گریم طرح: 200,000 مرده روز انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان ایالات متحده منجر به برتری 3 میلیون coronavirus عفونت پیش بینی در حال به روز رسانی مدل های خود را به حساب های اخیر تجدید حیات و رسیدن به یک گریم اجماع: بعد از چند ماه در حال رفتن به بد.

ملی مرگ و میر است و در حال حاضر انتظار می رود گرفتگی 200.000 روز انتخابات با توجه به آخرین مدل.

این یک سیگنال روشن است که شش ماه به بدترین بحران بهداشت عمومی در قرن coronavirus همه گیر باقی می ماند به عنوان مخل به عنوان همیشه. این بیماری را آزمایش کرده است رهبران آمریکایی’ صبر و اراده سیاسی و outlasted تلاش برای مهار آن — swamping هر گونه امید ارامش تابستان و ترک های برتر کشور کارشناسان بهداشت عمومی استعفا داد و برای چندین ماه از خرد کردن شیوع بیماری.

“من نومید برای آینده گفت:” دیوید Eisenman, مدیر UCLA مرکز بهداشت عمومی و بلایای طبیعی است. “من نمی بینم هر چیزی اتفاق می افتد نشان می دهد که [در آینده] بسیار بهتر خواهد بود.”

آن زمان فقط چهار هفته برای ایالات متحده به پرش از 2 میلیون coronavirus عفونت به 3 میلیون مارک. ترین پیش بینی در حال حاضر می گویند که به عنوان مورد شمارش تسریع در سرعت ثبت آن به احتمال زیاد حتی کمتر زمان به پیش افتادن از 4 میلیون.

مشکوک نقطه عطف می آید یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گفت: coronavirus فقط ناپدید می شوند و در روزی که او را تهدید به قطع بودجه فدرال به ایالت که نمی به طور کامل بازگشایی مدارس در چند هفته.

در طول چهار جلسه با کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اذعان شدید خوشه در سراسر جنوب و غرب اما با این وجود ارائه یک دیدگاه خوش بینانه از هفته آمده است.

“ما تشویق می شوند که میانگین مرگ و میر در ادامه به کم و ثابت,” او گفت:, و اضافه کرد که او را دیدم شواهدی وجود دارد که تجدید حیات شروع به تاج. “ما اعتقاد داریم که غذای آماده از این برای هر آمریکایی به خصوص در کشورهایی که نهفته است در حفظ و انجام آنچه شما انجام می دهند.”

در حالی که میزان مرگ و میر کاهش یافته است از ماه آوریل به عنوان تست بهبود یافته است و آمریکایی ها به احتمال زیاد باقی می ماند محتاط پنس چشم انداز اجرا می شود مقابله به رشد صفوف سلامت محققان و دانشمندان که جدولها همه گیر را پیشرفت در سراسر ایالات متحده برای ماه و به این نتیجه رسیدند که این کشور در تلاش برای مهار این ویروس افتاده اند به خوبی از آنچه که مورد نیاز برای ایمن سازی هر گونه پایدار و قابل توجهی پیشرفت است.

کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در روز سه شنبه پیش بینی کرد بیش از 208,000 مردم می تواند مرده را از ویروس در ماه نوامبر. این IHME, مدل, مورد علاقه کاخ سفید است و به طور کلی ارائه شده rosier پیش بینی تر از بسیاری از, اما موری در حال حاضر مقاطعه در بیشتر تمایل به اعمال محدودیت های جدید و افزایش انتقال از داشتن مدارس و دانشگاه ها بازگشایی در پاییز.

“بسیاری از کشورهای در حال انتظار برای تجربه قابل توجهی افزایش مرگ و میر در ماه های سپتامبر و اکتبر,” او گفت: خود سازی.

با ملت در حال حاضر گزارش بیش از 50,000 عفونت های جدید هر روز بیشتر کارشناسان می گویند مفهوم موج دوم منسوخ شده است. موج اول است که به احتمال زیاد به ادامه ماه با خوشه ظاهر در کشورهای مختلف است. که می تواند به دنبال یک ممکن است افزایش در پاییز هنگامی که نوبت آب و هوا موری گفت.

