همیلتون معتقد طرح برای پاکسازی برف از شهرستان پیاده رو در مالیات دهندگان هزینه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همیلتون نمایندگان شهرستان در حال خانههای گلی خالی بیش از ایده گرفتن در مسئولیت پاکسازی برف از تمام شهر پیاده روها با استفاده از پول مالیات دهندگان.

در طول یک بودجه مربوط به مسائل عمومی جلسه در تالار شهر در روز دوشنبه نزدیک به 20 نماینده مشترک داستان unplowed گردشگاهها در خیابان های شهر در فصل زمستان و اثر آن را تا به حال در افراد با تحرک مسائل.

لئو Dragtoe یک عضو از کار افتادگی عدالت شبکه انتاریو (DJNO) که با استفاده از عصا به طور منظم به گفته مشاوران او را ترک نمی کند خانه اش روز بعد از شهر گذشته بارش برف را در آخر هفته.

ادامه مطلب: همیلتون بودجه عملیاتی مذاکرات عبارتند از 3.5 درصد به طور متوسط افزایش مالیات

“روز گذشته یک روز که من نمی تواند بیرون رفتن و من مطمئن هستم نه تنها” گفت: Dragtoe با اشاره به برف پیاده رو در روز یکشنبه.

در ضمن ناتوانی مدافع سارا Jama گفت یک داستان در مورد چگونه او روروک مخصوص بچه ها تحرک گیر کردم در برف مقابل جکسون مربع در سال گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من گرفته شده بود از برف توسط کسی که تجربه بی خانمانی” Jama گفت. “و برای من این یک چیز ترسناک نمی دانید که من قصد دارم به در تکیه به جلو و من از برف است.”

کارل Andrus همیلتون جامعه مزایای شبکه گفت: مشاوران چگونه خود را محدود دسترسی به خیابان مجاور در همسایگی او پس از آسیب رنج می برد و در یک خودرو برخورد چند سال پیش.

ادامه مطلب: چشم انداز برای شهر همیلتون مرکز فن آوری ارائه شده به نمایندگان شهرستان

“این به من چپ گیر کرده در یک صندلی چرخدار برای ماه بر روی عصا برای چند ماه دیگر. این اتفاق افتاد در طول زمستان” Andrus گفت. “و برای روز و هفته در یک زمان نمی تواند پا از درب جلو.”

Andrus گفت: اخبار جهانی او معتقد است که این مسئله تاثیر می گذارد طیف وسیعی از مواقع از کسانی که نمی توانید به پاک کردن برف از خود خوابگاه به دیگران با تحرک مسائل که مشکل مرور unplowed خیابان های شهرستان.

“من فکر می کنم اکثر مالکان نیست مجرم مشکل اینجا است که ما در حال صحبت کردن در مورد مسائل تحرک. وجود دارد مقدار زیادی از رها خواص پارکینگ و تحولات گفت:” Andrus.

عمومی با این نسخهها کار گزارش ارائه شده در ماه ژانویه نشان می دهد این هزینه بین $3.06 میلیون و 5.36 میلیون برای یکی از دو حالات بالقوه برای روشن شدن برف اگر تایید شده است.

ادامه مطلب: شهرستان گزارش نشان می دهد که افزایش اشتغال و کاهش در اتاق خالی در همیلتون مرکز شهر هسته

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر سطح خدمات افزایش بود بیشتر گسترش یافته شامل تمام 2,445 متر از پیاده رو در شهرستان جاده های این امر نیاز به افزایش در محدوده از $3.53 دلار 3.78 میلیون آوردن کل بودجه را بین $5.11 و $5.36 میلیون” این گزارش گفت:.

کاهش بودجه های جایگزین با توجه به این گزارش خواهد بود به تنها گاوآهن اولویت 1 و 2A جاده های اضافی 783 کیلومتر پاک است ، هزینه این طرح خواهد بود در محدوده از $1.48 میلیون دلار 1.78 میلیون برای کل برف-حذف بودجه بین $3.06 میلیون و 3.36 دلار میلیون نفر است.

سومین سناریو خواهد بود وضعیت موجود برای شهرستان برف روبی, که در حال حاضر این سایت متعلق به municipally متعلق به خواص و پیاده رو مجاور به مدرسه خواص.

ادامه مطلب: همیلتون شورای شهر می رسد سازش به حرکت به جلو با شکارچی خیابان چرخه آهنگ

اضافه کردن برف به احتمال زیاد معنی یکی دیگر از افزایش در حال حاضر پیشنهاد 3.5 درصد افزایش مالیات برای سال 2020 عملیاتی بودجه که به اهداف $145 افزایش به طور متوسط خانه به ارزش حدود $358,000.

بخش 9 Coun. براد کلارک می گوید که او نمی خواهید به اخراج ایده اضافه کردن برف پیاده رو حذف و به بودجه اما او اشاره می کند برخی از همکاران خود را مطرح کرده اند نگرانی ها در مورد مشکلات موجود از برف پاکسازی و تجهیزات.

“همیشه وجود دارد یک قایق از برف اگر شما خواهد شد در بالا” گفت: Clark. “و به طوری که در دیگر حوزه های قضایی شده است وجود دارد بسیاری از شکایات که پاکسازی و برف است که پیشنهاد نمی شود انجام آزمون. و بنابراین ما باید برای مدیریت انتظارات است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما کلارک نیز می بیند این استدلال از طرف دیگر گفت: همچنین وجود یک هزینه به پاکسازی برف در رابطه با ورقه و سقوط آن شهر می تواند مسئول و همچنین اثرات طولانی برف را در کسب و کار محلی.

“اگر پیاده رو پاک می شوند و سپس در حوادث برف — سپس آنها را در حال از دست دادن درآمد چرا که مردم در حال آمدن به فروشگاه خود را” کلارک گفت.

این شهر گزارش می گوید که بین Jan. 1 و 15 مارس 2019 در شهر صدور مجوز و آئین نامه بخش دریافت 2,786 شکایت متصل به یک شکست برای پاک کردن برف از پیاده رو.

در پاسخ به این شهرستان صادر شده 1,240 دستور به پیروی. وجود دارد که 94 درصد انطباق رای یک بار چنین دستوری صادر شد.

این گزارش در ادامه می گویند که اگر یکی از دو جدید پیاده رو از برف پاکسازی برنامه ها به تایید برای آخرین بودجه شهرستان خواهد بود قادر به پیاده سازی آن را قبل از زمستان سال 2020 است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>