گوئن بری می داند ورزشکار صوتی است که همیشه مورد استقبال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آمریکایی به عنوان ورزشکار و میدانی گوئن بری ایستاده در بالای سکو پس از این ادعا طلا در پرتاب چکش در طول تابستان گذشته Pan Am بازی در لیما پرو, او دیگر نمی تواند خاموش به خوبی رفتار و سازگار ورزشکار بین المللی ورزش های سیستم می خواستم او را به بود.

با پوشیدن یک ژاکت آبی رنگ با کمیته المپیک ایالات متحده آمریکا تاج در آن آبی رنگ رژ لب برای مطابقت با توت ایستاده بود به تماشای پرچم آمریکا افزایش به عنوان سرود ملی لعنتی در اطراف ورزشگاه.

در لحظه های ورزشی شکوه شعر و آرمان است که قرار است به نمایندگی بری تا به حال هرگز احساس خالی و قطعا نه منعکس کننده واقعیت او به عنوان یک زن سیاه و سفید در ایالات متحده است.

چه اتفاقی افتاد بعد بری یک زمان سخت توضیح داد. او برنامه ای برای بالا بردن مشت راست اما درد نکنه و سال سیستمیک ظلم و ستم در زمان بیش از هر فیبر در بدن او.

به عنوان “بر فراز زمین رایگان و خانه شجاع” تکرار توت برداشته مشت او به آسمان نگه داشتن آن در هوا به عنوان سرود به پایان رسید.

“من فقط احساس چیزی. من نمی دانم آنچه در آن بود. زمانی که من وجود دارد, من فقط احساس چیزی بر سرم آمده است. من نمی توانم توصیف آن” بری گفت: CBC ورزشی از هوستون. “آن را مانند یک روح. من احساس متفاوت است. آن وصف ناپذیر است اما من هرگز آن را فراموش و یا آن را پشیمانی.”

بری می دانستم که وجود دارد خواهد بود انشعابات و که او احتمالا خواهد بود تخطئه توسط بسیاری در کشور — در همان راه بیش از 50 سال قبل آمریکایی ها Tommie اسمیت و جان کارلوس بودند تخطئه برای بالا بردن مشت خود را بر روی سکو در سال 1968 مسابقات المپیک در شهر مکزیک.

یا همان راه NFL quarterback khezri بود تخطئه و برچسب unpatriotic برای زانو طول سرود آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس.

“مارتین لوتر کینگ ترور شد برای رفتن علیه نظام است. Kaepernick حرفه ای ترور شد. شخصیت او را ترور شد. چه چیزی ما را به یک سیستم است که assassinates ما مسالمت آمیز مردم؟” بری پرسید.

“پس از من موضع من در مورد از دست رفته $50,000. آن را تحت تاثیر خانواده و چگونه من قادر به مراقبت از آنها. من از دست رفته حمایت مالی است. من حرفه ای ترور شده است بیش از حد. و یا حداقل آنها در حال تلاش برای ترور آن است.”

کمیته بین المللی المپیک مواخذه بری و قرار دادن او در مشروط شدن در 12 ماه outlawing هر گونه اعمال, اعتراض, برای یک سال.

ایالات متحده ورزشکاران Tommie Smith, مرکز, و John Carlos خود را افزایش دستکش مشت در طول یک مدال مراسم در سال 1968 مسابقات المپیک در شهر مکزیک. (آسوشیتد پرس)

در ماه ژانویه کمیته بین المللی المپیک منتشر شد دستورالعمل آن در تظاهرات در طول بازی های المپیک است. با توجه به منشور المپیک حکومت 50 ورزشکاران ممنوع است از مصرف سیاسی ایستاده در میدان بازی است.

“این یک اصل اساسی است که ورزش خنثی است و باید جدا از سیاسی و مذهبی و یا هر نوع دیگری از دخالت” کمیته بین المللی المپیک سند متحده خواستار “تمرکز برای زمینه بازی و مربوط به مراسم باید در جشن عملکرد ورزشکاران.”

کمیته بین المللی المپیک را مشاهده و به اشتراک گذاشته شده است توسط هر کس.

Akaash Maharaj سابق مدیر عامل شرکت کانادایی سوارکاری تیم شده است یک منتقد صریح از آنچه او می گوید نفاق نشان داده شده توسط کمیته بین المللی المپیک که در آن ادعا می کند ورزش باید جدا از سیاست است.

“کمیته بین المللی المپیک به جرم نفاق در بیانیه ای که” Maharaj گفت. “وجود چند نهاد سیاسی به عنوان به عنوان کمیته بین المللی المپیک. اگر کمیته بین المللی المپیک می خواهد تا سیاست را از ورزش و سپس کمیته بین المللی المپیک نیاز به کمیته بین المللی المپیک از ورزش است.”

Maharaj می گوید: کمیته بین المللی المپیک قرار دادن ورزشکاران در موقعیت دشوار نیاز به انتخاب بین به نمایندگی از کشور خود و ماندن در سکوت یا صحبت کردن و اعتراض به بی عدالتی.

“سکوت در برابر بی عدالتی است همدستی. و سکوت در برابر شیطانی که خود را بد,” او گفت:.