“این یک مقدار کمتر معنی دار تمایز به بحث در مورد یک موج اول و دوم از آنجا که حداقل در مدل ما, آن بعید به نظر می رسد ما را به صفر سطوح,” او گفت:.

بهداشت عمومی افسران در ابتدا پیش بینی تابستان از پیشرفت های که در آن ابزار تصفیه شده در این کشور را مستند تست, تماس, ردیابی, اجتماعی, فاصله — خواهد بود به طور گسترده ای استفاده می شود و آمریکایی ها chastened شدت همه گیر را در اوایل ماه می در مجموع کار نسبت به نگه داشتن این ویروس در چک.

هنوز کمی از آن اتفاق افتاده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به استفاده از زمان به سطح شیب دار تا آن دفاع و کارشناسان بهداشت عمومی گفت: — و به جای تبدیل شدن به یک لحظه از همبستگی ملی که پاسخ همه گیر شده است شکسته و آشفته.

تماس با ردیابی باقی مانده محزون می خوانی ناکافی و استفاده از ماسک تبدیل شده سیاسی. سه چهارم از دموکرات ها که در پاسخ به های اخیر نظرسنجی پیو گفت: آنها عینک ماسک اکثر یا تمام وقت در حالی که تنها 53 درصد از جمهوری خواهان ،

“ما فقط نمی بازگشایی هوشمندانه” به گفته دیوید روبین به PolicyLab مدیر در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است. “طبیعت از پاسخ و آنچه در آن طول می کشد در واقع به حفظ این چیزی که در خلیج نسبتا ساده است و ما نمی تواند توافق را به عنوان یک کشور به آن پاسخ اولیه.”

روبین که ریاست یک تیم مدل سازی ویروس’ گسترش در یک شهرستان با سطح شهرستان گفت: سیاسی است که ملت چشم انداز وخیم تر شده است به مراتب سریع تر از پیش بینی و آن را دشوار است به نگه دارید تا با قارچ نقاط.

وخامت اوضاع در مکان هایی مانند آریزونا و تگزاس نیز مطرح شده سوال جدید در مورد چه مقدار از گسترش متحده در واقع گرفتن در میان شديد تست کارهای عقب افتاده. CDC مدیر رابرت Redfield پیشنهاد کرده است که ایالات متحده واقعی در مورد تعداد می تواند 10 برابر تعدادی است که مقامات تایید کرده اند.

و به عنوان بسیاری از ملت بازگشایی پیش بینی که مردم از ترس کشت شیوع بیماری های جدید نه فقط در کشورهای خود بلکه در کشور همسایه ،

“ما کافی نیست حمایت در محل برای اطمینان از که به عنوان مردم سفر شما نمی خواهد ببینید, گسترش,” او گفت:. “این نقاط در حال حاضر رشد به مناطق. آن را نه فقط در آریزونا دیگر آن کل غربی. آن را نه فقط در تگزاس این حرکت به heartland.”

داخل PolicyLab روبین تیم به تازگی مورد بحث که آیا چیزی به عنوان شدید به عنوان یکی دیگر از ملی مستند حتی می تواند به اندازه کافی در این نقطه به ایالات متحده برگشت در مسیر پیش رو از یک سقوط است که انتظار می رود به هر دو coronavirus و آنفولانزای فصلی.

“همه چیز وارونه است راست, در حال حاضر,” او گفت:. “ما در یک محل که در آن بسیاری از ما فکر نمی کنم ما می تواند با آغاز ماه ژوئیه است.”

لیلی وانگ استاد آمار در دانشگاه ایالتی آیووا گفت که در پایان ماه آوریل پس از بسیاری از کشور شده سه مدل پیشنهاد کرد که برخی از ایالت ها می توانید ببینید تقریبا هیچ عفونت های جدید در تابستان. اما این امر نیاز کشور اقامت خانه به مراتب طولانی تر از آن بود.

در حال حاضر, او پیش بینی کرد 50,000 بیشتر و مرگ و میر در آغاز ماه سپتامبر 80,000 اضافی و مرگ و میر در پایان ماه اکتبر و می گوید ایالات متحده می تواند آمار 4 میلیون عفونت قبل از پایان ماه ژوئیه.

