هالیفاکس پلیس منطقه ‘به’ دوربین های بدن پس از درخواست آنلاین بازدید 70,000

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کمتر از یک هفته پس از هزاران نفر به خیابان ها ریختند از هالیفاکس در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس, هالیفاکس پلیس منطقه ای می گویند آنها دوباره خواستار افسران خود را برای پوشیدن بدن دوربین.

یک درخواست درخواست نیروی به اتخاذ عمل در حال حاضر جذب بیش از 70,000 امضا. هیچ در عمق تجزیه و تحلیل انجام شده در این پیشنهاد اما Cst. جان مک لود گفت: HRP باز است به هر ابزار است که می تواند به بهبود آن در پاسخگویی.

“ما همچنان به نگاه به این ابزار برای تعیین ارزش خود را برای ما,” او گفت: اخبار جهانی در روز جمعه.

“ما مایل به — و ما به دنبال به اینکه آیا یا نه که خواهد بود یک ابزار با ارزش و کمک به بهبود پاسخگویی از افسران ما و اعتماد ما در داخل است.”

بیشتر بخوانید: درخواست برای هالیفاکس پلیس را به اتخاذ بدن فرسوده دوربین را نشان می دهد تقاضا برای پاسخگویی

Halifax منطقه ای پلیس را رد کرده و ایده بدن دوربین سه سال پیش که تعیین هزینه-تجزیه و تحلیل سود سقوط کوتاه در زمان. گزارش تصمیم خود را در سال 2017 تخمین زده می شود بیش از 1.4 میلیون دلار در هر سال در مستقیم و هزینه های کارگری برای پنج سال خلبان با 50 دوربین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فعال جامعه شاعر و استاد ال جونز گفت که او را تشویق به حرکت برای پاسخگویی گنجانده شده توسط Change.org دادخواست اما او اصرار مردم به در نظر گرفتن تمام هزینه های است که با قرار دادن فن آوری نظارت در هر افسر.

“این است که در آن مرز از پلیس است که آن را در ویژگی های سیاست گذاری و نظارت” او توضیح داد.

“بنابراین من بسیار بسیار با احتیاط از طرح های است که به نوبه خود بیش تر نظارت قدرت بیشتر مشاهده قدرت و پول بیشتر به این نوع از بودجه پلیس برای بررسی به خصوص جوامع سیاه.”

هالیفاکس فعالان پاسخ به آمریکا ضد نژادپرستی تظاهرات

هالیفاکس فعالان پاسخ به آمریکا ضد نژادپرستی تظاهرات

بیشتر بخوانید: هزاران شرکت در ضد نژادپرستی تجمع در هلیفکس

در اوایل این سال جهانی, اخبار تایید کرد که Halifax منطقه ای پلیس استفاده کرده بودند یک بحث نرم افزار تشخیص چهره برای انجام آنچه در آن به نام “باز کردن داده ها جستجو می کند.” آن را به حالت تعلیق در عمل پس از یک نقض داده ها در شرکت Clearview AI.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که شرکت در حال حاضر تحت بررسی توسط کانادا کمیسر حریم خصوصی.

جدا از نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و نگه داشتن زبانه ها در اقلیت قابل مشاهده جونز گفت: کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد دوربین های بدن تغییر رفتار پلیس.

“روز دیگر من دیدم کسی این استدلال که جورج فلوید را قاتل نمی تواند مرتکب قتل به دلیل ‘که زانو زدن بر روی کسی را گردن نه دقیقه دانستن دوربین بودند ؟ بنابراین بدیهی است که او نمی باید قصد,'” گفت: جونز.

“به طوری که آن را نه دوربین این استدلال این است که شما نمی دانید که آنچه واقعا اتفاق افتاده است اما پس از آن زمانی که آن را گرفتار در دوربین آن مانند” چه کسی مرتکب این خشونت زمانی که این دوربین بنابراین بدیهی است که چیز دیگری در جریان است.'”

جورج فلوید تظاهرات: جاستین ترودو در اجلاس ضد نژادپرستی تظاهرات در پارلمان هیل

جورج فلوید تظاهرات: جاستین ترودو در اجلاس ضد نژادپرستی تظاهرات در پارلمان هیل

ادامه مطلب: Halifax پلیس تایید استفاده از بحث Clearview هوش مصنوعی تشخیص چهره تکنولوژی

جونز همچنین ابراز نگرانی در مورد هزینه های مالی از دوربین های بدن در یک زمان هنگامی که تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس” و ریختن آن دلار به خدمات اجتماعی رسیده اند تمام زمان بالا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هالیفاکس شهردار مایک ساوج گفت: هیئت مدیره از پلیس کمیسیون نقش بازی در این گفتگو از یک بودجه از ديدگاه او گفت: وجود دارد یک “بزرگ اشتها به انجام هر کاری که ما می توانید انجام دهید نشان می دهد ما جدی” در مورد پاسخگویی.

“ما در حال قرار دادن پول به جامعه خدمات,” او گفت: اخبار جهانی است. “من فکر می کنم ما در حال انجام بسیاری از چیزهای, اما ما در حال انجام کافی نیست بدیهی است که برای اطمینان از مردم — به خصوص کسانی که در این استان نوا جامعه است که همه چیز تغییر خواهد کرد. و آنها را به.”

او گفت: بدن فرسوده دوربین برای پلیس است “ادامه بحث” در حالی که HRP گفت: به عنوان بخشی از خود را تجزیه و تحلیل این امر به نوبه خود به حوزه های قضایی دیگر به ببینید که آیا دوربین ها موثر بوده است.

با فایل های از Karla Renic و الکساندر Quon

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>