همیلتون مرد متهم پس از مسافر هواپیما باعث فرود اضطراری در تهوندر بای

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک همیلتون, مرد متهم شده است پس از از بین بردن خطوط هوایی هواپیما مجبور به فرود اضطراری در تهوندر بای, Ont., پس از یک اختلال جمعه شب پلیس محلی می گویند.

در طول پرواز که در اصل مقصد از ادمونتون به همیلتون, دود زنگ باعث شد از هواپیما دستشویی با توجه به تندر خلیج پلیس.

ادامه مطلب: مردی که ساخته شده جعلی coronavirus ادعا باعث تورنتو-جامائیکا پرواز به بازگشت می خواستم به ویروسی تصویری

پلیس می گویند به عنوان خدمه پرواز در پاسخ به هشدار آنها را دیدم یک زن 47 ساله از خروج از دستشویی و بازگشت به صندلی خود را. با توجه به افسران خدمه پرواز نیز شواهدی که تا به حال شده در دستشویی.

پلیس می گوید این مرد توهین و فحش در خدمه پرواز و با وجود درخواست های متعدد برای مرد به توقف رفتار بنا به گزارش خود ادامه داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از بین بردن خلبان بود و در نهایت مجبور به منحرف کردن هواپیما به تندر خلیج که در آن مرد شد و پس از آن به زندان گرفته شده به طوری پرواز می تواند همچنان به همیلتون, افسران اضافه شده است.

ادامه مطلب: B. C. مرد دستگیر شده برای سیگار کشیدن در هواپیما بود که برای منحرف شود به وینیپگ

یک زن 47 ساله همیلتون شده به اتهام فساد بیش از $5,000, سیگار, پردازنده یک هواپیما و باعث اختلال در هنگام پرواز. او انتظار می رود که به نظر می رسد در تهوندر بای وثیقه دادگاه در روز دوشنبه ،

اخبار جهانی رسیده است به از بین بردن خطوط هوایی برای نظر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>