در حالی که آن را در زمان دهه اسمیت و کارلوس به یاد قهرمانان که برای ژست سیاسی در بالا بردن سطح آگاهی های اطراف مدنی بی عدالتی علیه مردم سیاه در امریکا Maharaj می گوید که داستان خود را یک درس مهم برای ورزشکاران امروز است.

[ورزشکاران] باید خیلی انتخاب های دشوار است اگر آنها در حال رفتن به تطابق با الزامات بین المللی المپیک به سکوت و یا اگر آنها در حال رفتن به استفاده از صدای خود را.– Akaash Maharaj سابق مدیر عامل شرکت کانادایی تیم سوارکاری

“آنها باید خیلی انتخاب های دشوار است اگر آنها در حال رفتن به تطابق با الزامات بین المللی المپیک به سکوت و یا اگر آنها در حال رفتن به استفاده از صدای خود را. آن را به یک انتخاب دشوار است. چرا که امروز فقط در سال 1968 وجود خواهد داشت, قیمت به پرداخت”

قیمت گوئن بری همه به خوبی می داند و در عین حال او می گوید او نمی تواند خاموش.

شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات سراسر بری زندگی را ساخته اند که متوجه او نیاز به استفاده از پلت فرم خود را به عنوان یک عامل تغییر و برای ریختن به نور در خشونت پلیس در ایالات متحده است.

او در فرگوسن همان Missouri شهرستان که در آن 18 ساله مایکل براون به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در تابستان 2014. تیراندازی برانگیخته هفته از اعتراض و خشونت و درگیری با پلیس.

“من رفتم به همان احزاب به عنوان مایک براون. من آویزان با همان مردم است. رفت و به همان مدرسه است. رفت به همان خیابان” او گفت:. “ما بزرگ شده در همان منطقه است. که ضربه برای من است.”

بری آموزش با امید از رقابت ها در توکیو بازی های المپیک تابستان آینده. (عزرا شاو/گتی ایماژ)

این آمار خیلی سخت بری پرواز خانه از خارج از کشور و میدانی رویداد به راه رفتن در خیابان ها شب پس از شب با معترضان در زادگاه او.

“شما می تواند احساس تنش در خیابان. من هرگز احساس کردم چیزی شبیه به آن در تمام زندگی. این غم انگیز بود. مردم غمگین و عصبانی است. و اشتباه است. چگونه در جهان رخ داد؟” بری گفت.

“این مهمترین و تاثیرگذار ترین چیزی که من تجربه کرده ام در زندگی من و از آن روز به بعد من تبدیل به یک شورشی اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید که.”

شده است وجود دارد هیچ عطف بازگشت بوده است.

گوئن به هنگام تولد به پسر, Derrick, زمانی که او فقط 15 سال. او در 16 سالگی در ژوئن 9 و بری در حال انجام بهترین خود را به او آماده شدن برای آنچه زندگی است مانند به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا است.

“من احساس می کنم بهترین راه من می کند کودک و آموزش کودک من قادر به تحمل چه در حال رفتن, در حال رفتن به عنوان دور برگشت به عنوان من می توانم در طول تاریخ است. من باید به او بگویید که تاریخ واقعی آمریکا است. من باید به او بگویید در مورد چگونه مردم واقعا احساس می کنید در مورد او,” او گفت:.

بری پسر جرثقیل ورزشی او Pan Am مدال طلا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس گوئن بری)

بری در حال حاضر 30 می گوید: همان بی عدالتی در حال بازی کردن بیش از همه دوباره با مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او. مرگ او در مینیاپولیس آمد پس از تنش در حال حاضر هایش پس از دو بازداشت شدند و در ماه مه برای فوریه تیراندازی مرگ سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان و لویی پلیس تیراندازی مرگ Breonna تیلور در خانه کنتاکی در ماه مارس نیز که جلب توجه ملی.

بری ویران و خسته از آن همه قادر به تماشای ویدئو از فلوید نفس نفس زدن برای هوا تا روز بعد.

“من نمی خواهم برای دیدن آنچه که من می دانستم که قرار بود به اتفاق می افتد. من در نهایت آن را تماشا کردند. من میگردند. من گریه کردم. و سپس پرسید: چه چیزی من می توانم انجام,” او گفت:.

بری در هوستون پیوستن به معترضان در حالی که در ادامه به آموزش برای به تعویق افتاد بازی های المپیک در توکیو.

“هیچ چیز می تواند تغییر و یا تغییر خواهد کرد تا تغییرات در سیستم. و من احساس می کنم که در طول عمر من من نمی خواهد ببینید تغییر کل آمریکا است. این سیستم باید به زمین سوخته. کل سیستم به بازسازی شود. قانون اساسی را باید دوباره تعریف شده است. ما باید به تعریف آنچه در آن به معنی یک شهروند آمریکایی” بری گفت.

“اجازه دهید آن را سوزاند. من کاملا ایستاده با تظاهر کنندگان و معترضین.”

تا به حال بازی های المپیک صورت گرفته در تابستان امسال و تا به حال توت ساخته شده در آن وجود دارد به رقابت های دوره مشروط شدن هنوز هم می تواند در اثر. اما با به تعویق افتادن بازی او دیگر نمی خواهد تحت مشروط و به صورت بالقوه تریبون اعتراض در تابستان 2021.

“آنها بهتر است مراقب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>