Hannity موجب اقتدار داکوتای جنوبی از بدترین ایالات متحده ویروس و نزدیک برای داشتن هرگز به تعطیل

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رادیو فردا میزبان Sean Hannity تبلیغ داکوتای جنوبی در پنج شنبه شب به عنوان یک دولت است که هرگز تا به حال تعطیل در میان coronavirus همه گیر ترک يکديگر اعلام کردند که این خانه را به این کشور بدترین coronavirus خوشه.

کف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دستورالعمل برای فرمانداران به کشف بازگشایی کشورهای خود را در طول بحران Hannity لگد کردن خود را در ساعات پر بیننده پخش با اشاره به بالا میانه دولت به عنوان یک مثال خوب از یک منطقه است که می تواند به سرعت بازگشت به کار.

“اوایل امروز [تهمت] پرده برداری کرد—در نهایت ما می توانیم امیدوارم حرکت— دولت فدرال سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی امریکا دوباره,” او گفت:. “شروع به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1 اما در واقع پیش از آن در بعضی از نقاط. داکوتای جنوبی هرگز بسته و در همه! حتی رستوران خود را باز ماند.”

بعد در Hannity را مونولوگ پس از اشاره کرد که بسیاری از صنایع و ضروری کسب و کار باز مانده از طریق همه گیر او بار دیگر با اشاره به دولت به عنوان یک نمونه برای بازگشت به حالت عادی.

“جزئیات این طرح شامل چه خواهد بود داده محور و چند لایه از مدل است که اجازه می دهد تا فرمانداران به واکنش نشان می دهند به دولت خود را از شرایط منحصر به فرد” Hannity گفت. “برای مثال پرجمعیت شهر نیویورک خواهد بود در همان جدول زمانی به عنوان مونتانا یا داکوتای جنوبی که هرگز خاموش کردن هر چیزی.”

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem اما این آتش به تازگی برای امتناع از اجرای ایالت stay-at-home سفارشات حتی اگر او دولت را تایید موارد شده اند صعودی و گوشت خوک پردازش گیاه در سو فالز در حال حاضر تبدیل به بزرگترین و تنها منبع کانون در کشور است.

“من باور نمی کنم آن را مناسب با توجه به اطلاعات و حقایق و علم است که ما” Noem یک جمهوری خواه گفت: شنبه در میان تماس برای او به ثبت نام در یک پناهگاه در محل سفارش.

علاوه بر برگزاری یک دولت است که در حال حاضر شاهد افزایش در coronavirus موارد به عنوان یک محل که نیازی اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان خود پرده برداری شخصی برنامه ریزی برای بازگشایی استادیوم یانکی و دیگر شهر نیویورک سالن های ورزشی در آینده ای نزدیک. این شهر البته کانون این بیماری همه گیر است و در حال حاضر بیش از 11 ، 000 مرگ و میر.

Hannity که workshopped پیشنهاد خود را در اوایل مصاحبه رادیویی با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو توضیح داد که طرح خود را برای همه ورزشگاه کارگران به آزمایش می شود برای COVID-19 روزانه و شرکت کنندگان به درجه حرارت خود را گرفته قبل از ورود به ورزشگاه.

گفت: او نیز موافق به پوشیدن یک ماسک و دستکش برای حضور در یک بازی Hannity سپس وزن در چه امتیازاتی می تواند در خدمت.

“شما احتمالا نمی توانید خوردن پاپ کورن چرا که شما باید برای نگه داشتن ماسک خود را در کل زمان, اما شما احتمالا می تواند خوردن یک هات داگ” او با شوق و ذوق اعلام کرد. “باز کردن خود ماسک را نیش می زنند و شما جویدن آن را در زیر ماسک خود را. من به نوشیدن آبجو من اگر من در یک بازی بنابراین اگر من مجبور به استفاده از نی و لغزش آن را در من انجام خواهد داد که. هر آنچه در آن طول می کشد برای دریافت آبجو من, من می خواهم به یک آبجو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>