افرا برگها’ جرم به طور کامل fizzled از, در دوره سوم ترک درب باز برای Canadiens باز گشت.

مارکو Scandella به ثمر رساند در اواخر ثالث و ایلیا Kovalchuk مشبک در وقت اضافه برنده به عنوان Montreal Canadiens آمد از پشت به شکست تورنتو افرا برگها 2-1 در شب شنبه.

این Canadiens تحت سلطه سوم outshot تورنتو 16-1 و گل دیر به نیروی کاری ،

“آنها با بسیاری از حرکت برخی از ناامیدی گفت:” کاپیتان جان توارث که قرار تورنتو تا 1-0. “این طبیعت انسان است که کمی امن تر در آن شرایط. ما تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای دریافت خود را نیمی از یخ بیشتر و تولید برخی از جرم و فشار را افزایش دهیم منجر شود.

“ما تا به حال برای پیدا کردن یک راه به آنها نزدیک است.”

دوره سوم شروع خوبی برای بازدید کنندگان با توارث شکستن 0-0 کراوات در تورنتو ، برگها کاپیتان اخراج جن کم دور جانبی به ترافیک است که در بر داشت راه خود را در گذشته Carey قیمت در 1:06 – او چهارمین بازی متوالی با یک هدف.

سازمان دیده بان | ایلیا Kovalchuk آسانسور حبس گذشته برگها در عهد عتیق:

ایلیا Kovalchuk سمان خود را به عنوان یک فن مورد علاقه او به عنوان گل اضافه کاری-برنده در Montreal Canadiens 2-1 برنده شدن بیش از Toronto Maple Leafs. 1:33

اما این ضربه تبدیل به تورنتو گذشته از قاب. برخورد باز کرد تا از آنجا به عنوان Canadiens فشرده برای اکولایزر.

“سرعت بازی به طرز چشمگیری افزایش یافته که هدف” گفت: برگها مربی شلدون Keefe. “آنها هل دادن و ما نمی آن را اداره کند. من نمی خواهم که ما چگونه بازی هجومی. هنگامی که ما تا به حال جن, ما همه چیزهایی است که ما نمی خواهیم به عنوان یک تیم و فقط آن را داد به آنها.

“ما هرگز فرصتی برای رفتن.”

با وجود اینکه outshot تورنتو دفاع – بدون بازیکن مصدوم کودی Ceci و مورگان Rielly – آیا به خوبی به حد مونترال درجه بالا شانس. اما این تیم در خانه در نهایت به ثمر رساند با 2:33 چپ در این بازی زمانی که Scandella را با کف دست زدن شات از نقطه یافت می شود باز تحت دروازه بان جک کمپبل چپ پد.

جان توارث از برگها حرکت در Canadiens goaltender Carey قیمت. (Graham Hughes/کانادا مطبوعات )

“در پایان روز, من فقط باید به یک ذخیره کنید قبل از اضافه کاری و ما دو نقطه” گفت: کمپبل که متوقف 28 عکس های خود را در بازی دوم در شب. “من قطعا خوشحال نمی دادن که یکی از آنها را به زندگی دوباره و به ضربه ای که منجر سوم.”

مونترال و سپس به ثمر رساند کردن rush 1:43 به وقت اضافه. پس از کمپل ساخته شده اولیه صرفه جویی در نیک سوزوکی کهنه Kovalchuk مشبک ارتجاعی برای هدف ششم خود را به عنوان یک Canadiens بازیکن.

Kovalchuk و همسر و بچه ها در شهر از کالیفرنیا برای این هفته در زنگ مرکز.

“این بچه من 11th تولد دیروز و این چیزی است که او از من پرسید” گفت: Kovalchuk یک فن مورد علاقه در مونترال. “ما در حال حاضر به او پلی استیشن, اما او گفت:” من می خواهم به شما نمره خواهد بود که بهترین در حال حاضر.’ من فکر می کنم او راضی خواهید بود برای اطمینان حاصل کنید.”

Maple Leafs goaltender جک کمپبل باعث صرفه جویی در برابر Montreal Canadiens’ برندان گالاگر. (Graham Hughes/کانادا مطبوعات )

این Canadiens (27-23-7) موفق به کسب سه بازی در یک ردیف و هفت از گذشته خود را نه به عنوان آنها همچنان به مبارزه برای یک نقطه حذفی در شرق. مونترال است که پنج امتیاز پشت برگها افرا (29-19-8) برای سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

“ما فقط مصرف آن را یک روز در یک زمان” گفت: Scandella که به ثمر رساند اولین هدف خود در Canadiens ، “ما در حال بازی حذفی هاکی در حال حاضر. ما در حال بازی برای زندگی ما است. ما فقط باید به خاطر آوردن آن در هر روز است.”

پس بدون گل اول برگها بیرون آمد پرواز در دوم. جاستین Holl rifled یک تایمر میره 40 ثانیه به این دوره است. قیمت متوقف توارث با پد به تنهایی در مقابل در اواخر قاب – یکی از 22 موجب صرفه جویی در.

این Canadiens همچنین برنده دو بازی اول در برابر برگها در این سال است. این تیم در صورت هر یک از دیگر برای چهارمین و آخرین بار در این فصل در آوریل. 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de