هالیفاکس غرور پاکستان برای کار با دگرباشان جنسی & ترانس, سیاه, بومی, مردم از رنگ

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

هالیفاکس غرور جشنواره است که تحت یک دریا تغییر در این سال است.

نه تنها این جشنواره عمدتا در حال حرکت آنلاین با توجه به COVID-19 اما این کمیته نیز در همبستگی با موضوع زندگی جنبش و تعهد به همکاری با اعضای عجیب و غریب & ترانس, سیاه, بومی و مردم از رنگ (QTBIPOC) جامعه به افزایش پشتیبانی می کند.

“ما برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما می دانیم آنچه که ما تجربه کرده ایم, چگونه ما می توانیم آشتی با مردم است که نژادپرستان به عنوان مثال” گفت: John R. Sylliboy دو روحیه بومی و موقت مدیر اجرایی در Wabanaki دو روح داد.

“این فرصت برای گفت و گو که به جای. مصرف آن را آن را به عقب و مطمئن شوید که احساس ما از دیدگاه و آموزه های دینی ما و ما تشریفاتی عقل به ما کمک می کند که در امتداد راه.”

ادامه مطلب: Halifax غرور را ‘غرور//تقویت’ را مجازی و حضوری حوادث

OmiSoore درایدن, سیاه, عجیب و غریب افسونگر و James R. Johnston صندلی در کانادا تحصیل در دانشگاه Dalhousie.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید: این بسیار مهم است به استفاده از پراید به عنوان یک زمان به افتخار, سیاه, ترانس و POC که موجب LGBTQ2S+ انقلاب و همچنان در مرکز حقوق مدنی فعالیت.

“مطمئن شوید که جامعه شیفت در راه که در آن ما دیگر به حاشیه رانده شده توسط این سیستم که در محل هستند. ما بیش از ای اداره ما که دسترسی به مراقبت ما را وادار به همکاری میکند یا با یک شریک یا شرکای متعدد ما به کودکان است. ما در جهان ما راه منحصر به فرد و نه به آینه آنچه دیگران فکر می کنم در حال عادی به منظور پاداش با احترام” Dryden گفت.

یک رویکرد منحصر به فرد برای نشان دادن غرور و افتخار

یک رویکرد منحصر به فرد برای نشان دادن غرور و افتخار

هالیفاکس غرور همراه با غرور و افتخار جشنواره در سراسر شمال امریکا اذعان سهم خود را برای به حاشیه راندن این QTBIPOC جامعه است.

درایدن می گوید نژادپرستی در LGBTQ2S+ جامعه است دیرینه که شماره عجیب و غریب & ترانس, سیاه, بومی و افراد از رنگ را خواستار شده است برای سال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نیاز به صحبت در مورد نژادپرستی در عمدتا سفید تجاوز سازماندهی و گروه ها مانند غرور و افتخار است. آن را به اندازه کافی فقط به ادعا می کنند که سیاه, همجنس باز و ترانس مردم پذیرفته شده و یا گنجانده شده است. این در واقع بدان معنی است که وجود دارد نیاز به یک متفکر نگاهی به راه های که در آن سیستمیک ضد سیاه نژادپرستی در ادامه به آسیب, سیاه, همجنس باز و ترانس مردم” Dryden گفت.

OmiSoore Dryden
OmiSoore درایدن است عجیب و غریب, سیاه, زن و محقق است. او یکی از سازمان دهندگان پشت اخیر هالیفاکس شب زنده داری برای QTBIPOC مردم دست به خشونت است. Eliz/abeth McSheffrey/جهانی هالیفاکس

این Wabanaki دو روح اتحاد بالا بردن غرور خیمه مخروطی سرخ پوستان در پادگان زمینه در جولای 20.

Sylliboy می گوید: خیمه مخروطی سرخ پوستان را به عنوان یک محل امن برای دانش و فرهنگ به اشتراک گذاری.

“ما این کار را با آموزه های دینی ما ما این کار را با احترام و صداقت و با استفاده از عقل به حرکت رو به جلو” Sylliboy گفت.

بیشتر بخوانید: “عدالت برای Regis’: صدها نفر خارج از نوبت در هالیفاکس برای راهپیمایی علیه نژادپرستی

Geordy جوزف مارشال, مدیر اجرایی غرور Eskasoni و خرس عضو قبیله می گوید: هدف از غرور از دو روح چشم انداز است که برای افزایش دید خود را در جامعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می تواند به جلو حرکت می کند از طریق آموزش و پرورش و به دنبال آن حقیقت و آشتی روند به درک و ایمان دو روح جامعه در درون خود ما ملت خود را” مارشال گفت.

درایدن احساس می کند وقت آن است برای غرور و افتخار جشنواره به بازسازی می شود به طوری که صدای به حاشیه رانده شده در جامعه هستند که منجر به سازماندهی.

“ما نیاز به مرکز ترین حاشیه ای در میان دگرباشان جنسی و ترانس مردم است. این مردم من فکر می کنم باید به طور متمرکز در محل کار و سپس تصمیم می گیرید چه خوب خواهد بود, غرور,” او گفت:.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>