همیلتون اوج فصل آنفلوآنزا است اینجا, بهداشت عمومی می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همیلتون عمومی واحد بهداشت می گوید جاری تعداد آزمایشگاه-تایید موارد آنفلوآنزا برای هفته اول فوریه است در تاریخ همتراز با اطلاعات بیش از 10 سال گذشته است.

کانی DeBenedet هامیلتون, بیماری های عفونی, مدیر برنامه, می گوید در زمان عفونت, نرخ Feb. 10 می بیند 500 آزمایشگاه-تایید شده آنفلوانزای A موارد جدی تر سویه از ویروس و حدود 120 آزمایشگاه-تایید آنفلوانزا B موارد است که “معمولی” برای هر سال بیش از دهه گذشته است.

“بنابراین کسانی که نسبتا معمولی برای هر سال” DeBenedet گفت.

“قطعا ما می دانیم که ما در میان است که در اوج فصل آنفولانزا.”

ادامه مطلب: Coronavirus: بهداشت عمومی سیستم شروع به احساس فشار در درمان منابع

در همین حال آخرین گزارش تعداد برای استان در فوریه. 1 با توجه به بهداشت عمومی انتاریو با اندکی کاهش از هفته به هفته از 1,177 به 1,169 موارد با 846 از این موارد که بیشتر تهاجمی آنفلوانزا A.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

DeBenedet می گوید فصل آنفولانزا در همیلتون به طور معمول می رسد در ماه نوامبر هنگامی که آنها را ببینید که آنها شروع به دیدن اولین آزمایشگاه تایید موارد. این دوره معمولا از اواخر پاییز تا اوایل بهار است.

علائم معمول سنتی تب و سردرد و بدن درد و لرز و خستگی, ضعف, سرفه, آبریزش چشم, گرفتگی بینی و گلودرد.

اگر چه این شهر در مورد نقطه نیمه راه برای آنفولانزا در فصل DeBenedet می گوید بهداشت عمومی هنوز هم توصیه به هر کسی که بدست واکسن آنفولانزا در نظر گرفتن آن به خصوص اگر یک فرد است که بیش از 65 باردار و یا زیر سن پنج.

ادامه مطلب: 23 بهره اند و از آنفولانزا در این فصل

“هنگامی که ما صحبت در مورد شما می دانید اهمیت گرفتن آنفولانزا شات یکی از ما می خواهید برای محافظت از شما, اما همچنین ما با هدف به آنچه ما تماس بگیرید گله ایمنی در بهداشت عمومی که بدان معنی است که ما می خواهیم به عنوان بسیاری از مردم محافظت می شود برای جلوگیری از گسترش است.”

فصل آنفولانزا به روز رسانی

فصل آنفولانزا به روز رسانی

دکتر مارک لوئب را بدست آورد مدیر بیماری های عفونی در دانشگاه خواجه نصیر طوسی گفت: اخبار جهانی که آنفولانزا شات شما از یک کلینیک یا داروخانه کامل است اما فراهم می کند و بالاتر از متوسط حفاظت در هنگام تجویز می شود.

“اثر متفاوت است اما به طور متوسط 60 درصد موثر” لوئب گفت. “این است که هنوز یک ایده خوب برای دریافت آن در ماه فوریه ایده آل برای دریافت واکسن در پاییز آن را محافظت می کند با تولید آنتی بادی ها به ویروس.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لوئب در ادامه می گویند عوارض جانبی از واکسیناسیون به طور معمول خفیف و متصل به سوزن خود را.

“عوارض جانبی هستند و محلی در محل تزریق مانند قرمزی یا تورم.”

ادامه مطلب: کودکان و نوجوانان در معرض خطر بالاتر از بستری این فصل آنفولانزا بهداشت افسر می گوید:

با بیش از 40 ، 000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و هفت مورد در کانادا که از اوایل ماه فوریه با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در DeBenedet می گوید: آنچه که به طور معمول انجام دهید برای جلوگیری از آنفولانزا به احتمال زیاد و همچنین محافظت از شما از این می ترسید coronavirus.

“این چیز خوبی برای همه ما است که همان اقدامات را ما برای جلوگیری از آنفولانزا نیز محافظت از ما را از کروناویروس که در حال حاضر بسیار کم خطر در اینجا در همیلتون” او گفت:.

“اما آنفولانزا نیست — ما در میان فصل آنفولانزا.”

بهتر و سریع تر در طول فصل سرما و آنفلوانزا

بهتر و سریع تر در طول فصل سرما و آنفلوانزا

اقدامات دیگر با توجه به DeBenedet شامل شستن دست و اغلب با آب گرم و صابون به عنوان به خوبی به عنوان پوشش سرفه و عطسه.

“اگر شما بیمار هستید اقامت در خانه خود را دریافت کنید, استراحت, برای جلوگیری از رفتن به محل کار و یا رفتن به مدرسه و گرفتن دیگران بیمار است. اجتناب از مردم به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>