Halep, Kvitova می گویند ادغام می تواند کمک به تنیس ظهور قوی تر از COVID-19

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تنیس ظهور می تواند قوی تر از آن طولانی خاموش شدن با توجه به این رمان coronavirus اگر ایده ادغام مردان و زنان تورهای یک واقعیت تبدیل می شود, چند, برندگان گرند اسلم, سیمونا هالپ و Petra Kvitova گفته اند خبر داد.

تنیس فصل بود به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر و وقفه ادامه خواهد داد و حداقل تا اواسط جولای به عنوان کشورهای دارای مرزهای بسته و رفته به lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس.

راجر فدرر به نام برای ادغام بین این دو قضیه در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته با مردان ATP Tour رئیس Andrea Gaudenzi و زنان WTA Tour همتای استیو Simon هر دو استقبال از این پیشنهاد.

“من فکر می کنم مزایای ادغام خواهد بود وحدت و قوی تر بودن با هم” سابق جهان شماره یک Halep گفت.

“اگر ما یک محصول با نام تجاری و همه با هم کار برای رسیدن به همان اهداف آینده تنیس می تواند بسیار روشن پس از ما می آیند برای خروج از این بحران است.”

در حال حاضر بینندگان تلویزیون نیاز های مختلف پرداخت-TV سیستم عامل برای تماشای مسابقات تنیس و ادغام این تور می تواند ساده تلویزیونی قرارداد و حمایت مالی می پردازد.

مردان و زنان بازیکنان باید جداگانه سیستم رتبه بندی در حالی که برخی از قوانین از جمله در دادگاه مربیگری نیز متفاوت است.

“مردان و زنان در همان سطح به بازار عرضه شده و ارتقا در همان راه را با فرصت های برابر و البته برابر پول جایزه در سراسر هیئت مدیره گفت:” Halep یک گاروس و ویمبلدون قهرمان.

“این نیز می تواند هیجان انگیز به فرصتی برای همکاری نزدیک تر با بالا نر بازیکنان است.”

تنیس باقی مانده است بسیار محبوب در سراسر جهان است اما حکومت آن باقی مانده است متمرد با عنوان بسیاری از هفت انجمن های در حال اجرا در بخش های مختلف از بازی.

علاوه بر ATP و WTA, تورهای ورزش نیز کنترل شده توسط فدراسیون بین المللی تنیس و تخته از چهار گرند اسلم مسابقات.

“اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه برای مردان و زنان به کار با هم برای بهتر ورزش, پس از آن که خواهد بود هیجان انگیز” گفت: Kvitova که دو بار موفق به کسب عنوان ویمبلدون.

“ترکیب تورهای ما در طول سال خواهد امیدوارم تولید قوی, ورزش, بهتر پوشش تلویزیون بیشتر حامیان مالی و مهمتر از همه یک تجربه بهتر برای طرفداران” او به رویترز گفت.

چک Kvitova که رز به یک حرفه ای-بالا شماره دو در سال 2011 می خواهد یک مساوی ایستاده برای زنان بازیکنان در ترکیب بدن است.

“اول از همه ادغام را به یک معامله بزرگ از بحث و کار سخت به عنوان بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر گفت:” بلند left-hander است که در حال حاضر در رتبه 12.

تغییر مورد نیاز است به رشد ورزش’

“من فکر می کنم این زمان خوبی برای شروع این گفتگوها از آنجایی که ما در این مکث در تقویم ما… به اعتقاد من این مهم است که بازیکنان WTA می تواند بخشی از این بحث به دلیل آن است به آمده از هر دو طرف است.”

در حالی که ناگهانی توقف در این فصل ارائه شده یک فرصت برای بدن حاکم به کار به سوی وحدت آن نیز درخشید و نور را در مخمصه از بازیکنان که در رده های پایین تر از ورزش بستگی دارد و تنها در مسابقات برنده شده.

تنیس نظارتی باید بیش از چند سال گذشته اقدام به بهبود آن پرداخت و شرایط را برای یک استخر عمیق تر از بازیکنان بین المللی اما آن ثابت نشده به اندازه کافی.

در حالی که تنیس سودآور ورزش برای کسانی که در بالا کسانی که در رده پایین تر اغلب در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

بدن حاکم در حال ایجاد یک صندوق امداد برای کمک به بازیکنان تحت تاثیر shutdown و مردان شماره 1 و ATP بازیکن شورای رئیس نواک جوکوویچ به نام همکار حرفه ای به صورت جداگانه به آن کمک می کند.

“این یک موضوع است که ما بحث شده است که از آنجا که من شروع به بازی و بسیار کمی انجام شده است به این آدرس در تور ما” گفت: Halep اضافه کردن او پشتیبانی جوکوویچ در تماس است.

“گراند اسلم شروع به تغییر پول جایزه ضعف و توزیع بیشتر به مقدماتی و اوایل دوره در مسابقات اما سیستم ما در WTA حوادث باقی می ماند همان.

“مسابقات نگران هستند با اندازه برنده را بررسی و به اعتقاد من این نیاز به تغییر پس ما می توانیم حمایت بیشتر بازیکنان در آینده و رشد این ورزش است.”

Kvitova تکرار Halep افکار.

“شاید وجود دارد می تواند نوعی از بیمه اشتغال برای بازیکنان تنیس, یک بازیکن صندوق امداد و متفاوت توزیع پول جایزه برای کمک به کسانی که از دست دادن در اوایل دور از حوادث بزرگتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>