-Kislyak تماس — ترین ساخته شد, قبل از تماس و آنهایی است که به دنبال پس از FBI به حال جریان بالای دولت اوباما امنیت ملی مقامات در مورد فلین تماس با Kislyak.

در واقع خواستار شد موضوع Jan. 5, 2017 جلسه که در آن باراک اوباما رئیس جمهور مورد بحث با بالا امنیت ملی دستیاران آیا فلین تماس بود و هر یاتاقان در مورد اینکه آیا آنها باید به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات با ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. به تازگی declassfied ایمیل یاد این جلسه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی سوزان رایس نشان داد که اوباما خواست تیم خود را برای رسیدگی به آن “کتاب” است و سپس-FBI مدیر James Comey حال نگرانی در مورد “فرکانس” فلین تماس با Kislyak.

شیف درخواست برای فلین-Kislyak رونوشت آمد مشابه پس از استعلام از برنج و اطلاعات مجلس سنا معاون صندلی مارک وارنر (D-Va.).

دستیاران به Grenell بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در شیف نامه اما Grenell در زمان به توییتر به کش رفتن در شیف برای ساخت درخواست خود به دفتر هنگامی که فلین-Kislyak رونوشت قرار گرفت با اف بی آی است.

“نبود محصول ما است. آن را عجیب و غریب که @AdamSchiff نمی دانم این” Grenell نوشت.

شیف که متهم Grenell ساخت با انگیزه های سیاسی آشکار تازه محرمانه اطلاعات نیز درخواست کرد که Grenell تنزل رتبه دادن redacted نسخه از گزارش های اطلاعاتی درخواست دولت اوباما از مقامات که ممکن است شامل دریدن فلین نام. کسانی که تماس می تواند شامل بحث بین مقامات خارجی که اشاره فلین و یا تماس های بین فلین و مقامات خارجی که تحت نظارت است.

به طور معمول آمریکایی دستگیر شده در حلال خارجی نظارت باید هویت خود را پوشانده اما مجاز ملی مجاز به درخواست دریدن از کسانی که ره گیری اگر آنها ارائه توجيهات به NSA یک فرایند است که نسبتا معمول در سراسر اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Grenell روز دور از کناره گیری از بازیگری خود را در موقعیت زیر سنا تایید Rep. جان Ratcliffe (R-تگزاس) به پست در روز پنج شنبه. در کوتاه تصدی Grenell شروع اجرای تغییرات ساختاری به جامعه اطلاعاتی و جایگزین بسیاری از اعضای دفتر رهبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون در سمت چپ اتاق بدون هیچ گونه سنا تایید مقامات تا زمانی که در اوایل این ماه زمانی که ویلیام Evanina تایید شد به عنوان مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز.

Grenell همچنین feuded آشکارا با شیف رد درخواست رئیس برای توجیه خود را برای تغییرات به هوش بوروکراسی و انتقاد شیف برای به تأخیر انداختن انتشار ده ها تن از رونوشت از پنل ایران-led تحقیق و تفحص از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات که مشخص شده بود حزبی اختلافات میان اعضای کمیته. شیف در نهایت منتشر شد کسانی که رونوشت پس از Grenell پیشنهاد مجموعه ای از redactions برای نهایی مجموعه ای که قفل شده شده بود در اختلاف بین شیف این ODNI و کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>