فاکس نیوز وبگاه میزبان Sean Hannity به نام سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در سه شنبه شب و خواستار آن شدند که او آمده در برنامه خود را به بحث در مورد بولتون که اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت در مورد اوکراین در عوض.

با سناتور جمهوریخواه رو به افزایش فشار به تماس بولتون به عنوان یک استیضاح شاهد زشتی که کتاب آینده جزئیات جمهور اهرم کمک های نظامی به اوکراین را بررسی سیاسی خود دشمنان Hannity لگد کردن او سه شنبه شب نشان می دهد با تماس با بولتون بمب یک “تولید بحران است.”

پس از صریحا رد “B. S. اطراف Bolton” Hannity در ادامه به توجه داشته باشید که او را شناخته بولتون برای بیش از دو دهه اشاره به این که سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل شد دیرین فاکس نیوز از همکاران قبل از او snagged کار کاخ سفید.

“من به یاد داشته باشید زمانی که جان برای اولین بار برای این کار از مشاور امنیت ملی” Hannity, گاهی اوقات به عنوان کاخ سفید سایه رئیس ستاد اعلام کرد. “من تا به حال شنیده ام از طریق بسیاری از منابع جان خواستار شد هر کس که گوش درخواست از آنها برای قرار دادن در یک کلمه خوب برای او با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او می خواست این کار بد است.”

“من صحبت کرد و در یک مناسبت به جان بولتون” او ادامه داد. “و من از او پرسیدم که چرا او می خواست این کار و من نیز به یاد داشته باشید و از او درخواست که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی مواضع بسیار متفاوت از خود را در سیاست خارجی مواضع. شما مایل به خدمت در دستور کار خود نه مال شما است؟’ من او را شناخته ام برای دو دهه بوده است.”

Grousing که او را “نمی شناخت” مرد او فکر کرد که او می دانست Hannity سپس در ادامه به تقاضای بولتون در ظاهر خود را نشان می دهد به جزئیات این کتاب وحی.

“جان بولتون من به شما می گویم امشب شما باید چیزی برای گفتن جان بیا اینجا” فاکس نیوز میزبان بانگ زد. “شما اینجا کار می کرد. این است خانه های قدیمی خود را. بیا نشان می دهد. حرف خود را در این نشان می دهد. ما دعوت شما را بارها و بارها. رادیو و تلویزیون بیش از گذشته چند هفته.”

Hannity پس از آن بروید و می گویند که حتی اگر همه چیز را که گزارش شده است در بولتون مقاله درست است مهم نیست و “پرونده است” چرا که در 25 ژوئیه تماس بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین نمی کند به صراحت نشان می دهد در عوض.

“جان بولتون آمده نشان می دهد” Hannity تصریح کرد لحظاتی بعد. “کشور خود را می خواهد به شنیدن از شما. من می خواهم از شما بشنوم. شما باید یک داستان برای گفتن در کشور جان. توقف بازی! این است که یک بازی که در آن ریاست جمهوری ایالات متحده است. این یک بازی زمانی که شما در حال هل دادن مرزهای اجرایی امتیازی که جورج واشنگتن استفاده می شود و هر رئیس جمهور بسیار زیادی را در بین و پس از!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im