دانشگاه هاروارد تحولات اهدا 2,800 N95 ماسک به Saskatchewan Health Authority

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تعجب آور پیدا کردن در زیرزمین رجینا تپه برج من کمک ساسکاچوان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با رمان coronavirus.

دانشگاه هاروارد تحولات Inc. اهدا 2,880 N95 ماسک به Saskatchewan Health Authority (SHA) پس از پیدا کردن یک مخزن لوازم چپ بیش از این شرکت در پاسخ به H1N1 شیوع در سال 2009.

ادامه مطلب: حدود 55 میلیون N95 ماسک در انتاریو منقضی شده قبل از coronavirus آمار

“این فکر در ذهن ما بود و ما به آنها نیاز دارید ؟ حالا که ما آنها را در بر داشت که ما به آنها نیاز دارید ؟ ما باید از آنها استفاده کنید ؟ ” گفت: Steve انس هاروارد تحولات Inc. مدیریت املاک معاون رئیس جمهور.

این شرکت شروع به برنامه ریزی آن COVID-19 pandemic پاسخ در فوریه. انس گفت: N95 ماسک در حال حاضر در تامین کوتاه مدت. به جای هاروارد خریداری P-100 ماسک به عنوان استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای آن ضروری پرسنل خدمات.

“ما تصمیم گرفتیم تا آنجا که ما می خواهم در حال حاضر رفته و خریداری دیگر ماسک برای کارکنان ما است که بهترین چیزی که به انجام خواهد بود برای دیدن اگر سازمان بهداشت می تواند با استفاده از آنها” انس گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: خواهد, در خانه, ماسک محافظت از ما را از coronavirus?

ماسک تا به حال شده است در ذخیره سازی برای بیش از 10 سال اما انس گفت: SHA تایید آنها هنوز هم کار می کنند. دانشگاه هاروارد تحویل ماسک در اوایل این هفته.

دریدن یک موقع بحث: آیا شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت ،

دریدن یک موقع بحث: آیا شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت ،

“این بسیار جالب است و از زمان تلاش برای بسیاری از مردم و چیزی است که هیچ یک از ما تا کنون با آن برخورد” انس گفت. “قادر بودن به کمک ما حرفه ای پزشکی است و قطعا برای ما است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حالی که پیدا شده است ممکن است یک اتفاق انس تشویق دیگران به بررسی منابع خود را.

ادامه مطلب: شا ایجاد دستورالعمل بنابراین سیستم بهداشت و درمان می تریاژ بیماران مبتلا به کروناویروس

اگر وجود دارد هر چیزی مردم که آنها می توانند یدکی آنها باید در نظر اهدای آن بیش از حد.

“ساختمان اپراتورها و مدیران املاک تمایل به hoarders. ما اغلب به نگه داشتن همه چیز ما خرید فقط در مورد ما ممکن است نیاز به آن” انس گفت. “بدون شک وجود دارد که باید squirreled چیزهای دور در ذخیره سازی.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>