هاروارد و MIT فایل کت و شلوار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ویزای قانون برای دانشجویان بین المللی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست در زمینه کت و شلوار چهارشنبه در برابر وزارت امنیت داخلی و اداره مهاجرت و گمرک در تلاش برای متوقف کردن یک پیشنهاد سیاست فدرال است که می تواند به اخراج دانشجویان بین المللی در نظر گرفتن آنلاین-تنها دوره های آموزشی در دانشگاه های ایالات متحده.

دانشگاه هاروارد قصد دارد برای آموزش دانش آموزان خود را آنلاین در پاییز هر چند مدرسه برنامه ای برای دعوت به 40 درصد از آن دانشجویان به محوطه دانشگاه. MIT برنامه های ترکیبی در دانشگاه و برنامه های آنلاین برای 2020-21 سال تحصیلی.

مدارس برنامه ریزی برای ارائه به طور کامل کلاس های آنلاین و یا برنامه و یا که اصلا برنامه ای برای بازگشایی, برای پاییز سال 2020 ترم باید برنامه های خود را به یخ هفته آینده. موسسات برنامه ریزی برای بازگشایی با تنظیم تقویم و یا ترکیبی از حضوری و از راه دور کلاس باید همین کار را انجام با آغاز ماه اوت.

کالج استدلال خود شکایت ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه ماساچوست که “یخ تصمیم نشان دهنده تلاش های دولت فدرال به زور دانشگاهها برای بازگشایی کلاس های حضوری.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن سخت برای هر دو کالج ها و مدارس K-12 به طور کامل جسمی بازگشایی شده است.

کت و شلوار می گوید که “این اثر — و شاید حتی هدف — برای ایجاد به عنوان بسیاری از هرج و مرج در دانشگاه ها و دانشجویان بین المللی به عنوان امکان پذیر است.”

هر دو مدارس استدلال می کنند که دولت پیشنهاد سیاست نقض اداری روش عمل می کنند و درخواست یک قاضی برای صدور موقت ضابط سفارش و دستورات است که بار دولت از اجرای آن سیاست برنامه ریزی شده و یا حفظ آن را به عنوان مورد نیاز قانون است.

دانشجویان بین المللی ابراز شوک به عنوان اخبار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده تغییرات در سیاست های خارجی دانشمندان در ایالات متحده در ویزا فیلتر از طریق چت گروهی و Facebook پست این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>