Quanquan Gu استادیار علوم کامپیوتر در دانشگاه UCLA نیز گفت: مدل های بسیار متفاوت امروز از آنها چند ماه پیش. در آن زمان گو فکر می تواند وجود داشته باشد 131,000 مرگ و میر در ماه اکتبر. ایالات متحده در حال حاضر پیشی گرفته است که در مجموع و در حال حاضر گو معتقد است که آن را می توانید ببینید 162,000 مرگ و میر در ماه اکتبر.

“خبر خوب این است که برای بسیاری از ایالت از جمله کالیفرنیا و ما در حال حاضر شروع به صحبت در مورد خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها,” او گفت:. “اگر ما انجام این کار, ما قادر خواهد بود برای پهن کردن منحنی دوباره.”

مدل ها تنها به عنوان خوب به عنوان پیش فرض های خود را و رفتار انسان; تغییرات سیاسی و شانس گنگ هستند و تمام متغیر است که می تواند نتیجه تاثیر می گذارد. IHME را موری معتقد است که سطح بالایی از ماسک پوشیدن برای مثال می تواند صرفه جویی بیش از 45,000 زندگی بیش از چهار ماه آینده.

دانشگاه تگزاس’ مدل پیش بینی یکی دیگر از 15000 نفر می میرند در ژوئیه اما چه اتفاقی می افتد فراتر از آن بستگی دارد که آیا مردم دنبال دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله و پوشیدن چهره و پوشش گفت: Lauren Ancel Meyers, مدیر دانشگاه تگزاس را Covid-19 مدلسازی کنسرسیوم.

سیاست های دولت نیز نقش مهمی اما حتی به عنوان پیش بینی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای وخیم تهمت مقامات دولت ادامه داد: به تطهیر بحران اصرار دارد که این ویروس باید زندگی روزمره را مختل سراسر کشور.

در یک تماس خصوصی با فرمانداران در دوشنبه coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx اذعان کرد: “مسائل مهم” در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس — که حدود 50 درصد از موارد جدید — با توجه به یادداشت از این تماس به دست آمده توسط سیاسی.

دولت همچنین نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی رشد caseloads در کارولینای جنوبی و گرجستان با Birx برنامه ریزی یک تور در هفته آینده از طریق بخش جنوبی.

هنوز مقامات بالا باید با تمرکز تلاش های خود را تا حد زیادی در احیای اقتصاد و تشویق آمریکایی ها به یاد همیشه حاضر همه گیر.

“همانطور که رئیس جمهور گفته است, درمان نمی شود و بدتر از بیماری” کاخ سفید سخنگوی جاد دیر گفت: در یک ایمیل. “ایالات متحده نمی خواهد خاموش شود دوباره.”

کاخ سفید نیز خواستار بازگشایی مدارس به طور کامل در پاییز. در حالی که معلوم نیست چقدر کودکان گسترش ویروس آن را کشش می کنم که بازگشایی مدارس نمی خواهد که حداقل برخی از تاثیر بر انتقال گفت: جاستین Lessler استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی.

در عین حال تهمت همچنان مصمم است که آمریکا به دنبال بازگشت به حالت عادی با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی و حتی برخی از مشاوران خود که آن را ممکن است خطرناک به انجام این کار.

کاخ سفید را اخراج کرده اند باعث “خشم, خشم و خشم” در میان دانشمندان و محققان سلامت است که تخصص در مبارزه با این نوع از بهداشت عمومی بحران گفت: علامت روزنبرگ دیرین ارشد سابق CDC رسمی مستقر در منطقه آتلانتا.

“این وسوسه انگیزی از آنجا که شما می توانید ببینید که چگونه از آن آسان خواهد بود به انجام این کار بسیار بهتر و در عین حال ما نمی توانیم به نظر می رسد برای رسیدن به این حالت بحرانی decisionmakers و در سراسر کشور بحرانی decisionmakers,” او گفت:.

او استدلال کرد که هنوز هم وجود دارد زمان به دوره صحیح و نجات چه مانده از ماه های تابستان به آماده شدن برای تهدیدات جدید در پاییز — تا زمانی که فدرال و رهبران دولت در حال حاضر برای مقابله با کار سخت است که باید انجام شود.

“ما می توانیم تغییر و ما در حال رفتن به رها کردن” روزنبرگ گفت. “بدترین چیز این است که اعتقاد به سرنوشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>