Grenell برای پیوستن به تهمت کمپین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سفیر آمریکا در آلمان Ric Grenell تنظیم شده است برای پیوستن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مبارزات انتخاباتی در میان گسترده تر shakeup که دیدم ارتقاء دو تن دیگر از کمپین مقامات روز سه شنبه با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

علاوه بر این از Grenell اعتماد تهمت متحد که به تازگی پا به پایین به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی را به عنوان رئیس جمهور چهره کشویی نظرسنجی شماره ملی و در یک تعداد انگشت شماری از کلید میدان نبرد متحده است. یک فاکس نیوز بررسی های انجام شده قبل از تعطیلات آخر هفته در بر داشت presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن 48 درصد به 40 درصد پنج ماه از روز انتخابات.

یک فرد آشنا با این حرکت گفت: Grenell را نقش ارشد در داخل تهمت مبارزات انتخاباتی که در آن او خواهد شد در جذب سرمایه و استراتژی. آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی را عنوان خواهد بود و یا اینکه آیا او کار خواهد کرد از این کمپین شمال ویرجینیا ستاد. Grenell دیده می شد ورود به کاخ سفید روز سه شنبه بعد از ظهر در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کرد, ارتقاء, ارشد, سیاسی, مشاور لایحه Stepien به عنوان معاون مدیر کمپین.

پس از این داستان منتشر شد Grenell در توییتر به نام گزارش “خبر جعلی” و گفت: “کل این داستان درست نیست.” قبل از انتشار, او تا به حال در پاسخ به یک درخواست برای نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر اما مدیر کمپین براد Parscale نیز محروم این گزارش در توییتر پس از انتشار.

Grenell خواهد بود آخرین دیرین تهمت متحد نصب شده باشد در یک ارشد نقش است که تضمین می کند درگیری عمیق با رئیس جمهور انتخاب مجدد عملیات و ارتباطات استراتژی است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی آورده سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات امید هیکس به بال غربی و ترویج سابق خود بدن مرد, جان McEntee به رئیس دفتر ریاست جمهوری پرسنل پس از او دوباره به دولت در ماه دسامبر گذشته.

“او می خواهد به باند برگشت هم گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی آشنا با مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر است.

Grenell است که انتظار می رود به عنوان سفیر ایران در آلمان در چند هفته شده است پرقدرت شخصیت در توییتر — یکی از رئيس جمهور ترجیح سیستم عامل برای گرفتن مخالفان سیاسی و برقراری ارتباط با طرفداران. خود را در رسانه های اجتماعی فعالیت گاهی اوقات rankled دیپلماتیک همکاران و حرفه ای مقامات وزارت امور خارجه که نگران زور زدن روابط ایالات متحده با آلمان است.

Grenell بود که یک حامی قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن ملی سیاست که در زمان بازی نمی کند به خوبی با آلمان میزبان. و در دوران کوتاه تصدی به عنوان کشور برتر هوش رسمی Grenell ریاست تعدادی از تغییرات در دفتر مدیر اطلاعات ملی از جمله کمی کاهش اندازه مرکز ملی مبارزه با تروریسم و داشتن ملی ضد جاسوسی و مرکز امنیت است که بخشی از ODNI را بیش از تامین امنیت انتخابات جلسات.

Grenell که آشکارا همجنسگرا نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به طور بالقوه کاهش در های اطلاعاتی با کشورهایی که به جرم همجنسگرایی و خواست آمریکا و سازمان های اطلاعاتی برای انجام بهتر کار و جلوگیری از تبعیض علیه گی, همجنسگرا کارکنان.

در سال 2012 Grenell به طور خلاصه به عنوان یک سخنگوی ” نامزد میت رامنی در مبارزات انتخاباتی. او استعفا داد و تحت فشار اجتماعی محافظه کار گروه بودند که به انتقاد از کمپین استخدام یک همجنسگرا ، در طول تصدی خود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او بارها و بارها محکوم کرد کشورهایی که همچنان به یاغی همجنسگرایی و پس از ملاقات با تجاوز فعالان به خود بحث فشار برای جرم زدایی از همجنسگرایی در خارج از کشور.

Grenell نیز به عنوان سخنگوی در نمایندگی ایالات متحده در سازمان ملل در دوران دولت جورج دبلیو بوش بود. قبل از پیوستن به تهمت و دولت او مشغول به کار در رسانه ها و روابط عمومی و امور مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>