Hannity کمک می کند تا تهمت پرتاب برایان کمپ زیر اتوبوس: ایده های خود را ‘گنگ’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رادیو فردا میزبان Sean Hannity piggybacked در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در شب پنج شنبه هشدار داد که کمپ را در “اردکان” به باز کردن سالن مو و تاتو سرو در میان coronavirus همه گیر می تواند صدمه دیده است جنبش به راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا.

طی دو کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات رئیس جمهور—که بارها و بارها تحت فشار قرار دادند سریع برای بازگشایی این کشور ابراز نارضایتی از گرجستان فرماندار. در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شخصا گفت: کمپ او “به شدت” مخالفت با فرماندار “تصمیم به باز کردن برخی امکانات” آن را به عنوان نقض دولت فاز یک دستورالعمل برای بازگشایی. روز پنج شنبه رئیس جمهور تصریح کرد که او “نبود مبارک” با کمپ.

Hannity شده است که یکی از بلندترین طرفداران برای شل اجتماعی فاصله دستورالعمل و jumpstarting اقتصاد اصرار داشت در طول پنج شنبه پخش از وبگاه فاکس نیوز نشان می دهد که وجود دارد راه هایی برای آمریکایی ها بازگشت به کار بلافاصله. در همان زمان او انداخت کمپ راست زیر اتوبوس.

پس از مهمان بهداشت ، لیندزی گراهام (R-SC) را تحسین رئیس جمهور برای دادن “ما یک نقشه راه در چگونه برای باز کردن این کشور با خیال راحت” Hannity—گاهی اوقات به عنوان کاخ سفید سایه رئیس ستاد—در زمان این فرصت را به انفجار کمپ.

“اگر این مرد در گرجستان—کمپ او یک جمهوری خواه برای من مهم نیست—اگر او این کار اشتباه آنها در حال رفتن به او را با چماق زدن و نمی خواهید برای باز کردن هر چیزی” نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان huffed. “ما لازم نیست تو سرو است که در اردکان!”

“و برخی دیگر از ایده های خود را خیلی گنگ” Hannity ادامه داد. چرا که آنها در حال رفتن به چماق زدن او برای جلوگیری از همه دهانه ها و این اقتصاد نمی تواند زنده ماندن تا زمانی که ما باز با خیال راحت. وجود دارد یک راه برای انجام این کار با خیال راحت!”

گراهام دو برابر کردن در Hannity پیام اعلام کرد که او تراست “رئیس جمهور تهمت تیم قضاوت در مورد نحوه انجام آن را بیش از هر فرماندار در کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>